כותרות אחרונות
Search

אילן נקש מונה למנהל חטיבת מוצרי הצריכה בלוריאל ישראל

אילן נקש מונה למנהל חטיבת מוצרי הצריכה בלוריאל ישראל

מותגי חטיבת מוצרי הצריכה של לוריאל ישראל מופצים ברשתות הפארם, רשתות המזון וחנויות פרטיות וכוללים את המותגים המובילים: לוריאל פריז, מייבלין ניו יורק, גרנייה ואססי/

 

אילן נקש מונה למנהל חטיבת מוצרי הצריכה בלוריאל ישראל ויחליף את גדית עמר מלכי, אשר בתום 3 שנים בחטיבת מוצרי הצריכה, תשלים את משימתה בישראל ותחזור ללוריאל צרפת לתפקיד חדש. מותגי חטיבת מוצרי הצריכה של לוריאל ישראל מופצים ברשתות הפארם, רשתות המזון וחנויות פרטיות, וכוללים את המותגים המובילים: לוריאל פריז, מייבלין ניו יורק, גרנייה ואססי.

 

אילן נקש יהיה חבר בהנהלת החברה וידווח למנכ"ל לוריאל ישראל, אלי שגיב.

צילום: אסף לוי

נקש סיים לימודיו בבית הספר הגבוה לעסקים ESSEC, שבצרפת וכן, סיים לימודים מתקדמים במנהל עסקים, בהתמחות שיווק, באוניברסיטת תל אביב.

 

בין השנים 1997 ועד 2012 עבד נקש בחברת P&G ועסק בתחום הטיפוח והיופי בישראל ובמדינות הבלקן, וכן בתפקידים שונים בשוויץ וארה"ב. לאחר מכן, מונה לסמנכ"ל שיווק של חברת Sodastream בישראל. ב- 2014, נכנס כסמנכ"ל שיווק בחברת סינרון; וב- 2017 מונה למשנה למנכ"ל של מיזם משותף לקבוצת יוניליוור ולסינרון בתחום הרפואי-אסתטי.

 

אלי שגיב, מנכ"ל לוריאל ישראל: "אילן נקש נכנס לתפקיד עם ניסיון רב בניהול ושיווק, הכולל חלק מהקטגוריות בהן פועלת לוריאל ישראל. יחד עם הבנה עמוקה בשוק המקומי והתנהגות בצרכנים, יוביל את חטיבת מוצרי הצריכה אל מול האתגרים והשינויים הרבים בשוק הישראלי ויאיץ את צמיחתה. אני סמוך ובטוח כי ימלא את תפקידו בהצלחה רבה יחד עם צוותי המנהלים והעובדים המצויינים של החטיבה".