כותרות אחרונות
Search

הילדים יצאו לחופש? זו הזדמנות מצוינת לנקות ולסדר את החדר שלהם – מומחי "Dyson" מעניקים טיפים לניקוי יסודי.

צילום: "דייסון"

 

 

 

הילדים יצאו לחופש? זו הזדמנות מצוינת לנקות ולסדר את החדר שלהם.

מומחי "Dyson" מעניקים טיפים לניקוי יסודי.

 

אחרי שהילדים בילו זמן רב על המיטה בהכנת שיעורים, למידה למבחנים  או סתם ברביצה מול הטלוויזיה, מומלץ לתת תשומת לב לניקיון של מזרן המיטה. מזיקי אבק ביתיים נוטים להתרבות באזורים חמים, חשוכים ולחים, כמו המיטות שלנו. יכולים להיות מיליון מזיקים במזרן יחיד וכל אחד מהם יכול להוציא כמות גדולה של צואה ופסולת ביום, אשר יכולים לגרום לתגובה אלרגית. שאיבת אבק  מכל צידי המזרן תסייע לצמצם את מספר חלקיקי העור והחומר האלרגני במזרן.

 

אפשר כבר לפנות את ערימות הספרים מהמדפים- ראשית הזיזו את הספרים ושאר הפריטים שנמצאים על המדפים. שאבו את המדפים העליונים קודם, כך שלא תפספסו את האבק הנישא באוויר, שעלול ליפול מהם. מומלץ להשתמש גם במטלית לחה לניקיון כתמים נוספים ולהמתין עד שהמדף יתייבש לפני שאתם מחזירים את הפריטים.

 

צילום: "דייסון"

אם יש לכם חיות מחמד שבילו אתכם את רוב השנה בחדר אז אתם בטח כבר יודעים שהאבק והפרווה שהן מפזרות מסביב מצריכים ניקיון יומיומי. לכן, התחילו לנקות באזורים הגבוהים וסיימו ברצפות. אל תפספסו את הספות והכיסאות, במיוחד אם חיות המחמד שלכם מבלות שם. בנוסף רצוי לנקות גם ריהוט רך, שעלול גם הוא להכיל פרווה, קשקשים, מזיקי אבק ואלרגנים אחרים. שואב האבק Dyson V15  בטוח יסייע במלאכה, בעל מברשת מאירה המגלה חלקיקי אבק בלתי נראים ויש לו אביזר של מברשת מיני חובטת  De-Tangle שאוספת שיער ארוך ושיער חיות מחמד.

 

צילום: "דייסון"

 

הקירות בחדר כבר לא כל כך לבנים?  נקו אבק מהקירות על ידי שימוש במטלית או שימוש בשואב אבק עם מסנן מתקדם. זכרו כי אבק על קירות מסוימים יכול אף להוביל לעובש. אם אתם שואבים אבק מהתקרות והקירות, תתחילו עם התקרה, כך שתתפסו את כל האבק הנישא באוויר שיכול להיצמד על הקירות, הריהוט, או הרצפה.

 

צילום: "דייסון"

 

המנורות בחדר עבדו שעות נוספות כשנשארתם ערים  כדי ללמוד כל הלילה? כמות גדולה של אבק הצטברה על המנורות? אבק יכול להצטבר על גופי תאורה ולהישרף מהחום של המנורה וכך לפלוט תרכובות אורגניות נדיפות וניחוחות, או לנוע ברחבי החדר על גבי האוויר החם שנוצר מהנורות. אז כדי שהמנורות יחזרו להאיר כמו שצריך מומלץ שימוש באביזר מברשת רכה של שואב האבק. הימנעו משימוש של במטליות לחות ליד מקור חשמל.

 

ל- "Dyson" מבחר שואבי אבק עם מגוון גדול של אביזרים לניקוי כל פינה בבית.

לפרטים ורכישה: dyson.co.il

שנתיים אחריות ושירות בבית הלקוח ע"י ב.נ.ז.כ סחר, היבואן הרשמי של מוצרי "Dyson" בישראל.