כותרות אחרונות
Search

המותג Novel collection מציג את "ברלין" סדרת כלי הגשה מקריסטל

המותג Novel collection  מציג את "ברלין" סדרת כלי הגשה מקריסטל

מותג כלי ההגשה והעיצוב Novel collection מציע לחדש את כלי ההגשה בבית ומשיק את "ברלין" – סדרת כלי הגשה חדשה מקריסטל ועיטורים מוזהבים. הסדרה כוללת מגשים, מגשי רגל, בונבוניירות וקערות.

צילום: עדי קראוס

סדרת ברלין החדשה מקריסטל שקוף ואיכותי, בעיצוב מלכותי ועיטורים בגוונים של זהב וטורקיז שמוסיף רעננות ו"חיות" לכלי ההגשה. הסדרה מתאימה הן לשימוש יום יומי והן כהגשה באירוח ארוחת ערב יוקרתית. כלי ההגשה פרקטיים ונוחים מאוד לשימוש, ובמקביל משמשים ככלי עיצובי לכל דבר שניתן להניח בארונות השקופים במטבח ובחדר האורחים, וליהנות מהעיצוב המיוחד לאורך כל השנה ולא בזמן האירוח בלבד. כל הכלים בסדרה מעוצבים באותה שפת עיצוב, אך כל אחד שונה מהשני, העיטורים דומים, אך עם הבדלים קלים, כך שכל אחד יכול לבחור את המוצר שהוא מתחבר אליו – עם עיטורים דומיננטיים יותר או בעיצוב מינימלי ועדין.

 

מחיר: 60-383 ₪

להשיג: בחנויות כלי הבית הנבחרות ברחבי הארץ.

צילום: עדי קראוס

נובל קולקשיין הינו מותג הבית של חברת "פלדינוקס", הכוללת מגוון רחב של כלי בית והגשה בעיצוב ייחודי ובאיכות מעולה. המותג נותן מענה לאוהבי עיצוב ויוקרה, במחירים השווים לכל נפש. פלדינוקס אחת החברות המובילות והוותיקות בישראל, בייבוא ובשיווק מותגים בינלאומיים מובילים בתחום כלי בית, כלי הגשה, כלי נוי ואמנות, יודאיקה, מתנות וריהוט משלים. כל מוצרי פלדינוקס מיוצרים ברמת גימור ואיכות גבוהים ביותר, ועשויים חומרים איכותיים כגון: נירוסטה, קריסטל, פורצלן, פיוטר, עץ ועוד.