כותרות אחרונות
Search

הספורטאי האולימפי שחר שגיב מתכונן לאולימפיאדה 2020 יחד עם בכירי "הרבלייף".

צילום: יח"צ הרבלייף

 

הספורטאי האולימפי  שחר שגיב מתכונן לאולימפיאדה 2020  יחד עם בכירי "הרבלייף".

בכירי חברת הרבלייף, ביניהם:  רון פורת  – מנכ"ל הרבלייף ישראל, מיטל עזר – תזונאית ספורט ואינה שטיין – מנהלת השיווק,  השיקו סדרת שייקים חדשה,  במתחם  LABS TLV בתל-אביב.

 

האירוע כלל כ- 150 אורחים שנהנו מבר משקאות שייקים במגוון טעמים חדשים, לצד סדנה חווייתית להכנת שייקים שנערך עם הצלם עידו איז'ק.  

 

מימין לשמאל- רון פורת, מיטל עזר ושחר שגיא. צילום אלעד גוטמן – צילום: אלעד גוטמן

 

אורח הכבוד היה הספורטאי האולימפי, ומקבל החסות של חברת הרבלייף:  שחר שגיב, התריאלט הישראלי הראשון שהשיג מדליה באליפות אירופה בתריאטלון עד גיל 23. כיום שגיב מתאמן לקראת המשחקים האולימפים בטוקיו 2020.

 

רון פורת, מנכ"ל החברה פתח את האירוע ואמר: "השייקים החדשים אותם אנו משיקים היום מצטרפים לליין המוצרים המצליחים של הרבלייף וכמו שמגוון המוצרים הקודמים קנו להם אחיזה בקרב קהל ספורטאים ושוחרי בריאות רבים, בטוחני כי גם הטעמים החדשים, יזכו להצלחה רבה בקרב המשתמשים".

 

מימין לשמאל- שחר שגיא, רון פורת, מיטל עזר, נתי אבידן. צילום אלעד גוטמן  – צילום: אלעד גוטמן

 

הספורטאי שחר שגיב חתם את האירוע ואמר: "חברת הרבלייף אחראית על התזונה הקבועה של ספורטאי הסגל האולימפי לשמירת אורח חיים בריא ושיפור הביצועים שלנו. בימים אלו אנו בהכנות  לאולימפיאדה 2020 שתיערך בטוקיו ובזכות התמיכה היום יומית של החברה, התזונה המבוקרת והשותפות לדרך, אני בטוח שנגיע להישגים באולימפיאדה הקרובה".

 

שחר שגיב עדכן  את נתי אבידן – מאמן הכושר של  אנשי העסקים, שהוא   מגיע ממשפחה של ספורטאים אולימפיים והצהיר לראשונה שגם אחיו,  רן שגיב מתאמן לאולימפיאדה הקרובה ומסתבר כי  אביו השתתף באולימפיאדת לוס אנג'לס בשנת 84.