כותרות אחרונות
Search

החברות "Corning" ו- "EnerSys" הכריזו על שיתוף פעולה כדי לסייע בפריסת 5G.

 

 

החברות "Corning" ו- "EnerSys" הכריזו על שיתוף פעולה כדי לסייע בפריסת 5G.

טכנולוגית התאים הקטנים (small-cell) אשר מפותחת על ידי מרכז הפיתוח הישראלי של Corning תאפשר פריסת תשתיות 5G מתקדמת בארה"ב. שיתוף פעולה בין החברה ל- "EnerSys" המתמחה בתחום אחסון האנרגיה ופתרונות חשמליים יסייע בפריסה מהירה וחסכונית של סיבים אופטיים וחיבור לכוח חשמלי מהימן ויציב באתרי התאים הקטנים.

 

"Corning" ו-"EnerSys" יתמקדו בשני אתגרים עיקריים העומדים בפני ספקי שירותים אלחוטיים ואדריכלי רשת בפריסת תאים קטנים מחוץ למבנים (Outdoor): חשמל וחיבור קישוריות לסיבים. במציאות של היום, חיבורים לאתרים עם תאים קטנים מרשת החשמל לא תמיד זמינים ולכן נוצר מצב המוביל להגדלת עלויות הפריסה ועיכוב הפעלת הרשת. הפתרון המוצע, משתמש בטכנולוגיה שהתחילה במרכז הטכנולוגי של קורנינג בישראל, מאפשר שימוש בכבל האופטי ההיברידי של Corning, המשלב בתוכו חוטי נחושת, בצורה שמאפשרת אספקת חשמל יציב לאתר הפריסה ומסייע למפעילי התקשורת להרחבת תשתיות ה-5G.

 

מייקל אודי סגן נשיא בחטיבת התקשורתית האופטית בקורנינג מציין: "Corning  ו-EnerSys יתמקדו בפישוט הפריסה על ידי שילוב של קישוריות אופטית ואספקה חשמלית. בכך אנו הופכים את ההתקנה למהירה יותר במחיר נמוך יותר עם עלויות תפעול זולות לאורך זמן. Corning ממשיכה לראות ב-5G כגורם מרכזי לצמיחה ארוכת טווח בעסקי התקשורת האופטית, ולכן אנו גאים להמשיך לחדש בשיתוף פעולה עם מובילי התעשייה כדי להאיץ את פריסת 5G."

 

אודות תאגיד CORNING:

"CORNING" הינה אחת החברות המובילות בעולם בתחום מדעי החומרים, עם יותר מ -165 שנות ניסיון בהמצאות טכנולוגיות ששינו את חיינו. מומחיות החברה באה לידי ביטוי בתחומים שונים עם יכולות יצור והנדסה נרחבות, בפיתוח מוצרים, אשר משפרים את חייהם של אנשים. ההצלחה שלCorning  נובעת מהשקעה מתמשכת במרכזי מחקר ופיתוח (R&D), שילוב ייחודי של חדשנות, ומערכות יחסים מבוססות אמון עם חברות ולקוחות מובילים בעולם.

 

 "CORNING" פועלת בין השאר בתקשורת אופטית, מוצרי אלקטרוניקה ניידים, טכנולוגיות תצוגה, אוטו-טק ומדעי החיים. המוצרים המובילים של "Corning"  כוללים זכוכית עמידות בפני נזק למכשירים ניידים; זכוכית מדויקת עבור תצוגה מתקדמת; סיבים אופטיים, טכנולוגיות אלחוטיות ופתרונות קישוריות לרשתות תקשורת חדישות.

 

בישראל – "CORNING"  פועלת באמצעות מרכז R&D מתקדם האמון על פיתוח טכנולוגיות חדשניות למתן פתרונות  לכיסוי אלחוטי, קישוריות סלולארית 4G ו-5G המיושמות באצטדיונים, מרחבים הומי אדם, בתי חולים מבנים ציבוריים ועוד. כמו כן,  קורנינג השיקה בישראל את תוכנית – CSI  Corning Scouting Israel אשר מטרתה לאתר השקעות, חדשנות, רכישות ושיתופי פעולה של סטארט-אפים בישראל.