כותרות אחרונות
Search

בצל הקורונה רשת "טיב טעם" הרימה תרומה נאה למען עמותת ילדים בסיכון.!

 

 

 בצל הקורונה רשת "טיב טעם" הרימה תרומה נאה למען עמותת ילדים בסיכון.!

רשת "טיב טעם" העניקה תרומה בסך 47,720 אלף ₪  למרכז לטיפול וחקר באוטיזם.

 

בכירי רשת טיב טעם, ובראשם חגי שלום, יוסי שליו ורוני גרין, הגיעו ביום חמישי האחרון לסניף הדגל ברמת החייל בתל-אביבמצויידים במסכות לפי הנחיות החדשות של משרד הבריאות, כדי להשתתף בטקס מצומצם, במסגרתו העניקה  הרשת תרומה למען  עמותת ילדים בסיכון,  עבור המרכז לטיפול וחקר באוטיזם.

 

מימין חגי שלום אודי ריגאי יוסי שלו ורוני גרין צלם אסף לב

 

במסגרת התרומה קיימה רשת טיב טעם ב- 40 סנפיה ברחבי הארץ, פעילות מיוחדת של מכירת   איורים וציורים יחודיים של ילדי העמותה ונמכרו  כ- 4,772 יחידות בערך של 47,720 ₪ – כל ההכנסות קודש לעמותה.

 

אודי ריגאי גיוס משאבים בעמותה, פתח את הטקס: "התגייסותה של רשת טיב טעם למען הקהילה, היא דוגמא ומופת לעזרה וסיוע באופן מידי בתקופה כאוטית וקשה זו. החברה הושיטה לנו גלגל עזרה נפלא ובכך סייעה לנו לטפל ב-  2,500 פעוטות על הספקטרום האוטיסטי אשר גניהם נסגרו. תודה לכם על עזרתכם תמיכתם ובעיקר על אנושיותכם. אנו מקווים ומייחלים להמשך שיתוף פעולה עמכם".

 

מימין יוסי שלו חגי שלום ואודי ריגאי צלם אסף לב

 

חגי שלום יו"ר מנכ"ל קבוצת "טיב טעם": "כגוף קמעונאי מוביל בתחום המזון בישראל,  רואה עצמה הנהלת הרשת כמו גם עובדיה, מחויבת לפעול למען הקהילה כחלק מחזון הקבוצה,  להיות שותפה בהגנה על שלומם של ילדים ולסייע לפי כך. אנו  נמשיך לפעול בגיוסי כספים למען עמותות שונות בישראל, העושות עבודת קודש".