כותרות אחרונות
Search

בית לחם הגלילית מדורגת במקום ה- 29 ברשימת יעדי התיירות החבויים של אירופה

מדירוג שנעשה עבור חברת Mastercard עולה כי בית לחם הגלילית נמצאת על מפת התיירות האירופאית ומדורגת במקום ה- 29 ברשימת יעדי התיירות החבויים של אירופה

תיירים ברחבי תבל מחפשים השראה ומקומות חדשים בעת תכנון טיול בארץ מוצאם וגם בחו"ל. Mastercard חושפת היום 44 יעדים חבויים ברחבי אירופה בדגש על מקומות מיוחדים, לא מוכרים ונוחים לכיס, בכדי להבטיח שגם החופשה הבאה שלכם תהיה בלתי נשכחת.

בראש הרשימה נמצאת חבל אוסטריאס בצפון ספרד בשל מנזר קובדונגה, זהו יעד אוצר נשימה שנהנה מכמות תיירים קטנה יחסית ומציע מחירים אטרקטיביים. מלטה נמצאת במקום השני עם העיירה ההיסטורית מימי הביניים זבוג, ובמקום השלישי זאלצקמרגוט האוסטרית עם אגם האלשטאט.

מישראל, נבחרה בית לחם הגלילית המדורגת במקום ה-29 מתוך 44, המדריך מציין שלא מדובר בבית לחם ליד ירושלים אלא בכפר פסטורלי המציע למבקרים סביבה ציורית וארכיטקטורה יפיפיה, עם מבני אבן מתקופת המושבה הטמפלרית. ארוחה במסעדה תעלה מתחת ל-30 אירו ולינה בבית הארחה עשוי להגיע ל- 100 אירו או יותר.

15 היעדים החבויים המובילים באירופה

1. חבל אוסטריאס, צפון ספרד

9. פיליון וולוס, יוון

2. מדינה וזבוג, מלטה

10. וליקה פלנינה, סלובניה

3. זאלצקמרגוט, אוסטריה

11. קזובי, פולין

4. האיים האזוריים, פורטוגל

12. נארדן, הולנד

5. פראסט, מונטנגרו

13. כף קולקה, לטביה

6. לדניצה-ואלטיצה, צ'כיה

14. הדלתא של הדנובה, רומניה

7. פאג איילנד, קרואטיה

15. באלאטון, הונגריה

8. סארמאה, אסטוניה

 

 

היעדיים החבויים באירופה זוהו על ידי שימוש בנתונים של חברת Mastercard ומידע אשר הועבר ממומחי תיירות ובלוגרים. הדירוג נקבע על פי יופי, עומס תיירים, צורת תשלום, עלויות ונוחות. 

המומחיות שלMastercard  בזיהוי מקומות בהם תיירים משתמשים בכרטיס האשראי איפשרה להשוואות בין מקומות שונים במדינות שונות על פי מדדי יופי, נוחות ועלות המידע בשילוב ידע מקומי הופך את המדריך ליעדי תיירות חבויים ברחבי אירופה למדריך אינפורמטיבי ואמין. הפסקה הזו לא ברורה

 

נתונים נוספים אותם Mastercard מציגה לקראת עונת התיירות הקרובה היא שהתייר האירופאי מבקר בחו"ל 1.5 פעמים בשנה בממוצע ו- 46% מההוצאות הכספיות של הטיול נעשות טרם הטיול עצמו. בנוסף, מציגה Mastercard נתונים על גידול של 12% בהוצאות של תיירים בחו"ל דרך כרטיס אשראי ב- 2016 לעומת התקופה המקבילה אשתקד; תייר אירופאי מוציא כ- 46 יורו בממוצע במסעדה בעת חופשה. ההוצאה על אכילה במסעדות בעת חופשה מהוה כ- 26% מעלות הטיול, 21% רכב ותחבורה, 19% קניות, 18% תרבות ובידור, 10% מלונות ו- 6% על קטגוריות נוספות.