כותרות אחרונות
Search

ברכת הרבנית על סט הצילומים "חגיגה בחצר עם אסתר" !

ברכת הרבנית על סט הצילומים "חגיגה בחצר עם אסתר" !

הפתעה גדולה הייתה על סט צילומי סדרת הטלוויזיה החדשה לילדים "חגיגה בחצר עם אסתר" בכיכובה של אסתר (אתי) קסטרו, ביום חמישי האחרון,  כשבמהלך הצילומים פסעה לתוך אולפן הצילומים הרבנית הידועה חסיה בוקעי, אשר מלווה את אסתר בשנים האחרונות בתהליך ההתחזקות שהיא עוברת.

הרבנית חסיה בוקעי ואסתר קסטרו – צילום: סאלי פרג

הצוות בראשותו של הבמאי קובי מחט  וביוזמת קסטרו אשר גם  הפיקה ומככבת בסדרה, יחד עם השחקנים עירית ענבי ואסף משה הופתעו מאוד מהגעתה של הרבנית, אשר סיפרה להם כי משנודע לה על צילומי הסדרה, החליטה שהיא חייבת להגיע לסט ולברך את כל הנמצאים ולאחל הצלחה גדולה וברכה לכולם.

קובי מחט, אסתר קסטרו – צילום: סאלי פרג

אסתר שהתרגשה יותר מכולם לראות את הרבנית סיפרה כי היא  מלווה אותה בשנים האחרונות בתהליך ההתחזקות אותו היא עוברת והיא מתייעצת ומקבלת את ברכתה של הרבנית בכל דבר שהיא עושה.

נועה זרעיה ואסתר קסטרו. – צילום סאלי פרג

אך מי שהתגלתה ככוכבת אמיתית בצילומי הסדרה היא נועה זרעיה בת ה-9 בתה של אסתר קסטרו ובעלה לשעבר הסטנדאפיסט ואיש הטלוויזיה שבי זרעיה, אשר זהו תפקידה הראשון בטלוויזיה והיא תככב כילדה בסדרה "חגיגה בחצר עם אסתר".

יעקב כגן ואסתר קסטרו – צילום: סאלי פרג

 

בהפסקת הצהריים סיפרה אסתר כי היא תחגוג את ליל הסדר עם בן זוגה איש העסקים, יעקב וארבעת ילדיו – השלישייה ובתו הגדולה.

עירית ענבי, אסתר קסטרו, אסף משה – צילום: סאלי פרג

עירית ענבי סיפרה שהיא מארחת אצלה בבית 24 אנשים והיא מבשלת את כל הארוחה בסגנון בלקני, כפי שהורגלה כל השנים עוד מבית הוריה. עירית ספרה כי בעבר אמה היhתה מבשלת, אך בשנים האחרונות, עקב הזדקנות האם, שרביט הבישולים עבר לעירית והיא אחראית למטעמים ביניהם ממולאים, קציצות פראסה, מוסקה, שוק טלה ועוד מעדנים ממעדני המטבח הבלקני.