כותרות אחרונות
Search

בשורה חדשה מ ״סמלת לעסקים" – משיקה בישראל את פיאט "Doblo" החדשה.

פיאט "Doblo" יבואן "סמלת" צילום: יצרן

 

בשורה חדשה מ ״סמלת לעסקים" – משיקה בישראל את פיאט "Doblo" החדשה.

מחיר החל מ- 172,990 ש״ח ועם האחריות הנרחבת בסגמנט.

 

"פיאט" "Doblo" – צילום" יבואן "סמלת" – צילום: יצרן

 

"סמלת לעסקים", מותג רכבי הובלה המסחריים והמשאיות מבית יבואנית הרכב "סמלת" משיקה בישראל את פיאט Doblo החדשה עם תנאי אחריות מיוחדים לכל דגמי הדיזל שלה: 5 שנות אחריות או עד 250,000 ק"מ (הדגמים החשמליים יוצעו עם 3 שנות אחריות / 100 אלף ק"מ, ואחריות של 8 שנים לסוללה או עד 160,000 ק"מ). בכך ממשיכה סמלת לעסקים להרחיב את היצע רכבי העבודה שלה, למצב עצמה כיבואנית הרכב בעלת היצע פתרונות רכבי ההובלה הנרחב ביותר בישראל, וכמובן להציע ללקוחותיה את התנאים האטרקטיביים ביותר.

 

פיאט Doblo מגיעה עם 2 יחידות הנעה לבחירה- האחת בעלת מנוע דיזל 130 כ"ס בתיבה אוטומטית בעלת 8 הילוכים, הגרסה השנייה היא גרסה חשמלית מלאה (E-Doblo), הכוללת מנוע מהשורה הראשונה בקטגוריה, המציע טווח נסיעה משוער של עד כ-270 ק"מ.

בפיאט E-Doblo הסוללה אינה גורעת ממרחב חלל הרכב, ונפח הטעינה נשמר זהה לגרסאות הדיזל.

 

הגרסה החשמלית מספקת נהיגה יעילה וחלקה במהירות מקסימלית של עד 130 קמ"ש ללא כל פליטת מזהמים והינה בעלת יכולת טעינה מהירה (DC) בהספק של עד 100 קילוואט. היא מוצעת בגירסת קומבי קצר בעל 5 מקומות ישיבה ומרחב טעינה כמו של דגם הדיזל המקביל, פיאט E-Doblo מסוגלת להגיע לביצועים מרשימים.

 

פיאט "Doblo" יבואן "סמלת" – צילום: יצרן 

 

 

דובלו החדשה  תשווק בשלושה דגמים:

COMBI חמישה מקומות ישיבה – במרכב באורך 4.4 מטרים וכולל 2 דלתות צד אחוריות, המעניקות את השילוב השימושי בין עבודה למשפחה, עם תא נוסעים ותא מטען מרווחים. גרסה זו תוצע הן בהנעת דיזל והן בהנעה חשמלית.

COMBI ארוך שבעה מקומות ישיבה –  במרכב באורך 4.75 מטרים כולל 3 שורות מושבים מודולריות המספקות גמישות ושימושיות ברמה גבוהה.

ואן MAXI ארוך – ואן משלוחים סגור באורך 4.75 מטרים, המשלב בצורה מושלמת ביצועים וכושר העמסה, עם תא צוות בעל 3 מושבים ארגונומיים, במטרה לאפשר יעילות לצד נוחות

 

פיאט Doblo החדשה כוללת מגוון טכנולוגיות מתקדמות, ביניהן מערכת לזיהוי תמרורים המזהה את תמרורי המהירות ומציגה אותן בלוח השעונים, באמצעות מצלמה רב-תכליתית המותקנת מאחורי השמשה הקדמית, אורות גבוהים אוטומטיים המאפשרים מעבר אוטומטי בין אור גבוה לאור נמוך, בהתאם לתנועה או כאשר כלי רכב אחרים מתקרבים בכיוון הנגדי, סיוע בשמירה על נתיב הנסיעה בעזרת שימוש במצלמה הקדמית הרב תכליתית, אזהרת התנגשות מלפנים עם יכולת בלימה אוטונומית, התרעת ערנות נהג באמצעים ויזואליים וקוליים, המודיעים כי על הנהג לעצור להפסקת התרעננות, מערכת עזר לחניה אוטומטית ועוד…

 

הרכב רב-תכליתי ומציע מגוון תצורות ישיבה וחלל ומספקת לך נוחות בנהיגה.

פנים פיאט Doblo החדשה יאפשר לך לשאת חפצים באורך של עד 3.44 מ' ולהעמיס עד 878 ק"ג של מטען. נוסף על כך, 3 מושבים קדמיים נוחים ופונקציונליים יכולים להפוך לשולחן במהלך הפסקת הצהריים שלך או למשרד נייד בשעות העבודה.

 

"פיאט" "Doblo" – צילום" יבואן "סמלת" – צילום: יצרן

 

"סמלת" יבואנית רכבי היוקרה והשטח המובילה בישראל. "סמלת" משווקת את המותגים הנחשקים בעולם וביניהם סובארו, ג’יפ, אלפא רומיאו, פרארי, מזראטי, פיאט, אבראט וגם את מותגי ההובלה הטובים בעולם כמו איווקו, פיאט פרו ו RAM. בשנה האחרונה  החלה סמלת בשיווק שני מותגי יוקרה חשמליים סינים: הונגצ'י  מבית FAW ו- WEY מבית GREAT WALL .

 

לקוחות קבוצת "סמלת" נהנים משירותי סמלת מימון וביטוח,  מקניית מותגי החברה מבעלות קודמת ישירות מהיבואן במסגרת  "סמלת כמו חדש", וממערך פעילויות וטיולים ייחודיים במסגרת  "סמלת" ADVENTURE .