כותרות אחרונות
Search

אחרי שנת הקורונה: "שבועות בעיר האומנים" בבית הצנחן ברמת גן.

צילום – YNITY ART

 

אחרי שנת הקורונה: "שבועות בעיר האומנים" – יריד ססגוני ושמח בבית הצנחן ברמת גן.

בהשתתפות מעצבי תכשיטים, תיקים ואופנה, יוצרי בובות וחפצי נוי, ציירים, מוזיקאים ואומני רחוב.

ב-13.5.21 – הכניסה חינם.

 

מתגעגעים לטייל בירידי אומנים אחרי שנת הקורונה? בואו לשטוף את העיניים וליהנות ב"שבועות בעיר האומנים" – יריד ססגוני ושמח שיתקיים בשבוע הבא ב- 13.5.2021 בבית הצנחן ברמת גן, ביוזמת עמותת Unity Art לקידום אומנים. ביריד ישתתפו עשרות אומנים ובהם ציירים, מעצבי תכשיטים, תיקים ואופנה, יוצרי בובות וחפצי נוי, מוזיקאים ואומני רחוב. במהלך היריד יתקיימו גם סדנאות יצירה וריקוד. הכניסה חינם.

 

צילום – YNITY ART

 

עד לפרוץ הקורונה, התקיים יריד האומנים FUN EXPO שנתיים ברציפות בגני התערוכה. השנה הוא נפתח מחדש, אך במתכונת שונה: ארבעה אירועים במהלך השנה כאשר "שבועות בעיר האומנים" הוא הראשון שבהם. "כך, יכולים האומנים להציג את עבודותיהם המקוריות במקומות שונים בארץ, ולהתפרנס בכבוד", מסבירה מריה פרייגר, מנכ"ל ומייסדת העמותה.

 

צילום – YNITY ART

 

היריד יכלול גם מתחם הפנינג עם מופעי רחוב של קוסמים ומוזיקאים; ציירים; פינת איפור; פינות מדיטציה, צמחי מרפא, נרות, מנדלות וקלפי טארוט; סדנאות ציור, תכשיטנות, עיצוב בובות וריקודי בטן; תצוגת אופנה ועוד. היריד גם יארח את הרכב "אַרִיָה" – הדור הצעיר של הסטודיו לאופרה בבת ים, שיציג קטעים מוזיקליים מהמחזמר המקורי "סוד הולדתו של דוד המלך", המגולל את סיפור מגילת רות.

 

צילום – YNITY ART

 

עמותת Unity Art לקידום יוצרים ואומנים, שהוקמה בידי הגב' מריה פרייגר, מקיימת עשרות אירועי תרבות ברחבי הארץ ומארגנת ימי כיף, ירידים, סדנאות למבוגרים ולילדים ופינות יצירה עבור גופים, אנשים פרטיים ומוסדות.

 

צילום – YNITY ART

 

היריד יתקיים בתאריך 13.5.2021 בבית הצנחן, רח' רוקח 121 רמת גן,

בין השעות 15:00 – 21:00.

פרטים בעמוד הפייסבוק.

https://www.facebook.com/unityartproject/