כותרות אחרונות
Search

הארלי דוידסון בישראל מעניקה חסות לעמותת "גמאני"-גם אני חליתי בסרטן השד

"גמאני" עורכת מסע אופנועים להעלאת המודעות לגילוי מוקדם של סרטן השד.

האירוע יתקיים ביום ו' 02/10/2015 בשעה 10:00 בבוקר ויתחיל מרחבת סוכנות הארלי דוידסון, רחוב המלאכה 6 חולון.

gamani 6

אלבר-מוטו יבואנית הארלי דוידסון בישראל מעניקה חסות למסע אופנועים של קהילת רוכבי הארלי בישראל אותו עורכת עמותת "גמאני"- גם אני חליתי בסרטן השד בשיתוף עם מועדון רוכבי הארלי דוידסון בישראל. "גמאני" הנה קבוצת נשים חולות ומחלימות מסרטן השד אשר מונה מאות נשים בכל רחבי הארץ ואף מהעולם, שבחרו בחיים ובאופטימיות ונמצאות שם לתמוך האחת בשנייה.

gamani 2

100 רוכבי הארלי דוידסון אשר יגיעו לאירוע בחולצות שחורות ואילו הנשים בחולצות ורודות ירכיבו את הנשים מהקבוצה על האופנועים כדי "לעשות רעש" ולהעלות את המודעות למחלת סרטן השד אשר היום פוגעת בכ- 4500 נשים כל שנה בישראל. הקבוצה מעוניינת לגרום לנשים ללכת להיבדק כיוון שגילוי מוקדם מציל חיים. ככל שהמחלה מאובחנת בשלבים המוקדמים עולים סיכויי הריפוי לכ – 90%.

gamani 5

בנוסף, אסותא  מרכזים רפואיים יתרמו לטובת האירוע את ניידת הממוגרפיה שמפעיל בית החולים, שמנגישה את הבדיקה מצילת החיים לנשים ברחבי הארץ, ממטולה ועד אילת. במהלך האירוע  יוכלו נשים לבצע  במקום בדיקה לגילוי מוקדם.

בתוכנית, ארוחת בוקר משותפת של הנשים ובני משפחותיהן מעמותת "גמאני" והרוכבים חלוקת חולצות מודפסות עם לוגו מועדון הרוכבים של הארלי דוידסון ישראל ושל גמאני, הפנינג משותף של הרוכבים ובנות הקבוצה שיכלול הפעלות ואטרקציות לילדים, מוזיקה ועוד.

gamani 3

האירוע יתקיים ביום ו' 02/10/2015 בשעה 10:00 בבוקר ויתחיל מרחבת סוכנות הארלי דוידסון שבחולון, רחוב המלאכה 6.

ניסים בנימין, מנהל פעילות אלבר מוטו מציין כי "נפלה בידנו הזדמנות מרגשת לקחת חסות על אירוע רכיבה מיוחד אשר מטרתו להציל חיים של נשים. אנו מאמינים כי האירוע וחשיפתו לציבור הרחב יגרום ליותר נשים ללכת להיבדק ובכך נוכל לתרום את חלקנו למען עתיד טוב יותר לנשים ולמשפחותיהן. רוכבי הארלי דוידסון ידועים בכל העולם וגם בישראל בהירתמותם למסעות רכיבה מסוג זה והם נרתמים תמיד ברצון רב כדי להביא אושר, שמחה והקלה לאנשים אותם הם פוגשים בדרך", הוסיף בנימין.

gamani 4