כותרות אחרונות
Search

"דיור אינטריורס" משיקה את אולם התצוגה המחודש שלה – האולם עוצב על ידי מעצב הפנים המוביל ליעד יוסף.

"דיור אינטריורס" אולם התצוגה בעיצוב של ליעד יוסף – צילום:  יח"צ

 

 

"דיור אינטריורס" משיקה את אולם התצוגה המחודש שלה.

האולם עוצב על ידי מעצב הפנים המוביל ליעד יוסף.

בעיצוב החדש של אולם התצוגה הושקעו מעל 1 מיליון ש"ח.

לקראת שנת 2022 מוצגת קולקציית Comfort living with a Nordic Feeling המקדשת את ערך הנוחות בעיצוב הבית.

 

"דיור אינטריורס" משיקה בימים אלו את אולם התצוגה המחודש שלה בא.ת פולג בנתניה, בעיצובו של מעצב הפנים המוביל ליעד יוסף ובהשקעה של מעל 1 מיליון ₪. העיצוב החדש מתכתב עם רוח פריטי מותגי העיצוב הבינלאומיים המיוצגים בלעדית בישראל על ידי "דיור אינטריורס" שהם: שילוב של פשטות יוקרתית ונוחות פונקציונאלית.

 

כבר מעל ארבעה עשורים ש "דיור אינטריורס" משמשת השראה לעולם העיצוב והריהוט הודות לפריטי הריהוט ומערכות הישיבה האיכותיות שהיא מעצבת ומייבאת לישראל. לאורך השנים הציגה החברה בפני קהל לקוחותיה פריטי ריהוט המצטיינים באיכותם הודות לשילוב של טכנולוגיה מתקדמת, חומרי גלם איכותיים וידע מצטבר של שנים ארוכות של אומני נגרות וריפוד מאיטליה. כל אלה לצד ההבנה העמוקה של צרכי הלקוח הישראלי הולידו פריטים שלעיתים תכופות הותאמו במיוחד לדרישות המקומיות, בהיבט של גודל, חומרי גלם ומאפיינים נוספים הנובעים מתרבות האירוח המקומית.

 

עיצוב מרהיב, פונקציונאליות, שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ונוחות השימוש אלו המאפיינים העיקריים המלווים את עיצוב "דיור אינטריוס" למן יום הקמתה. החתירה התמידית הזו אחר הרהיט האולטימטיבי, כזה שיביא את בשורת העיצוב האחרונה בתחום ויחד עם זאת ישמש את בעליו לאורך זמן. כל אלו הביאו את החברה לבחור לייבא לארץ מספר מותגים אירופאים אשר המכנה המשותף שלהם מעבר לאיכות הגבוהה הוא שימת הדגש על עיצוב ייחודי ופונקציונאלי, טכנולוגיה מתקדמת והתאמה לצרכי השוק בישראלי ומנטליות האירוח המקומית.

 

"דיור אינטריורס" אולם התצוגה בעיצוב של ליעד יוסף – צילום:  יח"צ

 

שרית פיינשטיין מנכ"לית "דיור אינטריורס": "המטרה שלנו היא לספק תמיד את הרהיטים הטובים ביותר בעיצוב עם הנוחות המרבית. הקו המנחה הוא את פילוסופיית העיצוב שלנו הוא עיצוב וייצור באיכות ברמה הגבוהה ביותר במחירים נוחים" 

 

אולם התצוגה המשתרע על פני 800 מר' מציג קולקציה מגוונת של מערכות ישיבה ופריטי ריהוט לחללי המגורים המשקפים את הטרנדים העולמיים האחרונים בעולמות של עיצוב וריהוט. 

 

מקום של כבוד מוקדש באולם התצוגה למותג העיצוב והריהוט המוביל מדנמרק "Hjort Knudsen"  שמאפייניו הם: נוחות, אלגנטיות, עיצוב מינימליסטי ואסתטיקת עיצוב אומנותית ואיכותית.  

