כותרות אחרונות
Search

חברת "גלובוס מקס" פותחת בקניון "עופר גרנד קניון" בחיפה, קומפלקס בתי קולנוע חדש עם הסאונד המתקדם ביותר בעולם

"גלובוס מקס" פתחה לראשונה בחיפה ב"עופר גרנד קניון" מתחם בתי הקולנוע  המכיל  23 אולמות קולנוע כולל 6 אולמות באירוח Gold Class

ההשקעה במהלך  כ- 50 מיליון ₪

מתחם בתי הקולנוע של חב' "גלובוס מקס" בחיפה כולל 3 מפלסים בשטח בנוי של 7000 מ"ר

לראשונה בעולם צוידו כל אולמות הקולנוע ב"גלובוס מקס" חיפה עם מערכות הסאונד DOLBY ATMOS המתקדמות ביותר בעולם

חב' "גלובוס מקס" בבעלות איש העסקים בנט קפלן, פתחה בקניון "עופר בגראנד קניון" (קב' "מליסון") בחיפה, את קומפלקס בתי הקולנוע החדיש ביותר בישראל עם הסאונד המתקדם ביותר בעולם

גלובוס מקס גרנד קניון מהווה קפיצת מדרגה משמעותית בעיצוב התרבות הקולנועית, משנה את כל תבניות הקולנוע המוכרות באמצעות ארכיטקטורה חדשה, מעוררת מחשבה ומתווה דרך לעיצוב בתי הקולנוע של העתיד. יתרה מזאת, בהיבט הטכנולוגי, אימצנו את מיטב החידושים: ממערכת הסאונד המתקדמת בעולם דולבי אטמוס, דרך מסך לד בגובה 16 מטר שהותאם ללובי הקולנוע ועד למערכת ההקרנה (Boothless ) המאפשרת לבנות בתי קולנוע רציפים לגובה 3 קומות – כך שגלובוס מקס גרנד קניון ממציג חידושים כמעט בכל פרמטר קולנועי מוכר.

globs 1

בנט קפלן, בעלים ומנכ"ל גלובוס מקס

קומפלקס בתי הקולנוע ב"עופר גרנד קניון" בחיפה יכלול 23 אולמות קולנוע מתוכם 6 אולמות באירוח "GOLD CLASS" (V.I.P), שאליהם יוצמד לובי אירוח בו יוגש מבחר אוכל ומשקאות איכותיים והצפייה תתבצע מתוך כורסאות מרווחות במיוחד ומתכווננות אלקטרונית לתנאי צפייה מפנקים במיוחד.

בנט קפלן, בעלים ומנכ"ל גלובוס מקס: "בתי הקולנוע של גלובוס מקס בעופר גרנד קניון חיפה הם הרבה יותר מכמה מסכי קולנוע. הבאנו לתושבי חיפה הגאים פיסה קטנה מהקסם שיעשיר את העיר במשך שנים רבות. בואו לראות מה עשינו".

מתחם אולמות הקולנוע בחיפה כולל 3 מפלסים בשטח בנוי של כ-7000 מ"ר. בעתיד מתוכננים 3 אולמות נוספים לסה"כ של כ 2,000 מקומות ישיבה. במתחם בתי הקולנוע תפתח רשת "קפה לנדוור" קפה- מסעדה כולל דק מרפסת עם נוף מרהיב לתוך הוואדי. בהקמת קומפלקס בתי הקולנוע החדש השקיעה החברה כ-50 מיליון ₪.

globs 2

לראשונה צוידו כל אולמות הקולנוע בגרנד קניון, במערכות הסאונד המתקדמות ביותר בעולם עם חווית צליל אולטימטיבית- צלילים תוססים, ברורים וחזקים יותר – מערכת DOLBY ATMOS . זהו מתחם הקולנוע הראשון בעולם בו כל אולמות הקולנוע מצוידים במערכת DOLBY ATMOS .

מתחם בתי הקולנוע החדש עוצב ע"י משרד אדריכלים גדי שמיר ופיני ויינברג. בלובי המרכזי של מתחם בתי הקולנוע ימוקם מסך לד באורך של 6 מ' וברוחב של 14 מ' שיופעל ע"י אטרקציית צילום ייחודית בה יוכלו מבקרי המתחם להצטלם ולהציג את עצמם בתוך פוסטר של סרט שיוקרן על המסך הענק. קומפלקס בתי הקולנוע עוצב בקונספט עירוני-אורבני כאשר כל אחד מאולמות הקולנוע עוצב בצבע ייחודי.

globs 4

איציק תורג'מן, מנכ"ל משותף, מציין שבימים אלו נמצאת החברה בהקמה של עוד 6 מתחמי בתי קולנוע בכ"ס, רחובות, מעלה אדומים, כרמיאל, אשקלון וחדרה.

לחב' "גלובוס מקס" כיום 10 מתחמי בתי קולנוע בכל רחבי ישראל ותוך שנתיים יהיו ברשת 18 מתחמי בתי קולנוע.

בתי הקולנוע בחיפה יפעלו 7 ימים בשבוע, 6 עד 7 הקרנות ביום בכל אולם, סה"כ במתחם יוקרנו מידי יום בין 102 ל-119 סרטים.

globs 3

קב' "גלובוס מקס" הוקמה בשנת 2007, נמצאת בבעלות איש העסקים בנט קפלן. מפעילה כיום 10 מתחמי בתי קולנוע כאשר עד סוף 2017
יופעלו 18 מתחמי בתי קולנוע (שנמצאים בהקמה בימים אלו), כמו כן החב' מפיצה סרטים ומייצגת בישראל את חברות וורנר  יוניברסל, פאראמונט וסרטים עצמאיים נוספים.