כותרות אחרונות
Search

המותג לייף משיק בישראל את ה- Care Life Baby's Natural, סדרת טיפוח טבעית לתינוקות וילדים

לייף, מותג הבית של סופר-פארם, ממשיך להוביל את מהפכת החדשנות והמחיר בתחום מוצרי התינוקות, ומשיק סדרת מוצרים חדשה על בסיס טבעי- אורגני. הסדרה כוללת ארבעה מוצרים והיא סדרת הטיפוח לתינוקות ולילדים היחידה בישראל הנושאת את תו התקן BDIH – תקינה גרמנית מהגבוהות והמחמירות ביותר בעולם למוצרי טיפוח טבעיים ואורגניים. תו ה-BDIH מאושר הן על ידי ארגון היצרנים האירופאים והן על ידי הפדרציה הגרמנית לתרופות והוא מבטיח שימוש ברכיבים ממקורות טבעיים בלבד.  בהתאם להבטחה של לייף להיות מותג אטרקטיבי גם מבחינת מחיר, המוצרים זולים בכ-20% ממובילי השוק.

סדרת הטיפוח Care Life Baby's Natural מיוצרת מרכיבים טבעיים המסייעים בניקוי, טיפוח ובהגנת עורם של תינוקות וילדים ובהם: גזר, פאפיה, וניל ואכניצאה, תה ירוק אורגני, מלפפון ואלוורה והם מועשרים בוויטמינים.  בנוסף, מוצרי סדרת Care Life Baby's Natural אינם מכילים פראבנים, SLS, ללא צבע וללא רכיבים מהונדסים גנטית. למוצרים החדשים רכות מפנקת  בבואם במגע עם העור והריח "משגע"…. את הסדרה החדשה מייצרת עבור סופר-פארם חברת 'אננדה ביו – קוסמטיק', המתמחה בפיתוח תכשירי טיפוח ממקורות טבעיים ואורגניים בלבד והיא אחת ממאה חברות בעולם הנהנות מתקן BDIH.

עופר לוי, סמנכ"ל שיווק ומשנה למנכ"ל סופר-פארם: "לייף חרת על דגלו להציע למשפחה הישראלית מוצרים חדשניים ואיכותיים במחירים אטרקטיביים, ורק בשנה האחרונה השקנו למעלה מ-20 מוצרים תחת לייף בייביז. זיהינו כי תחום מוצרי הטיפוח הטבעיים גדל בשיעורים דו ספרתיים בסופר-פארם בשנים האחרונות, במיוחד בתחום התינוקות. אחד החסמים העיקריים בקטגוריה זו הוא המחיר ואנחנו שמחים להנגיש ללקוחותינו מוצרים חדשניים ואיכותיים במחיר אטרקטיבי הזול בכ-20%-70% ממובילי השוק."

אופיר ענבר מנהל לייף בסופר- פארם: "לפני שנה וחצי התחלנו במהפכה הצרכנית בתחום התינוקות עם השקת חיתולי לייף בייביז – חיתול פרימיום איכותי במחיר אטרקטיבי שהביא להוזלה של 9 אחוז במחיר לחיתול. עתה אנו מביאים בשורת איכות ומחיר בתחום הטיפוח הטבעי."

life 3

מוצרי הסדרה:

 לתינוקות בגילאים 0- 3:

  • Life Baby's סבון טבעי לתינוקותמבוסס על תמציות צמחים טהורות, ויטמינים ומיצוי שמנים טבעיים לטיפוח ולשמירה על הלחות הטבעית של עורו העדין של התינוק, בהם: אכינצאה-אנטי בקטריאלי טבעי, אלוורה-להוספת לחות והרגעת העור- מומלץ לרחצה באזור החיתול במקרה של תפרחת חיתולים ולאמבט מרגיע לפני השינה. תה ירוק- להרגעת העור ולתוספת נוגדי חמצון טבעיים. 400 מ"ל. מחיר: 29.90 שקלים.

  • Life Baby's שמפו טבעי לתינוקות- מכיל את תרכובת הצמחים המצויה בסבון, בתוספת מיצוי סלק מתוק לטיפוח עדין, שמירה על היגיינת הקרקפת והענקת תמיכה טבעית במקרה של עור מגורה או יובש. 400 מ"ל. מחיר: 29.90 שקלים.

life 4

לילדים מגיל 3 ומעלה:

  • Life Kids שמפו  טבעי לילדים– מבוסס על תמציות צמחים טהורות מגידול טבעי ,ויטמינים ומיצוי שמנים טבעיים לרחצה, טיפוח ושמירה על מאזן הלחות הטבעי של עור הקרקפת והשיער, בהם: מיצוי סובין אורז – להגנה מפגעי מזג האוויר ומניעת נזקי קרינה וזיהום, מיצוי מלפפון – להרגעת עור מגורה, מיצוי תה ירוק- להרגעת העור ולתוספת נוגדי חמצון טבעיים, וניל טהור- מטפח את העור ובעל השפעה ארומתרפית באיזון מצב הרוח לפני השינה. 400 מ"ל. מחיר: 29.90 שקלים.

  • Life Kids סבון טבעי לילדים- מועשר בתה ירוק אורגני ומלפפון, המסייעים בהגנה ובטיפוח עור עדין של ילדים. מכיל שילוב מיטבי של תמציות סובין אורז, אלוורה לניקוי יסודי והענקת לחות. בשילוב וויטמינים טבעיים ווניל טהור המסייעים להרגעת העור. 400 מ"ל. מחיר: 29.90 שקלים.
    life 5