כותרות אחרונות
Search

בשורה משמחת – מותג הקוסמטיקה "PORTCARE" מציג סדרת בוסטרים אקטיבית בתחום האנטי אייג'ינג.

סדרת בוסטרים אקטיבית,  "PORTCARE" – צילום: אבי בר

 

בשורה משמחת בתחום האנטי אייג'ינג!

מותג הקוסמטיקה "PORTCARE"  מציג סדרת בוסטרים אקטיבית. 

הסדרה משלבת ויטמינים ומינרלים הגורמים לפיסול תווי הפנים, המרצת מחזור הדם והתעוררות מערכת העור ללא תהליך כירורגי פולשני.

בשנים האחרונות אנו שומעים יותר ויותר את המילה 'בוסטר' בכול הנוגע לקוסמטיקה וטיפוח עור הפנים. הרצון העז להנות מעור פנים רענן, נעים למגע וגמיש, מניע לחיפושים אחר מוצרי טיפוח טבעיים ואפקטיביים. שילוב שלא תמיד קל למצוא.

 

יאן פורטוגז בעלים ומנכ"ל חברת "PORTCARE" – צילום: אבי בר

 

במיוחד עבור מטרה זו עומלים במרץ במעבדות חברת הקוסמטיקה "PORTCARE" על פיתוח מוצרים חדשים, כל זאת באמצעות מחקרים קליניים ומדעיים בלעדיים. מותג הקוסמטיקה "PORTCARE" המתמחה בעולמות האנטי אייג'ינג פיתח קו מוצרים פעילים המיועדים לשימוש מקצועי ואישי לשיקום וטיפוח העור. כל המוצרים עוברים את הבדיקות המחמירות ביותר וניתן להם רישיון ממשרד הבריאות, תאריך תפוגה ועמידה בתקנים בינלאומיים מחמירים. בית המותג דוגל בשמירה על איכות הסביבה ולכן מוצריו לא נוסו על בעלי חיים.  החברה שמה לה למטרה לתקן ולשפר את מצב העור שלנו, במיוחד באקלים הארץ ישראלי ולהניב תוצאות ארוכות טווח הניכרות לעין באופן טבעי.

 

סדרת בוסטרים אקטיבית,  "PORTCARE" – צילום: אבי בר

 

סדרת בוסטרים אקטיבית,  "PORTCARE":

בימים אלו, משיק המותג הקוסמטי  מוצרים ללא בישום, צבעים או כימיקלים מזיקים, הסדרה משלבת ויטמינים ומינרלים הגורמים לפיסול תווי הפנים, המרצת מחזור הדם והתעוררות מערכת העור ללא תהליך כירורגי פולשני. הבוסטרים פותחו במעבדות המתקדמות בארץ. הסדרה כוללת 4 בוסטרים שונים שביחד מייצרים את התוצאה הרצויה:

 

בוסטר הבהרה מיוחד לקיץ – SNOW BOOSTER

בוסטר הבהרה חזק במיוחד על בסיס חומצה גליקולית בשילוב צמח ייחודי DARKOUT  אשר פועל להבהרת העור. בעל פעילות הבהרה, נוגד חמצון ומגן על העור מפני נזקים סביבתיים, משפר את גוון העור, מפחית את הופעת הפיגמנטציה ותורם לעור זוהר וחלק. 

 

בוסטר אנטי פולשן אקסטרקט –  ECOLOGY BOOSTER

בוסטר אנטי אייג חזק במיוחד אשר פועל כנוגד חמצון. בעל פעילות אנטי אייג'ינג, נוגדת חמצון ומגנה על העור מפני נזקים סביבתיים. בנוסף, הבוסטר מסייע בהפחתת הנזק החמצוני שנגרם כתוצאה

מהתקפות חיצוניות רבות העומדות בפני העור באופן יומיומי. מעלה את גמישות העור ורמת הטורגור בעור (מידת המוצקות והגמישות של העור). מכיל קוקטייל ייחודי של מינרלים:  מגנזיום, אבץ ונחושת. אשר גורמים להעלאת אנרגיה התאית ATP, וזאת על ידי העלאת רמת החמצן בעור אשר מגבירה את הסינתזה של קולגן .

 

בוסטר להרגעה  -RELAX AND DRINK BOOSTER

 בוסטר הרגעה שפועל להרגעת העור,  לשיקומו ומתן לחות. הבוסטר בעל רכיב ייחודי – צמח הלוטוס בשילוב תמצית מלפפונים אשר פועלת להרגעת העור, לשיקום ומתן לחות. בנוסף, הבוסטר בעל פעולה מתקנת אשר משקמת את מחסום האפידרמלי, מעלה את רמת הידרציה (לחות) בעור, מרגיעה נפיחות ומתאימה לכל סוגי העור.

 

HIDRATE ME BOOSTER  – סרום לחות

בוסטר לחות המכיל רכיבים פעילים להעלאת רמת הלחות בעור והידרציה. לבוסטר השפעה מרעננת מיידית המותירה את העור בריא יותר וקורן. בשימוש קבוע, הסרום הינו אמצעי יעיל מאוד במניעת היווצרות קמטים הנגרמים כתוצאה מהתייבשות.

 

חשוב לציין כי השימוש בבוסטרים מומלץ לצד עיסוי ייחודי לעור הפנים, עיסוי  המתמקד בהמרצת המערכת הלימפאטית ומיצוק מערכת השריר. העיסוי מסייע בריענון, חידוש ומיצוק עור הפנים.

 

מחירי הבוסטרים 250 ₪ עד 360 ₪

 

את סדרת הבוסטרים החדשה ומידע על עיסוי עור הפנים הייחודי ניתן למצוא אצל הקוסמטיקאיות המובילות הקרובות לביתך באמצעות אתר הבית https://www.port-care.com/

 

טלפון שרות לקוחות: 1-700-707-773

 

מריאנה פורטוגז יחד עם אביה יאן פורטוגז – צילום: אבי בר

 

חברת הקוסמטיקה  "PORTCARE" בהנהלת יאן ומריאנה פורטוגז (אב וביתו) מקיימת במשרדים שבחדרה סדנאות והשתלמויות לקוסמטיקאיות. 

 

יאנה קוסמטיקאית ומדריכה בחברת "PORTCARE" – צילום: אבי בר

מריאנה פורטוגז מרצה בפני אנשי תקשורת ומובילי דעה מצד שמאל יאנה הקוסמטיקאית ומדריכה – צילום: אבי בר

 

חברת "PORTCARE" שמקום מושבה במתחם קניות ופנאי מול החוף ויליג' בחדרה, מייצרת מוצרי קוסמטיקה נוספים.

 

צילום: אבי בר

צילום: אבי בר

צילום: אבי בר