כותרות אחרונות
Search

באירוע ססגוני שנערך במלון הבוטיק פורט אנד בלו בתל אביב, השיק אבי ברססט בעלים ומנכ"ל של חברת הולנדיה 3 ניחוחות חדשים לחדר השינה

SENSE BY HOLLANDIA – מותג הניחוחות לחדר השינה הבלעדי להולנדיה המתמחה בהנדסת שינה   מתרחב ומשיק בימים אלו בחנויות הולנדיה בישראל 3 ניחוחות חדשים

NORDIC BLOOM, NEROLI   BLOSSOM, ORIENT SPIRIT המצטרפים לניחוח המקורי  THE ORIGINAL שהושק לפני כשנתיים וזוכה להצלחה בישראל ובנקודות המכירה השונות של הולנדיה ברחבי העולם

 

באירוע ססגוני שנערך במלון הבוטיק פורט אנד בלו בתל אביב, השיק אבי ברססט בעלים ומנכ"ל של חברת הולנדיה 3 ניחוחות חדשים לחדר השינה: NORDIC BLOOM, NEROLI   BLOSSOM, ORIENT SPIRIT

אבי ברססט יחד עם שרקח את הניחוחות החדשים – צילום: רותי ד

הולנדיה, החברה המתמחה בהנדסת שינה, מרחיבה בימים אלו את SENSE BY HOLLANDIA   מותג הניחוחות של החברה לחדר השינה ומשיקה 3 ניחוחות חדשים: NORDIC BLOOM, NEROLI   BLOSSOM, ORIENT SPIRIT, המצטרפים לניחוח המקורי THE ORIGINAL  שהושק בהצלחה לפני כשנתיים ומשווק בנקודות המכירה של הולנדיה בישראל וברחבי העולם.

השקת הניחוחות החדשים היא חלק מאסטרטגיית החברה להרחיב את מדף המוצרים שלה בעולם השינה ולהוביל את לקוחותיה לעולם של לייף סטייל ברמה הגבוהה ביותר.

אבי ברססט מנכל הולנגיה והילה שוורץ זמיר מנכלית מלון הבוטיק פורט אנד בלו – צילום רפי דלויה

הסיפור הייחודי של סדרת הניחוחות SENSE BY HOLLANDIA   מתחיל בחזון החברה לשיפור חווית השינה, מתוך הבנה שאיכות השינה תלויה לא רק במיטה ובמצעים, אלא גם במזרן, בתאורה וכמובן בניחוח, חזון המניע אותם לייצור ניחוחות המבטאים את המתרחש בחדר השינה, ולשלב מצד אחד תחושות המתקשרות לשינה רגועה, רפויה ונינוחה, ומצד שני אווירת תשוקה עוררות וחושניות המחוברת  לחדר המיטות.

המרכיב המשמעותי ביותר בזיכרון האנושי הוא חוש הריח. לבני האדם כ- 8 מיליון קולטני ריח המאפשרים לזהות  יותר מ- 400,000  ריחות שונים. מרכז הריח במוח מקושר למרכז הזיכרון.  אין דבר יותר חזק וטוב מריח בכדי להזכיר לאנשים חוויות ומקומות שבהם היו. יצירת ניחוח בלעדי להולנדיה  נועדה להעצים את החוויה המתקשרת להולנדיה כחוויה חיובית בעולם של לייף סטייל על ידי ניחוח איכותי וייחודי. 

מגוון הניחוחות של  SENSE BY HOLLANDIA  מבוסס על תמציות שמנים אתריים טבעיים ומשובחים ומכיל אחוזי אלכוהול נמוכים וזאת על מנת להאריך את משך הניחוח בחלל.

