כותרות אחרונות
Search

"דיינבוק" משיקה את משקפי המציאות הנעזרת החכמים "dynaEdge AR".

צילום: דיינבוק

 

"דיינבוק" משיקה את משקפי המציאות הנעזרת החכמים "dynaEdge AR".

עם תקשורת LTE, מעבדי דור 11 ו- "Windows 10/11 PRO"

  • הדור החדש של משקפי ה-AR מיועדים לעובדים ב׳חזית׳ ובעיקר בסביבות עבודה מרוחקות.
  • המעבדים החדשים מדור 11 והגרסאות האחרונות של Windows PRO יתגברו ביצועים ופרודוקטיביות במסגרת התשתיות הארגוניות הקיימות.
  • הdynaEdge AR פותח עבור תעשיות הנדרשות לשירות לקוחות מרוחק ולעובדי שטח מרוחקים מהמרכז, בענפי ייצור, בקרה, לוגיסטיקה, תחזוקה, שירותי חירום, בריאות וחינוך.

 

7 בדצמבר, 2021  תל אביב, ישראל. Dynabook Europe (לשעבר טושיבה) הכריזה על הדור החדש של משקפי המציאות הנעזרת (AR) החכמים של החברה – dynaEdge DE200 – המצויידים במערכת ההפעלה המתקדמת Windows 10/11 Pro mobile edge. בין החידושים הנוספים: תקשורת 4G LTE, מעבדי דור 11 של אינטל ו- Edge AI – המאפשרים ניידות מלאה תוך שמירה על אבטחה קפדנית בסביבה הארגונית.  ה- dynaEdge AR פותחו עבור תעשיות הנדרשות לשירות לקוחות מרוחק ולעובדי שטח מרוחקים מהמרכז, בענפי ייצור, בקרה, לוגיסטיקה, תחזוקה, שירותי חירום, בריאות וחינוך.

צילום: דיינבוק

חידושים לתגבור יעילות

  • קישוריות מהירה יותר באמצעות 4G LTE: במקומות בהם יש רשתות 4G העובד בשטח יכול להתחבר בקלות רבה, בלי הצורך בשימשו בסמארטפון שלו או בקיום WiFi בסביבה.
  • ׳ראייה חכמה׳ באמצעות Edge AI: מנוע ה- Edge AI משפר את התמונה שרואה העובד. הוא מייצב אותה, מאזן בהירות אוטומטית ומנהל מעקב אחר אובייקטים. הוא אף מעבד את המידע הוויזואלי שנקלט ומריץ את התוכנה כ״מצלמה וירטואלית׳. הוא גם יכול להשתלב בפתרונות תוכנה מצד שלישי.
  • חיי סוללה ארוכים יותר: עד 5 שעות** – כולל הטענה באמצעות מטען Type C שניתן לחברו לסוללת גיבוי לטובת עבודה לאורכו של כל יום העבודה.
  • עיבוד עוצמתי: שימוש במעבדי דור 11 של אינטל – i3, i5 ו-i7.
  • אבטחה מקסימלית: Windows 10/11 Pro מאפשרת ביצוע אימות זהות כפול כולל PIN וטביעת אצבע. מידור מידע על המכשיר עצמו מאפשר למשתמש לקבוע איזה מידע ניתן לחלוק תוך אבטחה קפדנית על השאר.

 

צילום: דיינבוק

 

הפתרון מאפשר להניע חדשנות ואימוץ דיגיטל גם בסביבות עבודה מרוחקות, דוגמת שירותי חירום, מרכזי מבקרים ופארקים לאומיים.

 

״ב-20 החודשים האחרונים מחשוב edge נייד ומשקפיים חכמים השתלבו אינטגרלית בתעשיות רבות״, אומר דמיאן ז'אום, נשיא GmbHDynabook Europe. ״המחקר האחרון שלנו מגלה כי 63% ממקבלי ההחלטות ב-IT מתכננים ליישם משקפיים חכמים בארגונים שלהם בשלוש השנים הקרובות, כך שהביקוש רק יגבר. הפתרון החדש שלנו הוא הוכחה לכך שאנו מבינים את צרכי הלקוחות בעולם החדש של העבודה ההיברידית״.

 

שוק מחשוב ה-Edge (קצה) צמח משמעותית בשנה האחרונה, כשהוא מונע על ידי התפשטות הקורונה. מחצית ממקבלי ההחלטות בתחום ה-IT (52%) העידו בסקר שוק חדש* כי פתרונות מחשוב Edge חשובים כיום הרבה יותר מהתקופה שלפני פרוץ הקורונה*. במקביל, רוב המועסקים (70%) מאמינים כי השימוש בטכנולוגיית מציאות נעזרת (AR) יכולים לסייע ביור לתעשייה שלהם* – הרבה לפני טכנולוגיות תומכות אחרות דוגמת AI, IoT והגנת סייבר (GlobalData). על פי תחזית  IDC  צפויה קפיצה של 800% במספר אפליקציות ה- edge עד 2021.

 

אביזרי עזר: פתרון ה- dynaEdge AR כולל מספר אביזרי עזר, כולל אפשרויות חבישה של המערכת הלבישה AR100, כמו גם סוגי מארזים לנשיאה ורצועת כתף ל-DE200.

 

זמינות: המערכת זמינה להזמנה באמצעות חברת ״מפעיל״, מפיצה ראשית של דיינבוק בישראל.

 

צילום: דיינבוק

 

מידע נוסף על המשקפיים החכמים החדשים:

https://emea.dynabook.com/generic/dynaedge/

מידע נוסף על דיינבוק:

https://il.dynabook.com/he/generic/home/

* Findings from Dynabook’s research report: The Hybrid Shift: Managing an increasingly remote workforce.

** Measured with Mobile Mark™ 2018. Mobile Mark is a trademark of Business Applications Performance Corporation

 

אודות Dynabook Inc.

במשך מעל ל-30 שנה המחשבים הניידים של טושיבה והטכנולוגיות בהן הם צויידו, היוו את הסטנדרט לתעשייה כולה בתחומי חדשנות, איכות ואמינות מוצר. כעת, עם הרכישה על ידי תאגיד Sharp ותחת המותג החדש Dynabook, ממשיכה החברה במסורת של אספקת ערך מוסף ותמיכה בשותפים העסקיים ובלקוחות ברחבי העולם. 

 

למידע מקוון:   בקרו באתר dynabook.co.il  לקבלת מידע על המוצרים האחרונים של החברה, או בקרו בבלוג שלנו. כאלטרנטיבה, ניתן ליצור קשר עם החברה במגוון אתרי המדיה החברתית שלה.

 

אודות מפעיל

"מפעיל' מפיצה ראשית של Dynabook / Toshiba בישראל, הוקמה לפני כ-80 שנה כחברה המתמחה בפתרונות כוללים לארגונים ועסקים בתחומי ההדפסה והמחשוב הארגוני ושירותים עסקיים מבוססי תמיכה ושרות מתמשכים. החברה התאימה עצמה לשינויים הטכנולוגיים שחלו במהלך השנים, ובנוסף התרחבה לתחומי הדפוס המקצועי  ופתרונות הדפסה בתלת ממד לעסקים וארגונים בינוניים וגדולים. למידע נוסף: https://www.mafil.co.il/