כותרות אחרונות
Search

דלק מוטורס משיקה את גרסת ה-Sport של רכב מאזדה CX-3 ומציגה את הפרנטור האולטימטיבי "בקסי הסקסי"

הפרזנטור הוא סקסי, דלק מוטורס משיקה את גרסת ה-Sport של רכב מאזדה CX-3 ומציגה את הפרנטור האולטימטיבי "בקסי הסקסי"

* גרסת ה-Sport החדשה תכלול את מערכת ה-Smart City Brake Support בגרסתה המתקדמת של המותג, אשר פועלת בטווחי המהירויות של עד 80 קמ"ש וכוללת גם בלימה בפני הולכי רגל, ואת מערכת ה-GVC  המשפרת עוד יותר את הנהיגה והנסיעה ברכב

 

* כמו כן תכלול הגרסה החדשה ריפוד Leatherette (דמוי עור) משולב בד בצבע שחור ועולם פנימי בשילוב צבעים ספורטיבי של שחור, אדום וכרום; חישוקים קלי משקל בקוטר 18 אינטש,  צג נהיגה עילי צבעוני ועוד.

 

* החברה ממשיכה את קו הפרסום הבולט לדגמי מאזדה, ועולה בקמפיין ראשון ל-3-CX כאשר הפעם בתפקיד הפרזנטור "בקסי הסקסי", בובה שנבנתה במיוחד עבור הקמפיין והדגם.

 

* יוגב וייס, מנהל תקשורת שיווקית, דלק מוטורס: "הגרסה החדשה מגשרת בין שתי הגרסאות הקיימות, ומרחיבה את אפשרות הבחירה למי שחושק בקרוסאובר הכי יפה בעיר. עם הקמפיין החדש אנחנו ממשיכים לקחת את המותג מאזדה מהמקום הבטוח והצפוי לטריטוריות פורצות דרך, שהולמות את המיצוב החדש של מאזדה בעולם ובישראל".

צילום: יח"צ

דלק מוטורס, יבואנית מאזדה בישראל משיקה גרסה חדשה של מאזדה CX-3 ויוצאת לראשונה מאז השקתה בישראל בקמפיין לדגם, בליווי פרזנטור מסוג אחר – הבובה בקסי הסקסי.

 

גרסת ה-Sport החדשה של ה- CX-3, שמתברגת בין גרסאות ה-Zoom ל-Pure White, מציעה מראה ספורטיבי המתכתב עם פילוסופיית העיצוב של מאזדה וכוללת ריפודי Leatherette (דמוי עור בצבע שחור) ועולם פנימי בשילוב צבעים ספורטיבי של שחור, אדום וכרום.

 

תזכורת: ה- CX-3 היא קרוסאובר עירונית, סקסית, בעלת עיצוב מסובב ראשים, וחוויית נהיגה ללא תחרות בסגמנט. היא פונה לקהל מטרופוליני, מעודכן, אופנתי, אשר מבין כי המכונית שבה הוא נוהג מעידה עליו ועל סגנון החיים שלו וחשוב לו גם תוכן מוצרי מעבר לעיצוב החיצוני.

צילום: יח"צ

יוגב וייס, מנהל תקשורת שיווקית, דלק מוטורס: "קטגוריית הקרוסאוברים העירוניים היא חדשה יחסית בעולם הרכב, כאשר כל מותג מציג את הפרשנות שלו לעולם זה. מאזדה יצרו בקטגוריה זו ובעזרת ה-CX-3 את הגלגול המודרני של ההוט האצ' הקלאסית; מכונית קטנה מעוצבת ושובבה, עם מנוע חזק וחווית נהיגה ספורטיבית כמו שרק מאזדה יודעת לרקוח. מכונית שכיף להסתכל עליה, כיף לשבת בתוכה וכיף לנהוג בה".

 

בין השאר כוללת הגרסה החדשה גם חישוקי סגסוגת בקוטר "18, צג נהיגה פעיל ("תצוגה עילית") צבעוני, גימור עור בחופת לוח המחוונים וחיפוי דלתות פנימי דמוי עור שחור.

 

תחת מכסה המנוע של ה-CX-3 פועם מנוע 2.0 ליטרים מסדרת Skyactiv  – מתקדם, קל משקל וחסכוני – המשודך לתיבת הילוכים בעלת 6 מהירויות, עם הספק מרבי, הגבוה בסגמנט, שעומד על 156 כ"ס ומומנט מרבי של 20.8 קג"מ ב-2,800 סל"ד. התאוצה מ-0-100 עומדת על 9.1 שניות, וצריכת הדלק הממוצעת הינה 16.4  ק"מ לליטר.

צילום: יח"צ

גרסת ה-Sport תוצע במחיר של 139,000 ₪ , מעל גרסת ה-Zoom  (134 אל"ש), ומתחת לגרסת ה-Pure White  (145 אל"ש).

 

יוגב וייס, מנהל תקשורת שיווקית בדלק מוטורס מוסיף: "הגרסה החדשה מגשרת בין שתי הגרסאות הקיימות, ה-Zoom וה-Pure White, ומרחיבה את אפשרות הבחירה למי שחושק בקרוסאובר הכי יפה בעיר. עם הקמפיין החדש, בכיכובו של בקסי הסקסי, אנחנו ממשיכים לקחת את המותג מאזדה מהמקום הבטוח והצפוי לטריטוריות פורצות דרך, שהולמות את המיצוב החדש של מאזדה בעולם ובישראל".

Reviews

  • 4
  • 4
  • 4
  • 4
  • 4
  • 4

    Score