 

ליעד יוסף על העיצוב החדש: "תהליך העיצוב היה מורכב. היה עלינו למצוא את שביל הזהב  בין שתי תפיסות: מצד אחד אולם תצוגה פעיל ומצליח מזה למעלה מ- 40 שנה, שהוקם על ידי ציון שגב שמבין את רחשי ליבו של הקהל הישראלי ומצד שני מעצב פנים שמודע לעובדה כי פניה למעצבים, אדריכלים וקהל יעד עדכני ועכשווי חייבת להיות בשפה עכשווית ובהתאם לכך לעצב את אולם התצוגה. בסופו של דבר הבנו כי החיבור בין שתי התפיסות יוביל להצלחה. היה לי ברור כי עבודת העיצוב חייבת להרחיב את מעגלי הלקוחות ואנשי המקצוע החשופים לפעילות דיור אינטריורס."

 

מוסיף ליעד יוסף: "למעשה, מה שעשינו בעבודת העיצוב היה בראש ובראשונה יצירת סדר וארגון, כך שלמערכות הישיבה ופריטי הריהוט ינתן מקום של כבוד וכך הם ידברו בעד עצמם. התאמנו את האולם לצבעוניות המונוכרומטית של מותג הדגל של החברה מדנמרק. כורסאות הטלוויזיה הצבעוניות זכו למתחם נפרד ומוגבה ויצרנו חוצץ בין מתחם הכורסאות ליתר האולם על ידי ספריה גדולת ממדים שיוצרה בעבודת נגרות אומנותית בצבע לבן. החרכים שבספריה מאפשרים משחקי אור בין שני המתחמים ויוצרים חיבור על אף החציצה."

 

מסכם ליעד יוסף: "היה חשוב חנו לשים דגש על יוקרתיות מערכות הריהוט מצד אחד ועל הפונקציונאליות שלהם מצד שני. התפיסה הפונקציונאלית שמלווה את "דיור אינטריורס" לאורך השנים, חדרה כמעט לכל בית בעולם בשנתיים האחרונות מאז תחילתה של מגפת הקורונה. אנשים הבינו כי על הבית, גם כשהוא מעוצב למשעי, להיות בראש ובראשונה נוח, זמין ושמיש לדייריו. היום כשנכנסים לאולם התצוגה ברור כבר בצעדים הראשונים מהי החלוקה הקיימת. האולפ מחולק למתחמים ברורים ובולטים שבכל אחד מהם ניתן לפגוש במערכות ישיבה ופריט ריהוט שונים מתוך המגוון הרחב שיש לחברה להציע. עבודת העיצוב בסופו של דבר מתכתבת עם מערכות הריהוט של החברה: "מינימליזם עיצובי, קווים נקיים, חדשנות ופונקציונאליות."

 

"דיור אינטריורס" אולם התצוגה בעיצוב של ליעד יוסף – צילום:  יח"צ

 

קולקציית  Comfort living with a Nordic Feeling החדשה מקדשת את ערך הנוחות בעיצוב הבית. 

הקולקציה החדשה של Hjort Knudsen  שיר הלל לנוחות

 

מגפת הקורונה שינתה את אורחות החיים של אנשים רבים על פני כדור הארץ ואת התפיסה לגבי המהות האמיתית של הבית. הבית הפך בתקופה זו למבצרו האמיתי של האדם, למקום מקלט, הגנה ונחמה מהמשבר הבריאותי הגדול ביותר של המאה האחרונה. בהתאם לכך חל שינוי בהתאמת המרחב שבו אנו חיים, כך שיתאים באופן מושלם לצרכים של כל בני הבית.

 

Comfy: מילה אחת מובילה כיום את עולם העיצוב והיא נוחות. למילה Comfort באנגלית משמעות כפולה: נוחות ונחמה ואלו בדיוק הדברים שלהם אנו כה זקוקים. נוחות פונקציונאלית. הנוחות בכל הצורות שלה הופכת לערך עליון ויש האומרים נוחות לפני קונספט עיצובי.

 

ואיך בדיוק נראה comfy? רהיטים שניתן לשקוע בתוכם, כאלו שעוטפים אותך מכל עבר ונותנים לך תחושה מרגוע, נוחות ובטחון אינסופיות. חלל המגורים הופך למרכז הבית ומותאמים לו פריטי ריהוט שיהלמו אותו ואת בני הבית: הוא נוח, נגיש ופונקציונאלי, אפשר לעצב אותו עם מספר אזורי ישיבה נוחים, כך שכל בני המשפחה יוכלו לשבת יחד להירגע ולכל אחד יהיה נוח באותה המידה.

