כותרות אחרונות
Search

העיצוב הדני משתלט על ישראל – מנכ"ל מותג הרהיטים הסקנדינבי מדנמרק Hjort Knudsen הגיע לישראל !

חגיגה דנית – העיצוב הדני משתלט על ישראל

Klaus Knudsen   מנכ"ל ובעלים של Hjort Knudsen מותג הרהיטים הסקנדינבי מדנמרק – המוביל בתחומו בעולם הגיע לביקור בישראל לרגל הרחבת ליין רהיטי החברה בחנויות DIUR INTERIORS  בישראל

 

רגע לפני חג הפסח נחת בישראל Klaus Knudsen   מנכ"ל ובעלים של Hjort Knudsen חברת רהיטים מדנמרק המובילה בתחום העיצוב והריהוט הסקנדינבי במדינות סקנדינביה ובצפון ומערב אירופה.

ג'יקוב אלן וקלאוס קנוצן, שרית פינשטיין וציון שגב – צילום: יהודית הופמן

את הביקור הפרטי בישראל, שבה שהה לראשונה כמתנדב באחד הקיבוצים לפני למעלה מ- 20 שנה, שילב בהרמת כוסית מרגשת באולם התצוגה של 'דיור אינטריורס' , שם שיתף  את הנוכחים בחיבור האישי המיוחד שיש לו לישראל, שהודות לו ועל אף הסלקטיביות שבבחירת שותפיו לדרך ברחבי העולם, שמח מאוד על ההזדמנות שנקרתה בפניו להכיראת ציון שגב, הבעלים של דיור אינטריורס ולהתחיל להשווק את רהיטיו הייחודיים גם כאן.

 

באו לברך ולהרים כוסית לקראת השנה החדשה: קלאוס קנוצן ואשתו אלן ובנם ג'ייקוב, הדור השלישי למשפחת מייסדי חברת Hjort knudsen. שירי חגואל סגנית וממלאת מקום ראש עירית נתניה וממלאת מקומה שציינה תרומתה של חברת דיור אינטריורס החוגגת 40 שנה, לתעשית הריהוט והעיצוב היוקרתית בעיר, לואיז תומפסון, הנספחת הכלכלית של שגרירות דנמרק בישראל – שציינה כי המותג הדני הידוע נמצא ברשימת 10 החברות המובילות באירופה בתחום הריהוט והיא מדורגת בהתאם למחזורי מכירות ואחת המשפיעות ביותר בתחומה בעולם. את האורחים קיבלו ציון שגב המנכ"ל, הבעלים של דיור אינטריורס ושרית פיינשטיין סמנכ"ל החברה שסיפרו על ההתרחבות של החברה ופתיחתם של סניפים חדשים בשבועות האחרונים בירושלים, עפולה ובבאר שבע.

לואיז תומפסון הנספחת הכלכלית של שגרירות דנמרק בישראל קלאוס ואלן וקלאוס קנוצן הבעלים של חברת הריהוט הסקנדינבי המובילה בתחומה בעולם – צילום יהודית הופמן

כבר ארבעה עשורים שחברת הרהיטים 'דיור אינטריורס',  משמשת השראה לעולם העיצוב והריהוט הודות לפריטי הריהוט ומערכות הישיבה האיכותיות שהיא מעצבת ומייבאת לישראל.

 

ציון שגב, מייסד החברה ובעליה: "אנו שואפים תמיד להביא ללקוח הישראלי את הרהיט האולטימטיבי, כזה שיביא את בשורת העיצוב האחרונה בתחום ויחד עם זאת ישמש את בעליו לאורך זמן"

 

לאחרונה השיקה דיור אינטריורס את Hjort Knudsen בישראל, מותג רהיטים מוביל בתחומו במדינות סקנדינביה ובצפון ומערב אירופה, ובכך החזירה לישראל את העיצוב הדני שהיה כל כך פופולרי בשנות ה-60 וכיום הוא זוכה לעדנה מחודשת בעולם כולו. החברה משווקת את רהיטיה ב- 22 מדינות ברחבי העולם ומעסיקה כ- 2000 עובדים.

קלאוס קנוצן מציג מערכת ישיבה בעיצובו – צילום: יהודית הופמן

מדובר בחברה הממוקמת ברשימת 10 החברות המובילות באירופה בתחום הריהוט והיא מדורגת בהתאם למחזורי מכירות ואחת המשפיעות ביותר בתחומה בעולם.

 

נוחות, אלגנטיות, עיצוב מינימליסטי ולא מסורבל עם קימורים מרהיבים ואסתטיקה בדגש על עבודת עיצוב אומנותית איכותית – אלה הם המאפיינים של  המותג החדש מדנמרק.

 

החברה הוקמה על-ידי Hjort Knudsen בשנת 1973 ועד היום היא בבעלות משפחתית מלאה.  מדובר בחברת הריהוט והעיצוב המובילה בדנמרק שדגמיה משווקים במדינות צפון אירופה וסקנדינביה ובהן דנמרק, שוודיה, ונורבגיה, גרמניה, הולנד, שוויץ צרפת, אנגליה וכמובן עכשיו גם בישראל.

 

החברה תומכת בפרוייקט של בתי יתומים ברחבי אירופה, שבמסגרתו פועלים להחזרתם של ילדים יתומים למסלול חיים תקין.