כותרות אחרונות
Search

'ברא צמחים' משיקה את "ברא אפ" פורמולה ייחודית של צמחי מרפא, המסייעת לשיפור מצב הרוח

'ברא צמחים' משיקה את "ברא אפ" – לחיוך שמגיע מהלב


פיתוח חדש, תוצרת כחול-לבן, של פורמולת צמחי מרפא המסייעת בתחושת מצב רוח טוב גם בתקופות הקשות

 

חברת "'ברא צמחים'" משיקה פיתוח חדשני, 'ברא אפ' – פורמולה ייחודית של צמחי מרפא, שמסייעת להעלות חיוך על הפנים, גם בתקופות שקשה יותר, כשהחיים מזמנים אתגרים ועומסים שמשפיעים על מצב הרוח הכללי. 'ברא אפ', מיוצר תחת בקרת איכות ותנאי ייצור קפדניים, תוך שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר ומיוצר בטכנולוגיית מיצוי סטטית דינמית המבטיחה שמירה על מקסימום הרכיבים בצמח באופן הטבעי והאיכותי ביותר. 'ברא אפ', מגיע בתצורה של תמצית נוזלית מרוכזת לספיגה יעילה ומהירה, ללא חומרים משמרים, תוספת סוכר או ממתיקים מלאכותיים, מתאים לצמחונים ולטבעונים. הפורמולה כשרה למהדרין (בהשגחת הבד"ץ חוג חתם סופר, בני ברק).

על הצמחים שבמוצר: פורמולת ברא-אפ  מכילה צמחי מרפא, שעל פי מסורת של ידע בן מאות שנים, מרוממים ומשפרים את התחושה הכללית:

ויתניה משכרת – מהווה צמח מפתח ברפואה ההודית המסורתית. תודות לאיכויותיה והשפעתה על האדם מבחינת האנרגיה והוויטאליות, היא מכונה "הג'ינסנג ההודי". לאור הפוטנציאל המגוון הגלום בויתניה, המחקר המדעי מגלה בצמח עניין רב בשנים האחרונות והוא נחקר בהקשרים קוגניטיביים,  רגשיים, חיסוניים ועוד.

ג'ינסנג אמריקאי – זהו שיח בעל שורשים עבים ומסועפים, אשר מזכירים צורת אדם, ועל פי הרפואה המסורתית יתרונותיו רבים ומגוונים. באופן כללי, מיוחסת לו היכולת שמאפשרת לאדם להתמודד עם האתגרים והעומסים של חיי היומיום ברמה הפיזית והנפשית. מבחינה אנרגטית הוא נחשב לפחות חם וממריץ מהג'ינסנג הקוריאני. השפעתו על תפקודים שונים בגוף, ועל הסיבולת, זוכה כיום לסימוכין מדעי.

מרווה משולשת – זהו אחד מצמחי המרפא והתבלין המקומיים המוכרים והשימושיים ביותר מזה אלפי שנים, בפרט למצבים המצריכים איכות מרוממת, משקמת, ממריצה ומחזקת. האיכות הכללית המרפה של המרווה מתאימה גם למצבי חוסר שקט, כשטרדות היום-יום משפיעות על מצב הרוח. על פי הרפואה המסורתית, בתקופת הפריחה הקצרה של המרווה המשולשת, מלא האנרגיה והוויטאליות שבצמח עוברים אל הפרחים, אשר איכותם מעניקה תחושת הגנה ודחיפה עדינה לקראת תהליכים של התחדשות ושינוי.

ורבנה רפואית – זהו צמח הגדל בר גם בישראל, אשר נמצא בשימוש במסורות הרפואיות הים-תיכוניות והאירופאיות מזה מאות בשנים, ונזכר בכתבי מרפא עתיקים. לורבנה מיוחסות במסורת רפואת הצמחים איכויות תומכות ומאזנות בעיקר באספקטים נפשיים ורגשיים, והמחקר המודרני מצא כי הרכיבים האחראים לפעילות זו הם ה- verbenalin וה- hastadosides.

מליסה רפואית – זהו אחד מצמחי המרפא העתיקים ביותר בשימוש האדם. למליסה ניחוח לימוני משכר שמקורו בשמנים הארומטיים שבעלים להם מיוחסת השפעתה העיקרית. ברפואה המסורתית משמשת המליסה במצבים של חוסר שקט כללי ושל תחושת מועקה, וגם להירדמות מהירה. 

קמומיל – זהו אחד הצמחים המוכרים והטעימים ביותר לשתייה בחליטה. הקמומיל הוא צמח ארומטי עדין בעל מסורת ארוכת שנים כצמח מרפא בעל פעילות מגוונת מאוד. בראייה מסורתית יש לו איכות מרפה כללית, ואנרגיה המשרה תחושת נינוחות.  כיום ניתן לקשור איכויות אילו לרכיבים בצמח כגון הפלבנואידים והשמנים הנדיפים. 

צילום: יח"צ

שרון קוצר – הרבליסט קליני ומנהל מחקר ופיתוח בחברת 'ברא צמחים': "אף אחד מאיתנו לא יכול להיות במצב רוח מרומם לאורך כל היום וודאי שלא בכל יום בשבוע. לעיתים אלו דברים קטנים שיכולים לדכדך את מהלך היום ולעיתים אנו נמצאים במצבי קיצון בהם עברנו משבר רציני או אירוע טראגי. 'ברא אפ', נועד בדיוק למצבים האלו, בהם אנו רוצים לשפר את מצב רוחנו ולהחזיר לשגרת היום את החיוך לפנים. שילוב מיוחד זה של צמחי מרפא, אשר נחקרו רבות, משפיעים על תפקודי הגוף ברמה הפיזית והנפשית וגורמים לנו לחזור להיות חיוניים ובעלי אנרגיה חיובית."

חברת "ברא צמחים" מובילה למעלה מעשור את 'עולם המחר' של רפואת צמחי המרפא, באמצעות מכלול שלם הכולל: מחקר, פיתוח, ייצור שיווק ומרכז ידע לאנשי מקצוע. החברה מציעה מוצרים באיכות גבוהה, המצטיינים ביצירתיות טיפולית ונשענים על שילוב בין חומרי הגלם האיכותיים ביותר, ידע קליני רחב וטכנולוגיות ייצור מתקדמות המבטיחות מיצוי שלם של כל צמח ושמירה על מקסימום הרכיבים הפעילים בו.