כותרות אחרונות
Search

אייל אבידוב, מונה לשותף וליועץ בכיר בחברת "InCarEye" המפתחת טכנולוגיה בלעדית להפחתת היסח הדעת בכבישים.

אייל אבידוב מונה ליועץ ושותף –  צילום: פרטי. (התמונה מאושרת לשימוש ללא תמורה)

 

אייל אבידוב, מונה לשותף וליועץ בכיר בחברת "InCarEye" המפתחת טכנולוגיה בלעדית להפחתת היסח הדעת בכבישים.

אבידוב, שנחשב לאחד הבכירים בתעשיית הרכב והטכנולוגיות, מביא עמו רקורד של עשרות שנים בניהול בשווקים בינלאומיים ובעל רקע טכנולוגי מיחידת 8200.

 

אייל אבידוב, מצטרף לחברת InCarEye, מונה לשותף וליועץ בכיר בחברה המפתחת טכנולוגיה בלעדית להפחתת היסח הדעת בזמן הנהיגה בכבישים ברחבי העולם. אבידוב, נחשב לאחד הבכירים בתעשיית הרכב והטכנולוגיות, מביא עמו רקורד של עשרות שנים בניהול בשווקים בינלאומיים ורקע טכנולוגי מיחידת 8200.

 

InCarEye הנו סטארט-אפ המציג טכנולוגיה חדשנית להתמודדות עם הבעיה הכלל עולמית של היסח דעת בזמן נהיגה, אחת מהסיבות המרכזיות לתאונות דרכים ברחבי העולם. החברה מציעה פיתוח בלעדי המשלב בין בינה מלאכותית לחיישן וידאו אנליטיקס, המיועד לשוק יצרני הרכב Teir 1, ל- OEM ולשוק ה-after market.

 

אבידוב (61), יכנס לתפקידו בתחילת ספטמבר 2022, הוא בעל ניסיון רב בשווקים בינלאומיים ובעבודה מול שחקני OEM, הקמת וניהול ערוצי הפצה באירופה ובארצות הברית, בעל הכרות מעמיקה עם חברות מפתח בחו"ל וניסיון מוכח בהחדרת טכנולוגיות פורצות דרך לשוק הגלובאלי, לצד הנפקת חברות בתחום ועוד…

 

אייל אבידוב מונה ליועץ ושותף –  צילום: פרטי. (התמונה מאושרת לשימוש ללא תמורה)

 

אייל אבידוב  כיהן משך שנים כמנכ"ל חברות גלובאליות בענף הרכב, כדוגמת חברת "INKAS"  הקנדית, הפועלת במיגון ודיגום כלי רכב ליישומים ביטחוניים וצבאיים. לפני כן, כיהן משך שנים כמנכ"ל חברת "אוטו קור", במסגרתה ניהל בין השאר חברת בת בבוסטון ועסק בפיתוח הייצוא של החברה, הקים וניהל מערך מפיצים באירופה ובארה"ב. בעברו, ניהל את מערך המכירות הארצי של יבואנית הרכב דוד לובינסקי ועוד… אבידוב, מילא מספר תפקידים בכירים בצבא ביחידה 8200 והשתחרר מצה"ל בדרגת סגן אלוף. הוא אוחז בתואר ראשון במדעי המדינה ושלטון מקומי מאוניברסיטת בר-אילן, סיים בהצטיינות קורס דירקטורים, קורס קציני מודיעין וקורס קציני ממשל. נוסף לכך, אבידוב הוא מנטור מוסמך מטעם מכון הייצוא.

 

שלומי אופיר, מייסד ויו"ר חברת InCarEye, ציין "אנו מברכים על הצטרפותו של אבידוב, לנבחרת המובילה של החברה, אנו מאמינים שהידע והניסיון עמם הוא מגיע יסייעו לנו בכניסה לשווקים גלובאליים עם הטכנולוגיה החדשנית שאנו מפתחים, בדגש על שחקני מפתח בתעשיית הרכב העולמית. בכל יום שעובר אנו מבינים יותר ויותר את המשמעות הקריטית והצמא הרב שיש בשטח, למערכת יעילה, מדויקת ופשוטה להטמעה ולשימוש במלחמה נגד היסח הדעת בכבישים. אנו זוכים בעניין רב ובהבעת אמון במערכת שלנו שנמצאת בשלבי פיתוח מתקדמים, כך שללא ספק שילוב צוות מומחים מהטופ לפיתוח המיוחל, מוכיח את עצמו ויספק מענה בסקטור המסחרי והפרטי כאחד".

 

אודות חברת "InCarEye":                                                                                                       

סטארטאפ מעולמות האוט-טק, המספק פתרון טכנולוגי כולל וחדשני לתופעת היסח הדעת בכבישים בזמן נהיגה, ובכך מסייע בהפחתת היקף תאונות הדרכים ברחבי העולם. הטכנולוגיה הבלעדית, משלבת בין מערכות מובנות של בינה מלאכותית AI לבין חיישן וידאו אנליטיקס, הסורק את גוף הנהג ומבצע אנליטיקה מתקדמת לתנועותיו של הנהג בזמן הנהיגה. בנוסף, פתרון זה מסייע ללמד את הנהג להתנער מהרגל מסכן חיים זה של שימוש בנייד בזמן נהיגה.

 

החברה נוסדה על ידי קבוצת בכירים מעולמות האוטומוטיב, טכנולוגיה ותחבורה (ביניהם בכיר לשעבר באגף התנועה במשטרת ישראל), אשר חברו יחדיו מתוך אג'נדה ושליחות אמיתית למיגור התופעה הכלל עולמית.