כותרות אחרונות
Search

המעצבת חגית סער תעצב שולחן חג חגיגי וססגוני בקניון רמת אביב בין התאריכים 14-25.4

לרגל חג הפסח !

המעצבת חגית סער מעניקה הצצה אל עולמה הפרטי והביתי. 

תעצב שולחן חג חגיגי וססגוני בקניון רמת אביב בין התאריכים 14-25.4

 

לאחר שני עשורים ומעלה של עשייה וקריירה בתחום העיצוב, המעצבת חגית סער מרמת השרון נותנת לנו הצצה אל עולמה הפרטי הביתי.

 

בקניון רמת אביב, בין התאריכים, יוצב שולחן חג חגיגי ומרשים שישתרע על כ10 מטרים בעיצובה של סער וייתן הצצה לתרבות האירוח האלגנטית.

 

״בחג הפסח הזה החלטתי לעצב שולחן חג בהשראה רומנטית עם טאצ' אירופאי״ אומרת חגית. בניגוד להעדפה הרווחת לשולחן חג לבן השולחן השנה יעוצב השולחן בגווני ניוד, פודרה וורוד סמוק .גוונים רכים ליצירת אווירה חגיגית ומרגשת כמו הסרטים הצרפתיים המרגשים ביותר. כ – 30 מטר בד משי בגוון פודרה בעל ברק עדין יפרסו על השולחן, ישתפלו למרגלותיו וילבישו את השולחן באופן קצת שונה מהמקובל בחג. פרחים אביבים בגוונים תואמים יסודרו לכל אורכו, פמוטים גבוהים יוצבו לאורך השולחן ויעוטרו גם הם בפרחים מסגנונות שונים. בהשראת תמימות חלומית, השולחן יעוצב בפלטת צבעים בהירה ואופטימית כיאה לחג האביב. הכלים ייבחרו בקפידה מחנויות הקניון – דומו, פוקס הום, סטורי ליווינג,  וסוהו. כל מותג והסגנון הייחודי שלו ועם זאת יעוצב על ידי סער בקו מנחה של קלאסיות ואלגנטיות..

 

כיאה למעצבת שמגיעה מעיצוב לעולם הילדים מעל 25 שנה, יוצג גם שולחן ילדים שישתלב בגוונים ובקונספט של המיצג. כיאה לחג האביב, חג ״והגדת אל בנך" ששם דגש למקומם של הילדים. סביב השולחן יוסבו כסאות עם כריות רכות והדומים רקומים  מרופדים בבדי קטיפה דוחי כתמים ומתאימים לשימוש ילדים. על השולחן יהיו ערוכים כלים במוטיבים הלקוחים מעולם הילדים והשולחן כולו הינו תוספת מרעננת שמחה ומלאת סטייל  לשולחן החג המסורתי.

 

הטיפ של חגית סער לעיצוב שולחן החג הוא ״לשים לב לפרטים הקטנים שהם הסוד מאחורי המראה החגיגי.״

 

 

מיצג שולחן חג בקניון רמת אביב

בין התאריכים 14-25.4

ברחבה המרכזית בקומת הכניסה