כותרות אחרונות
Search

בית משפט השלום בתל אביב חייב את מנעולן בעל בית עסק למנעולים ברמת גן, לשלם 45,000 ₪ לחב' "מולטילוק" בגין הפרת הסכמי בקרת שכפול מפתחות

צילום: יח"צ "מולטילוק"

 

בית משפט השלום בתל אביב  חייב את מנעולן בעל בית עסק למנעולים ברמת גן, לשלם 45,000 ₪ לחב' "מולטילוק"  בגין הפרת  הסכמי בקרת שכפול מפתחות ע"י המנעולן.

חב' מולטילוק תתרום את הסכום שתקבל מהמנעולן לעמותות העוסקות בתמיכה בעסקים שנקלעו למשבר בתקופת הקורונה.

 

בית משפט השלום  בת"א פסק  כי המנעולן  ישלם לחב' "מולטילוק"  45,000  ₪ בצירוף הפרשי הצמדה  וריבית בבגין הפרת  בקרת הסכמי שכפול מפתחות  ע"י המנעולן.

 

חב' "מולטילוק" שהינה חברה בינלאומית ותיקה המייצרת ומשווקת מגוון רחב של פתרונות נעילה חדשניים ומבוקרי שכפול להגברת רמת הביטחון  הציגה בבית המשפט תיעוד שהמנעולן  מר"ג כשהוא משכפל  מפתחות באופן לא מבוקר ובניגוד להנחיות.

 

למרות מספר פניות חוזרות ונשנות של "מולטילוק" למנעולן, בניסיון לברר את המקרה ולשפר את תהליכי השכפול אצלו בעסק, סירב המנעולן לשתף פעולה ובחר להמשיך בשלו תוך הפרה בוטה של כללי בקרת השכפול להם התחייב.

פעולותיו של המנעולן אינן עומדות בקנה אחד עם רמת מקצועיות של מנעולן מורשה "מולטילוק" ופוגעות בביטחון הצרכנים.

 

צילום: יח"צ "מולטילוק"

 

לאור האמור, נאלצה "מולטילוק" להפסיק את ההתקשרות עם המנעולן ולתבוע את המנעולן בגין הפרת ההסכם, וזאת לאחר שסירב לבצע פעולות מתקנות, למרות האפשרות שניתנה לו ע"י "מולטילוק" ופניותיה אל המנעולן בנושא.

 

על אף נכונותה של "מולטילוק" להגיע לפשרה, במהלך כל התהליך, המשיך המנעולן בדרכי ריב מסיבות שאינן ברורות לחברה.

 

בתום התהליך המשפטי קבע בית המשפט ביום 22 בנובמבר 2020 , כי המנעולן  הפר את הסכם בקרת השכפול וכי ישלם בגין כך ל"מולטילוק" סך של 45,000 ₪.

 

בכוונת "מולטילוק" לתרום את הסכום שיגבה בפועל מהמנעולן לעמותות העוסקות בתמיכה בעסקים שנקלעו למשבר בתקופת הקורונה.