כותרות אחרונות
Search

אריק סיטב צורף ומעצב תכשיטים, הבעלים של חנות התכשיטים אבנים משיק קולקציית תכשיטים מהממת לחורף 2017

לענוד את הדמיון

 אריק סיטב צורף ומעצב תכשיטים, הבעלים של חנות התכשיטים אבנים, משיק יחד עם רעייתו עטרה, קולקציית תכשיטים מהממת לחורף 2017

אריק סיטב צורף ומעצב תכשיטים הבעלים של חנות התכשיטים "אבנים" ברחוב שנקין 4 בתל אביב, החל דרכו בעולם התכשיטים כמוכר תכשיטים צעיר במהלך טיול ארוך במזרח בו החל ללמוד צורפות, התאהב בתחום ויצר קולקציה של תכשיטים שעד מהרה התפתחה לקווי תכשיטים בסגנונות שונים שחלקם מעוצבים בסגנון מינימליסטי המשלב חרוזים, אבנים, פנינים, בעבודת יד, וחלקם בסגנון עמוס יותר, חלקם בסגנון גוטי, חלקם בסגנון  אותנטי המזכיר מדינות שונות בעולם ועוד.

avanim-5

חנות "אבנים" ברחוב שנקין 4 בלב תל אביב, היא חנות קטנה ומקסימה שבשונה משאר חנויות התכשיטים בהן נכנסים ובוחרים את התכשיט שמצא חן בעינייך, כאן התכשיט בוחר בך. המגוון הרחב והייחודי יוצר תשוקה לתכשיט לא שגרתי.

כל שעלייך לעשות זה להיכנס לחנות וליהנות מהקולקציה הרחבה שהיא מציעה לך ולחפש את התכשיט שמחפש אותך. התכשיטים בקולקציית החורף החדשה מקבלים פרשנות עכשווית בעלי אמירה ומסר.

הקולקציה החדשה מכילה טבעות כסף בציפוי זהב ועם אחריות לשנתיים, טבעות גדולות של עץ החיים עם תליון תואם, טבעת כתר, טבעות בשילוב אבנים, טבעות חלקות עדינות, ועוד…

avanim-3

אריק בפעולה – צילום: אבי בר

אריק סיטב משתדל לשמור על חדשנות ומקוריות בחומרים החדשים אותם הוא בוחר לשלב בפריטים שלו והוא שומר על עיצובים ייחודים ובאיכות בלתי מתפשרת.

השילוב של מתכות יוקרתיות עם חומרים פשוטים ועיצוב התכשיטים המעודן נותן כבוד גדול לחומר עצמו. חתימת ידו של אריק מורגשת היטב בכל הקולקציה והיא תורמת לייחודיות בכל פרט. כל אלו מייצרים איזה יופי שאי אפשר להתעלם ממנו.

avanim-4

צילום: נתי גולד

חנות "אבנים" מציגה מבחר מגוון, עשיר ומרשים. מדובר בקולקציה מפתיעה שבה המרקמים, החומרים, הצבעים והצורות מאפשרים לך לבטא את ה’אני’ שלך, דרך פריט בודד או באמצעות שילוב של פריטים שונים. ההתאמה האישית הופכת את חוויית הקנייה למהנה וכיפית במיוחד.

אריק שומר על השילוב בין רוחני – שאנטי לאופנה תוך התאמה של סוג האבן לאופי הלקוח/ה. במהלך השנים מקפיד אריק לתמוך ולעודד מעצבים צעירים ומחזיק קולקציות תכשיטים שלמות של מעצבים ישראלים אותן הוא בוחר בקפידה תוך שמירה על טעם אופנתי ואיכות החומרים.

avanim-6

אריק סיטב – צילום: רפי דלויה

חנות אבנים מציעה מבחר של תכשיטים לנשים ולגברים, הקולקציה של אבנים מחולקת לפי קווי עיצוב  שונים:

  • קולקציית כסף – קולקציית הכסף היא הלב של החנות. מבחר ענק של תכשיטי כסף: טבעות עדינות משובצות אבנים טבעיות המיובאות מהודו, נפאל, אינדונזיה ומהכפרים הכי נידחים וכלה בתכשיטי גורמי מאיטליה, צמידים ואבנים באיכות גבוהה מאוד ובמחירים אטרקטיביים.

  • קולקציית זהב – קולקציה של תכשיטי אופנה, מעל 500 מודלים של תכשיטים. אריק אוהב את העבודות העתיקות שנעשו בעבר בתכשיטים ומשתמש בהן גם היום ובכך יוצר קולקציית רטרו-שיקית. לאלו שאוהבי זהב צהוב, החנות מכילה בתוכה מגוון רחב של תכשיטי כסף מצופים בזהב צהוב איכותי ביותר.

חנות "אבנים" מזמינה אותך להתאהב בקסם שלה ולעצב בעצמך הלוק "המתוכשט" החדש והייחודי שלך

אבנים, רחוב שנקין 4 ת"א