ניחוחות SENSE BY HOLLANDIA החדשים – צילום – רפי דלויה

הניחוחות במותג  נוגעים בתרבויות שונות וכך שניתן למצוא במגוון הניחוחות במותג זה: ניחוח המבטא אוריינטליות מזרחית אפופת וניל ואמבר , ניחוח בארומת ליים ברזילאי טרופי ומתקתק, ניחוח ים- תיכוני מסתורי ושורשי, ועד לניחוח האחרון בסדרה שכולו פריחת אחו ירקרקה ונקייה, מרגיעה ומרוממת את מצב הרוח.

הולנדיה מעניקה ללקוחותיה מענה מושלם בכל הקשור למגוון מוצריה בסדרת SENSE BY HOLLANDIA   המאפשרים לבשם כל חלל באמצעות נרות ארומטיים, שבבי סבון ריחניים לארון, סבוני רחצה מהודרים,  מבשם כריות, מבשם בדים ומבשם חדרים, דפיוזרים בכמה גדלים ועוד. מוצר הדגל של המותג הוא בקבוק דפיוזר מהודר של 3000 מ"ל, שיוצר בחברה המתמחה בייצור בקבוקי ברנדי, שיוכל להשתלב בקלות בחללי אירוח כפריט לייף סטייל שלא ניתן להתעלם ממנו.

 

בין הניחוחות בסדרה :

THE ORIGINAL – הניחוח המקורי

בישום אוריינטלי עשיר בניחוחות עץ, פריחה, קטורת, אמבר, מושק ,ווניל ותבלינים. בעת העתיקה ,קטורת ,בשמים ותחליבים היו בשימוש בטקסים דתיים כמו גם כמעוררי תשוקה למי שיכל להרשות לעצמו מותרות כאלו. הניחוח מבוסס על הניגוד בין הבסיס הקולינארי של האמבר לבין הוניל בשילוב ניחוח שבבי עץ טריים וניחוח עלי עץ אורן.

 

פריחה נורדית של הולנדיה

NORDIC BLOOM – פריחה נורדית

זהו ניחוח פריחה נקי ומיימי המשדר תחושת אחו ומשלב ניחוחות פרחים עם ירוק ופירות מעל שכבת מושק. מרגיע ומרומם מצב רוח. יש בו נגיעות של עלים ירוקים ,חלבנה, חציר, קומרין  סיגליות ופריחת אירוסים .

 

דיפיוזר בניחוח נרולי – הולנדיה

NEROLI   BLOSSOM – פריחה נרולית

ניחוח רענן שמקורו בחלקים הצפון והצפון-מזרחיים של העולם, היכן שניחוחות עשירים לוכדים מאזינים בעזרת "צלילים" ריחניים. הניחוח הינו חווית הרחה המבוסס על קוקטייל הקאיפרינייה הברזילאי המתוק עם ארומת ליים ולגימת נשימה עמוקה של קליפת תפוז ירוק עטוף פריחת מגנוליה ופרחים טרופיים מתקתקים

 

דיפיוזר בניחוח אוריינט ספיריט – הולנדיה

ORIENT SPIRIT – רוח מזרחית

ניחוח זה הינו מקטגוריית הבשמים הרב שימושיים בהשראת האקלים הים תיכוני, והוא מבוסס על הניגוד בין האדמתיות של האזוב הגדל על עץ האלון לבין ניחוח המנדרין הירוק וכולל גם שרף חום עשיר שמקורו בשיח ורד הסלעים עם ניחוח שורשים ואדמה מה שהופך את הניחוח למסתורי ובעל מתיקות הדרים

 

מחירים:

מפיץ ניחוח (מקלות) 200 מ"ל – 128 ₪

מפיץ ניחוח (מקלות) 500 מ"ל – 248 ₪

מפיץ ניחוח (מקלות) 3000 מ"ל – 1298 ₪

רביעיית סבונים ב-4 ניחוחות שונים – 70 ₪

רביעיית נרות ב-4 ניחוחות שונים – 147 ₪

מארז מבשם לבדים – 115 ₪

מתז כריות ארומטי – 78 ₪