כותרות אחרונות
Search

הדקו את החגורות.! – לראשונה ללקוחות תכנית ההטבות "Poalim Wonder" של בנק הפועלים: עשרות טיסות "רגע אחרון" במחירים הזולים בישראל.

ארקיע – צילום: Shutter Stock

 

 

 

הדקו את החגורות.!

לראשונה ללקוחות תכנית ההטבות "Poalim Wonder" של בנק הפועלים: עשרות טיסות "רגע אחרון" במחירים הזולים בישראל, מדי יום. החל מ-100$ בלבד ליעדים מבוקשים.

 

הטיסות הזולות יהיו זמינות ללקוחות בנק הפועלים באפליקציית  Poalim Wonderעד 48 שעות ממועדן, ויסופקו ע"י אתר 'טוסטוס' מבית ארקיע. היעדים לערים המרכזיות באירופה: אתונה, רודוס, כרתים, קורפו, קוס , לרנקה, ברצלונה, באטומי, אמסטרדם, רומא ועוד.

 

גלית דובין, מנהלת Wonder: "בימים כאלו של חוסר ודאות, יצרנו ללקוחותינו מבצעים משתלמים ליעדים הכי מבוקשים, המותאמים לספונטניות המתבקשת לתקופה".

 

ארקיע – צילום: Adobe Stock 

 

לאחר שהפכה לאחד המועדונים המובילים בישראל במרבית תחומי הבילוי ופנאי, אפליקציית ההטבות מבין הגדולות במדינה מבית בנק הפועלים, "Poalim Wonder", תציע ללקוחותיה גם טיסות ליעדים פופולריים במחירים הזולים בישראל, דוגמת טיסה הלוך-חזור לכרתים ב- 100$ בלבד.

 

היעדים יכללו את הערים המבוקשות ביותר באירופה, דוגמת אתונה, רודוס, כרתים, לרנקה, ברצלונה, באטומי, אמסטרדם, רומא ועוד… את הטיסות ניתן יהיה להזמין בהצטרפות למועדון טוסטוס, בקליק פשוט, עד 48 שעות לפני מועד הטיסה, תוך קבלת אישור הזמנה מיידי וללא צורך במימוש נקודות. מאחורי היוזמה, עומד שיתוף פעולה חדשני ראשון מסוגו בין בנק הפועלים לפלטפורמת החופשות הספונטניות "טוסטוס", מבית ארקיע.

 

ארקיע – צילום: Shutter Stock

 

גלית דובין, מנהלת פועלים Wonder: "בבנק הפועלים אנו פועלים תמיד להביא ללקוחותינו את ההטבות הכי משמעותיות ואקטואליות, ובימים כאלו של חוסר ודאות, יצרנו ללקוחותינו מבצעים משתלמים ליעדים הכי מבוקשים, המותאמים לספונטניות המתבקשת. יחד עם חברת התעופה ארקיע, הובלנו מהלך משנה משחק בעולם מועדוני הלקוחות בישראל, שיחסוך ללקוחותינו מאות שקלים על טיסות".

 

עוז ברלוביץ', מנכ"ל קבוצת ארקיע: טוסטוס היא פלטפורמה ייעודית וחדשנית, המותאמת לתקופה, ומאפשרת לישראלים לטוס ספונטנית לחול לכל מטרה, עם 6 קליקים בלבד מרגע ההחלטה ועד הכרטוס במחיר המשתלם בישראל. מברכים על שיתוף הפעולה עם פועלים Wonder – מועדון ההטבות של הבנק הגדול במדינה, שמיהר לזהות את הצורך ולהעניק את ההטבה ללקוחותיו".

 

ארקיע – צילום: Shutter Stock

 

"Poalim Wonder" היא תכנית ההטבות ללקוחות בנק הפועלים המחזיקים בכרטיס אשראי של הבנק, ואשר הצטרפו לערוץ השירות "פועלים באינטרנט", המקנה הטבות ייחודיות למשתתפים. לפי תנאי התוכנית, הלקוחות המשתתפים בה יכולים לצבור נקודות, בהתאם לסכומי החיוב בכרטיס האשראי, וכן בהתאם למספר הפעולות המשתתפות בתוכנית בערוצים הדיגיטליים של הבנק. הלקוחות המשתתפים בתכנית יכולים לנצל את הנקודות לצורך רכישת הטבות, תוך שימוש בשוברים המאפשרים קבלת מוצרים או שירותים בבתי העסק השונים, או להמשיך לצבור אותן וזאת לתקופה של עד 12 חודשים, בכפוף לתקנון ולתנאי השימוש באפליקציית "Poalim Wonder". ההצטרפות לתכנית נעשית בצורה קלה ופשוטה באמצעות אפליקציית Poalim Wonder, הזמינה בחנויות האפליקציות ומציעה חוויית משתמש חדשנית וידידותית, המאפשרת למשתתפים לנהל את צבירת הנקודות שלהם ולממש את ההטבות בדרך קלה, פשוטה ונוחה לשימוש.

 

לינק להורדת אפליקציית פועלים וונדר:  https://loyaltypoalim.page.link/main.

 

 גילוי נאות:

"למחזיקים בכרטיס אשראי משתתף של בנק הפועלים ומצורפים ל"פועלים באינטרנט". בכפוף לתקנון ולתנאי השימוש באפליקציית "Poalim Wonder". הרכישה באתר טוסטוס באחריות טוסטוס תיירות בע"מ בלבד ומותנית בהצטרפות למועדון טוסטוס; הבנק אינו אחראי לשימוש ו/או לרכישות באתר, למוצריו ו/או לשירותיו הכפופים לתנאי השימוש המפורטים באתר. מרבית ההצעות בטווח זמן של 48 שעות טרם מועד הטיסה".