כותרות אחרונות
Search

בואי להכיר את ברברה, הקוסמטיקאית הרפואית שלך.

בואי להכיר את ברברה, הקוסמטיקאית הרפואית שלך.

את מוזמנת להכיר את ברברה – קוסמטיקאית רפואית המתמחה בבעיות אקנה ופיגמנטציה וטיפולי אנטיאייג'ינג מתקדמים, בעלת מכון הטיפולים ברברה ביוטי.

 

ברברה מספרת כי נמשכה אל התחום כבר מגיל צעיר מאוד, כשהחלה לסבול מאקנה וחיפשה פתרון טבעי עבור עצמה. היא הסתמכה על האינטואיציה שלה ורקחה משחות מצמחים, עצים ופירות שאספה והקימה לעצמה מעבדת יופי ביתית בה ערכה ניסיונות עד שהצליחה לרפא עורה ואת הפגמים שנוצרו בו.

 

צילום: יח"צ

 

כשעלתה לארץ לבדה, שילבה את לימודיה בפנימייה יחד עם עבודה קשה בתחום הקוסמטיקה וכבר אז החלה לקבל לקוחות פרטיים לטיפולים המבוססים על חומרים טבעיים שהמשיכה לאסוף ולרקוח וטיפולי ביוטי כמו איפור, תספורות ועיצוב גבות, בהם המשיכה גם בימיה כחיילת בודדת.

 

לאחר שחרורה מהצבא חזרה לרוסיה לזמן קצר, שם למדה קוסמטיקה בקורס רשמי וצברה ידע מקצועי רב על מבנה העור, תהליכים פיזיולוגיים וטיפולים כימיים שונים. לאחר מכן, המשיכה ברברה בישראל ללימודי קוסמטיקה מלאים ואף הופנתה ללימודי ביוטכנולוגיה בשל הכישרון הרב שגילתה.

 

צילום: יח"צ

 

כיום, ברברה משלבת את האינטואיציות שלה עם ידע מקצועי עצום ומגוון ויש ברשותה יותר מ- 40 תעודות הסמכה, ביניהן בביוטכנולוגיה. היא מתמקדת לא רק בטיפול באקנה, אלא גם בטיפולי אנטיאייג'ינג אותם היא מנסה בראש ובראשונה על עצמה, כפי שפעלה תמיד.

 

היא מדגישה כי הטיפול בלקוחות מבוסס על התאמה אישית וייחודית הכוללת אבחון מעמיק כולל המצב הנפשי והבריאותי והקשר שלהם לבריאות העור בקרב כל לקוחות. הגישה החדשנית שלה מביאה לתוצאות מרשימות והטיפולים העדינים שלה הוכחו כיעילים ב 95% הצלחה בפיגמנטציה, 95% הצלחה בבעיות אקנה ו- 99% הצלחה בטיפולים לעיכוב הזדקנות העור. בנוסף, היא משלבת בכל טיפול אסתטי גם עיסוי מיוחד המחדיר את החומרים הפעילים לעור ומסייע לו להיות חיוני ובריא.

 

צילום: יח"צ

 

המוטו של דוד הוא שהעור שלנו מלווה אותנו כל החיים והוא לא בר-תחליף, לכן יש לשמור עליו ולהשקיע בו. היא מצהירה כי היא מאושרת ושלמה על כך שהיא מממשת את השליחות שלה וגאה בכך שלקוחות זוכות בעור מרהיב, בטחון עצמי גבוה ואיכות חיים.

 

לפרטים נוספים:

אתר החברה: www barbarabeauty.co.il

Barbara Volfovich   פייסבוק