כותרות אחרונות
Search

"דומינו'ס פיצה" רשת הפיצות המובילה בישראל נכנסת לקטגוריה חדשה בתחום הפיצות – משיקה פיצה סיציליאנית.

 

 

"דומינו'ס פיצה" רשת הפיצות המובילה בישראל נכנסת לקטגוריה חדשה בתחום הפיצות.

משיקה פיצה סיציליאנית מבצק מחמצת עבה וקריספית במיוחד. 

 

לאחר שהשיקה בהצלחה את סדרות הכריכים ומנות הצד, "דומינו'ס פיצה" חוזרת להרחיב את תפריט הפיצות שלה ונכנסת לראשונה לקטגוריית הפיצות העבות, עם פיצה סיציליאנית עבה ומפנקת.

 

ההשראה של הפיצה החדשה מגיעה מהגרסה הניו יורקית לפיצה הסיציליאנית הנפוצה באזור פלארמו, סיציליה. פיצה מלבנית העשויה מבצק מחמצת, לאחר תפיחה של מספר שבועות, לטובת מרקם קריספי ואוורירי.

 

פיצה סיציליאנית צילום: דן פרץ

 

להשלמת הטעם הייחודי – הסיצליאנית החדשה של "דומינו'ס פיצה" היא מוצעת עם רוטב עגבניות חדש, שהרשת פיתחה במיוחד עבור הפיצה עם נגיעות חמאת שום בתחתית להענקת קריספיות וטעם.

 

הפיצה החדשה תושק בכל סניפי הרשת במחיר של 74.90 ₪. במסגרת ההשקה המבצע המוביל יהיה על שתי פיצות: משפחתית קלאסית + סיצליאנית ב- 60 ₪ כל אחת. ניתן להתעדכן באתר על מבצעי השקה נוספים.

 

פיצה סיציליאנית צילום: דן פרץ

 

עונת הגשמים כבר החלה, ו"דומינו'ס פיצה", רשת הפיצות המובילה בישראל, מביאה לכם את הבשורה שתחמם לכם את החורף – פיצה סיציליאנית עבה, העשויה מבצק מחמצת ומציעה מרקם אוורירי וקריספי במיוחד! הפיצה החדשה, המגיעה לאחר ההשקה המוצלחת של סדרות הכריכים ומנות הצד השונות, מציעה חוויה שונה לחלוטין מזו שמכירים חובבי הפיצה העבה בפרט וחובבי הפיצה בכלל בישראל.

 

הסיצילאנית החדשה של "דומינו'ס פיצה" מבוססת על הפיצה המסורתית (Sfincione) מפאלרמו שבסיציליה, לאחר שעברה התאמה לסגנון הניו יורקי המזוהה עם הרשת ולחיך הישראלי. הסיצליאנית של "דומינו'ס" מתחברת לטרנד העולמי ומציעה לראשונה בישראל פיצה העשויה מבצק מחמצת שהותפח במשך מספר שבועות. הבצק הייחודי יוצר מרקם אוורירי, רך מבפנים וקריספי מבחוץ, המונע תחושת כבדות. הסיציליאנית של "דומינו'ס" עוברת אפייה על גבי רשת, ללא תבנית, עם נגיעות של חמאת שום בתחתית הפיצה. זאת ועוד, לטובת הפיצה החדשה, הרשת פיתחה רוטב עגבניות חדש, המותאם לבצק ולטעם הייחודי. כתמיד ב"דומינו'ס", גם הסיציליאנית מוצעת עם מאה אחוז גבינת מוצרלה טרייה.

 

פיצה סיציליאנית צילום: דן פרץ

 

יפעת גולדמן, סמנכ"ל שיווק דומינו'ס פיצה: "כרשת המובילה את תחום הפיצות בישראל, אנו עוקבים באדיקות אחר טרנדים ומגמות עולמיות תוך רצון לחדש ולספק מגוון של פיצות וטעמים לכל הקהלים. לאחר מבחני טעימה ותהליך פיתוח ממושך, החלטנו להשיק את הפיצה הסיצליאנית, עם החידושים האחרונים בתחום, לאחר שביצענו התאמות לחיך הישראלי. אנו נרגשים להשיק ללקוחותינו ולציבור הרחב פיצה עבה ייחודית, קריספית, אווירירית, השונה מכל מה שהכרתם עד כה כפיצה עבה בישראל. הפיצה הסיציליאנית שנפוצה ברחובות פלארמו, מבצק המחמצת האיכותי עם רוטב העגבניות המותאם לה במיוחד מעניקה חוויה ייחודית וטעימה במיוחד. אנו מזמינים את הציבור הרחב לבוא ולהתנסות".

 

הפיצה החדשה תושק בכל סניפי הרשת במחיר של 74.90 ₪. במסגרת ההשקה המבצע המוביל יהיה על שתי פיצות: משפחתית קלאסית + סיצליאנית ב- 60 ₪ כל אחת. ניתן להתעדכן באתר על מבצעי השקה נוספים