כותרות אחרונות
Search

בריכת השחייה בקיץ!

צילום: freepik

 

בריכת השחייה בקיץ!

בריכת השחייה:

אחת ההנאות הגדולות של הקיץ היא הגעה אל בריכת השחייה. למשפחות רבות יש מנוי לבריכה ביישוב או באחד הקומפלקסים ברחבי העיר ולכן הם מגיעים אליה כמה פעמים בשבוע כדי ליהנות מהמים הצוננים. הבילוי בבריכת השחייה אהוב מאד על הילדים והם שוחים, צוללים, קופצים למים במקומות שמותר ובעיקר משתוללים. כדי להוסיף עניין יש להם במקומות רבים גם חוגים מעניינים כמו חוגי שחייה למתחילים וגם למתקדמים, כדורסל, כדורגל וגם חוגי העשרה מרתקים בנושאים שונים כולל בישול לילדים. השעות שהם נמצאים בקאנטרי הן מרתקות עבורם והם חוזרים הביתה עייפים ומלאים בחוויות.

יש גם משפחות שיש להן בית פרטי והן הקצו מתוך החצר שטח עבור בנייה של בריכת השחייה לשמחתם של כל בני הבית. כשמדובר על ילדים שכבר יודעים לשחות וההורים משגיחים בשפת הבריכה, הם נועלים כפכפים, הולכים את הדרך הקצרה מהבית לבריכה וקופצים פנימה. ברוב המקרים ההורים דואגים שיהיו להם מצופים, גלגלים צבעוניים, משחקי מים, מגלשות מתנפחות וכל פריט אחר שיוסיף להנאה העצומה שלהם, בעת ההגעה לבריכת השחייה המשפחתית.

 

בנייה של בריכת שחייה בחצר:

כאשר בונים בית פרטי חדש, רבים מבעלי הנכסים מתכננים מראש את בריכת השחייה, נעזרים במהנדס ובאדריכל ומבקשים היתרי בנייה לבניית בריכה בחצר על פי הגודל האפשרי ובהתאם לתנאי השטח. תהליך קבלת היתר בנייה הוא תהליך ארוך ורק לאחר קבלתו, מתחילים את הבנייה.

 

בעבר זה היה תהליך מורכב וסבוך, אך היום יש חברות מקצועיות רבות אשר הן מומחיות בתחום זה ולכן הן מקימות תוך פרק זמן קצר יחסית בריכה יצוקה מבטון, תוך ביצוע ההתקנה של כל הצנרת הנדרשת, חיבור חדר המכונות וריצוף הבריכה באריחים שנבחרו שהם בדרך כלל אבני פסיפס יפהפיות ומרשימות. בתום הליך הבנייה ממלאים מים בבריכה החדשה ובני הבית יכולים ליהנות ביום יום מהתוספת הנפלאה שקיימת בחצר ביתם, שמשמשת אותם וגם את האורחים שלהם.

 

צילום: freepik

 

החופשה הגדולה:

גם בחופשה המשפחתית בצימר או בבית המלון, נהנים כולם מהאפשרות לשחות בבריכת השחייה האיכותית וכך לברוח מהחום הכבד השורר בקיץ. מבחינת הילדים הם יכולים להישאר במקום זה שעות אך ההורים דואגים שייצאו מדי פעם, יעסקו בפעילויות אחרות ולאחר מכן אם הם ירצו, יקפצו אליה שוב.

 

חוף הים:

גם חוף הים הוא מקום אהוב על הילדים בימי הקיץ. לא אחת הם מגיעים אליו מוקדם בבוקר כדי ליהנות מהגלים ולשחק בחול וכאשר השמש היוקדת היא חזקה, הם יוצאים הביתה.

 

במקרים אחרים הם מגיעים בשעות אחר הצהרים המאוחרות, נהנים להשתכשך במים, לשחק משחקי כדור, לצעוד על שפת הים עד החוף הקרוב ולבנות ארמונות בחול. ההורים מקימים אוהל או מתקינים ציליה וכך הם בורחים מהחום הכבד. בשעות בין הערביים הם נהנים מהשקיעה הקסומה ומהבריזה שמתחילים להרגיש בסמוך לחוף.