כותרות אחרונות
Search

במסגרת "Poalim Wonder" תוכנית ההטבות החדשה ללקוחות בנק הפועלים, משיק הבנק פסטיבל מוסיקה ייחודי "Wonder Nights".

 

 

"Poalim Wonder" תוכנית ההטבות החדשה ללקוחות בנק הפועלים משיקה פסטיבל מוסיקה ייחודי "Wonder Nights".

במסגרת הפסטיבל, לקוחות בנק הפועלים שהצטרפו לתוכנית ההטבות החדשה "Poalim Wonder", ייהנו מ-2 ערבי מוסיקה ייחודיים והופעות של האמנים המובילים במדינה במחירים אטרקטיביים במיוחד.

ערבי המוסיקה של פסטיבל "Wonder Nights" יתקיימו בהאנגר 11 בתל אביב בתאריכים: 29/12/21 וב-1/1/22.

 

ב– "Wonder Nights" יוצעו הופעות עם שילובים ייחודיים, כגון:

  • הופעה של עברי לידר ואורחים מיוחדים: רן דנקר ונטע ברזילי והופעה של רביב כנר

 

עברי לידר צילום: קידר

 

צילומים: נטע ברזילי, דניאל קמינסקי – רן דנקר, אור דנון – רביב כנר- טלי בן אריה

 

  • הופעה של זמרת העשור עדן בן זקן עם אורחת מיוחדת זהבה בן ומופע של לירן דנינו ואורחת מיוחדת עדן אלנה.

 

לירן דנינו צילום: דודי חסון – זהבה בן  צילום: אליאב ממן

 

ערבי המוסיקה של פסטיבל "Wonder Nights" יתקיימו בהאנגר 11 בתל אביב בתאריכים: 29/12/21 וב-1/1/22 כשחברי מועדון Poalim Wonder ייהנו ממחיר כניסה של 79 ₪ (מחיר מלא 159 ₪)

 

"Poalim Wonder" תוכנית ההטבות החדשה ללקוחות בנק הפועלים משיקה פסטיבל מוסיקה ייחודי "Wonder Nights", בהפקת קבוצת בלוסטון – Live Nation.

 

במסגרת הפסטיבל, לקוחות בנק הפועלים שהצטרפו לתוכנית ההטבות החדשה Poalim Wonder, ייהנו מ-2 ערבי מוסיקה ייחודיים והופעות של האמנים המובילים במדינה .

 

ב– Wonder Nights יוצעו 2 ערבי מוסיקה מגוונים עם שילובים ייחודיים, כגון:

 

  • ערב ראשון – יום רביעי ה-29/12/21 החל מהשעה: 21:00 – הופעה של עברי לידר ואורחים מיוחדים: רן דנקר ונטע ברזילי והופעה של רביב כנר.

 

עברי לידר צילום: קידר

 

צילומים: נטע ברזילי, דניאל קמינסקי – רן דנקר, אור דנון – רביב כנר- טלי בן אריה

 

  • ערב שני – מוצאי שבת ה-1/1/22 החל מהשעה: 21:00 – הופעה של זמרת העשור עדן בן זקן עם אורחת מיוחדת זהבה בן ומופע של לירן דנינו ואורחת מיוחדת עדן אלנה.

 

 

לירן דנינו צילום: דודי חסון – זהבה בן  צילום: אליאב ממן

 

ערבי המוסיקה של פסטיבל Wonder Nights יתקיימו בהאנגר 11 בתל אביב בתאריכים: 29/12/21 וב-1/1/22 כשחברי מועדון Poalim Wonder ייהנו ממחיר כניסה של 79 ₪ (מחיר מלא 159 ₪).

 

בנק הפועלים השיק לאחרונה את Poalim Wonder – תוכנית הטבות ללקוחות הבנק המחזיקים בכרטיס אשראי בנקאי ומצורפים לערוץ השירות "פועלים באינטרנט", המקנה הטבות והצעות ערך ייחודיות ללקוחות.

 

מתוך רצון לחזק את הקשר בין הבנק ללקוחותיו ולאור שיתוף הפעולה עם כלל חברות כרטיסי האשראי, בנק הפועלים השיק תוכנית חדשה אשר תחליף את תוכניות ההטבות הקיימות כיום שהועמדו ללקוחות הבנק על ידי חברות כרטיסי האשראי, ותכלול עשרות הטבות בתחומי צרכנות, פנאי, תרבות, קולינריה ותיירות.

 

בהתאם לתוכנית, הלקוחות יצברו נקודות בהתאם לסכומי החיוב בכרטיס האשראי וכן בהתאם למספר הפעולות המשתתפות בתוכנית בערוצים הדיגיטליים של הבנק ובהתאם לתדירות המדידה.

 

הלקוחות יוכלו לעשות שימוש בנקודות שצברו להזמנת או רכישת שוברים המאפשרים קבלת מוצרים או שירותים בבתי העסק המציעים מוצרים ושירותים אלו באמצעות האפליקציה, או להמשיך לצבור אותן וזאת לתקופה של עד 12 חודשים (פרק זמן ממושך מאוד בהשוואה למקובל בתוכניות ההטבות). כפוף לתנאי השימוש באפליקציית תכנית ההטבות Poalim Wonder וכן כפוף לתקנון התכנית ולתנאים שבעמוד ההטבה. עד גמר המלאי.

 

ההצטרפות לתכנית ההטבות Poalim Wonde"r" הינה ללקוחות המחזיקים בכרטיס אשראי משתתף של בנק הפועלים ומצורפים ל"פועלים באינטרנט".         

 

ההצטרפות לתוכנית נעשית בצורה קלה ופשוטה באמצעות אפליקציית "Poalim Wonder" הזמינה בחנויות האפליקציות ומציעה חוויית משתמש חדשנית וידידותית.

 

השימוש באפליקציה בטלפון הנייד יאפשר ללקוחות לנהל את צבירת הנקודות שלהם ולממש את ההטבות בדרך קלה, פשוטה ונוחה לשימוש. לפרטים נוספים אודות ההטבות המוצעות בתוכנית, ניתן להיכנס לאתר:  https://www.bankhapoalim.co.il/he/Poalim-Wonder.

 

את תכנית ההטבות החדשה מובילה גלית דובין, תחת מטה שיווק בבנק בניהולו של סמנכ"ל השיווק, אסף אזולאי.