 

מאפייני הקולקציה:

a nordic feeling

גוונים בהירים, עיצוב קלאסי, חומרים טבעיים וסוגים שונים של עץ עכשווי – שילובם של כל אלו עם צבע לבן מעניק את התחושה הנורדית. העיצוב הכללי הוא מסוגנן אך פונקציונאלי ליצירת מקום מרגוע לכל בני המשפחה.

 

danish hygge

זהו ביטוי המזוהה עם אורח החיים הדני ומשמעותו גישה לחיים מלאי אושר בכל רגע נתון. חגיגת הנוחות, החיים הביתיים והמשפחתיים מתוך מיינדפולנס.

 

הרהיטים הם אלגנטיים ועל-זמניים ומושם בהם דגש על נוחות. את מערכות הישיבה ניתן לעצב באינספור אפשרויות בהתאם לטעם ולצורך האישי, כל זאת בעבודת אומנות עץ ברמה הגבוהה ביותר. הסלון הופך למקום של הרגעת הגוף והזנת הנפש. מערכות הישיבה והכורסאות עוטפות את הגוף ונותנות לו לשקוע בהן. הן תומכות בו ונוסכות בו בטחון מושלם.

 

"דיור אינטריורס" אולם התצוגה בעיצוב של ליעד יוסף – צילום:  יח"צ

 

כורסאות טלוויזיה:

כמעט כולם רוצים כורסת טלוויזיה מפנקת, אולם הכורסאות שהתרגלנו אליהן עד היום היו גדולות מגושמות ולא השתלבו בעיצוב הכללי של חלל המגורים. בדיוק כאן משנה ’דיור אינטריורס‘  את הכללים ומציגה את כורסאות הטלוויזיה המעוצבות של Knudsen  Hjort המצויידת בחידושים טכנולוגיים המאפשרים לכל אחד ישיבה המותאמת לצרכיו האישיים.

  • עיצוב ארגונומי מאפשר להרים רגליים, להשכיב את המשענת ולמצוא את התנוחה האופטימלית לרגיעה מוחלטת בלחיצה קלה על לחצנים הנמצאים בצידי הכורסה.
  • ריפודי בד או עור מתוך מגוון עצום של אפשרויות והתאמת סוג הבסיס לפי טעם אישי.
  • התאמת גודל הכורסא לצרכים של הלקוח: הן קיימות במידות שונות: large medium, small ויש גם דגם ספציפי ובלעדי שיכול לשאת משקל גוף של עד 160 ק"ג.
  • לנוחות מושלמת כורסאות הטלוויזיה מוצעות גם כאלחוטיות. לא עוד כבלים שמפריעים לעיצוב הסלון. הכורסה מצוידת בסוללה הניתנת להטענה.

 

על דיור אינטריורס:

דיור אינטריורס מקפידה על שירות מקצועי, איכותי וקשוב ללקוחות מאז שנת 1978 ומובילה מזה למעלה מארבעה עשורים את עולם העיצוב והריהוט בישראל הודות לפריטי הריהוט ומערכות הישיבה האיכותיות שהיא מעצבת ומייבאת לישראל.  לאורך השנים הציגה החברה פריטי ריהוט המצטיינים באיכותם הודות לשילוב של טכנולוגיה מתקדמת, חומרי גלם איכותיים וידע מצטבר של שנים ארוכות של אומני נגרות וריפוד מאירופה. כל אלה לצד ההבנה העמוקה של צרכי הלקוח הישראלי הולידו פריטים שלעיתים תכופות הותאמו במיוחד לדרישות המקומיות, בהיבט של גודל, חומרי גלם ומאפיינים נוספים הנובעים מתרבות האירוח המקומית.

 

צוות מקצועי של יועצי מכירות ומעצבי פנים מלווה את הלקוח בכל שלבי בחירת פריט הריהוט המבוקש ומסייע לו להתאים את הפריט בצורה מושלמת לצרכיו האישיים ולתנאי חלל המגורים.

 

פרטים נוספים: www.diur.net