כותרות אחרונות
Search

"הדור הבא" בעולם הנישנושים פריכיות טעימות של אנרג'י מבית שטראוס בסדרת נשנוש חדשה !

מנשנשים ?

"הדור הבא" בעולם הנישנושים

הפריכיות הטעימות בסדרת נשנוש חדשה

 

 הפריכיות הטעימות, מותג הפריכיות המוביל של אנרג'י, מבית שטראוס, מתרחב לעולם הפריכיות לנשנוש ומשיק סדרת פריכיות משולשות, המכילות דגנים וקטניות ועד 130 קלוריות בלבד לשקית אישית.

 

בסדרה החדשה משולבים חומרי גלם ייחודיים, איכותיים וחדשניים: אפונה ירוקה שלמה, עדשים שחורות, קינואה, פלפל שחור ומלח ים. הסדרה מתאימה גם לטבעונים, מאופיינת במרקם קראנצ'י ובעלת צורה מפתיעה וכיפית לנשנוש- משולש.

 

הסדרה  החדשה היא כלי נוסף של הפריכיות הטעימות, המנוהלות בתחום ה  -Better for you בשטראוס, שמטרתו להציע לצרכן מנות אישיות, טעימות ומהנות, המבוססות על חומרי גלם חדשניים עם דגש תזונתי.

הסדרה נבנתה כפתרון לדרישה צרכנית הולכת וגוברת של  Small meal ("ארוחה קטנה") המתאימה לצריכה בכל שעה ובכל מקום. הפריכיות הטעימות המשולשות  עומדות בדרישות משרד הבריאות לסוכר, שומן רווי ונתרן.

 

ההשקה מרחיבה את ליין המוצרים של המותג הפריכיות הטעימות, שהתמקד עד כה בפריכיות גדולות ועכשיו מרחיב את מגוון הפתרונות גם לנשנוש.

 

צילום:סטודיו שטראוס

 

הפריכיות הטעימות לנשנוש מגיעות ב-3 טעמים:

  • חומוס, אורז, עדשים שחורות, קינואה ומלח ים

  • תפוח אדמה, אורז, אפונה ירוקה ומלח ים.

  • חומוס, אורז, עדשים שחורות, קינואה ופלפל שחור

 

 

על שוק תחליפי הלחם לנשנוש:

המותג אנרג'י הוא המותג המוביל בסגמנט הנשנוש ומחזיק בנתח שוק של 41% בקטגוריה (מצטבר נובמבר, כספי, סטורנקסט). אנרג'י ממשיך להתחזק ב-2018 וצמח ב – 22% לעומת צמיחת הקטגוריה (8%) בשנה האחרונה.

 

כשרות: בד"צ פרווה. טבעוני. ניתן להשיג בכל רשתות השיווק וחנויות מובחרות.