כותרות אחרונות
Search

המותג "הוטפופ" נכנס לתחום חטיפי ציפס ירקות עם "VEGI CHIPS"- חטיפי צ'יפס ירקות.

"הוטפופ VEGI CHIPS" -צילום: מיכל שטבי – (Thinkdesign גדי אדר)

 

מותג "הוטפופ" ממשיך להתרחב!

 נכנס לתחום חטיפי ציפס ירקות עם "VEGI CHIPS" – חטיפי צ'יפס ירקות – מהשדה לשקית ב-24 שעות.

"הוטפופ VEGI CHIPS" – חטיפי ירקות בטעם נהדר ובמרקם קראנצ'י, מתאימים לנשנוש ולאירוח – כתוספת לסלטים, לצד מטבלים וכמובן גם עומדים בפני עצמם כחטיף איכותי וטעים במיוחד.

* הוטפופ "VEGI CHIPS" – צ'יפס ירקות ללא גלוטן, ללא צבי מאכל, ללא חומרים משמרים.

* הוטפופ "VEGI CHIPS" – מתאים לנשנוש ולאירוח, בעל טעם מושלם המספק חוויה בכל ביס.

* הוטפופ "VEGI CHIPS "- מוצעים בשלושה טעמים: חטיף בטטות בשלושה צבעים (כתומות, לבנות וסגולות) עם מלח ים, ירקות שורש עם מלח ים ובטטה כתומה עם מלח ים

 

"ליימן שליסל" ממשיכה את התרחבותו של מותג הוטפופ, הפופקורן להכנה במיקרוגל המוביל בישראל. כשנתיים לאחר שנכנסה לתחום החטיפים המקסיקנים עם הוטפופ נאצ'וס, נכנסת כעת החברה לתחום חטיפי ציפס ירקות ומשיקה מוצר חדש בקטגוריית חטיפי הירקות: "הוטפופ VEGI CHIPS".

 

"הוטפופ VEGI CHIPS" מיוצר בהונדורס ומוצע בישראל בשלושה סגנונות: מגוון בטטות (כתומות, לבנות וסגולות) עם מלח ים, ירקות שורש עם מלח ים ובטטה כתומה עם מלח ים. שלושת הסוגים של החטיף החדש הינם Vegan friendly, ללא גלוטן, ללא צבעי מאכל וללא חומרים משמרים. כל חומרי הגלם של המוצר נבחרו בקפידה על מנת להבטיח טעם מושלם וחוויה מדויקת בכל ביס והם מגיעים מהשדה לשקית בתוך 24 שעות.

 

"הוטפופ VEGI CHIPS" -צילום: מיכל שטבי – (Thinkdesign גדי אדר)

 

 

פנינה לזר, מנהלת תחום הוטפופ ב"ליימן שליסל": "מותג "הוטפופ" היה מחלוצי הפופקורן למיקרוגל בישראל ומאז הוא מוביל את הקטגוריה ונחשב לאהוב ולפופולארי ביותר. לאחר השקתו המוצלחת של המוצר הוטפופ נאצ'וס, החלטנו להמשיך ולהרחיב את פעילות המותג בתחום החטיפים המלוחים עם סדרת Vegi Chips".

 

את מוצרי "הוטפופ VEGI CHIPS", כמו גם את כל מוצרי מותג הוטפופ, ניתן להשיג ברשתות השיווק, במרכולים ובחנויות הפרטיות. חטיפי "הוטפופ VEGI CHIPS" מגיעים בשקית איכותית ומעוצבת המכילה 120 גרם ומחירם: 13.90 ₪ לאריזה. המוצרים כשרים פרווה בהשגחת הבד"ץ חוג חתם סופר פתח תקוה.

 

חברת "ליימן שליסל", יבואנית, משווקת ומפיצת מותג הוטפופ בישראל הוקמה בשנת 1955 וכיום נחשבת מובילה ביבוא שיווק והפצה של ממתקים ומזון. "ליימן שליסל" מציעה גם מגוון רחב של חבילות שי לאירועים ולחגים. בחברה מועסקים כ-500 איש. פרטים נוספים אודות החברה והמותגים אותם היא מייבאת ומשווקת בישראל ניתן למצוא באתר

החברה: www.l-s.co.il