כותרות אחרונות
Search

בעקבות הצלחה כבירה לקטגוריית הפרמיום ב"דומינו'ס פיצה", משיקה "דומינו'ס פיצה" שלוש פיצות שף ייחודיות

בעקבות הצלחה כבירה לקטגוריית הפרמיום ב"דומינו'ס פיצה"
משיקה "דומינו'ס פיצה" שלוש פיצות שף ייחודיות

מהדורת החורף החדשה Assaf Granit by Domino's Pizza יוצאת לדרך עם שלוש פיצות שף ייחודיות: מלכת השוק, פלנצ'ה עגבניות ו-102

  • פיצות השף כוללות את פיצת מלכת השוק המשלבת פרחי כרובית אפויים וקונפי ירקות ברוטב שמנת ועלי תרד, פלנצ'ה עגבניות הכוללת קונפי עגבניות שרי בצבעים, עגבניות מיובשות וצנוברים ופיצת 102 חריפה עם חגיגת זני פלפלים טריים וחריפים בשילוב קונפי שום להקפצת הטעמים

  • ליצירת מהדורת החורף החדשה הוכנסו לתפריט מרכיבים חדשים ומגוונים כגון: כרובית, תרד, קונפי עגבניות שרי, עגבניות מיובשות, פסטו וזנים שונים של פלפלים חריפים

  • לקראת ההשקה – מחיר הפיצות החדשות יעמוד על 58 שקלים לפיצה בהזמנת 2 מגשי פיצה – פיצת שף ופיצה משפחתית 100% מוצרלה

 

בעקבות הצלחת קטגורית הפרמיום בדומינו'ס פיצה, הרשת משיקה מהדורת החורף של פיצות שף Assaf Granit by Domino's Pizza. קטגורית פיצות השף הושקה לראשונה במאי 2016 בתהליך פיתוח ארוך יחד עם השפים אסף גרניט, אורי נבון וצוות 'מחניודה' וכללה כ-5 פיצות שונות: ארבע מחבתות, בקרנה, בצלאל, פולנטה ושקשוקית. כעת, דומינו'ס פיצה משיקה את מהדורת החורף הכוללת שלוש פיצות שונות המשלבות חומרי גלם חדשים ואיכותיים הנאפים בתהליך הכנה ייחודי על גבי מחבת ליצירת קריספיות ומראה מלבני. מהדורת החורף החדשה כוללת שלוש פיצות ייחודיות – מלכת השוק, פלנצ'ה עגבניות ו-102.

צילומים: דן פרץ

פיצת דומינו'ס שף – מלכת השוק: כיאה למלכה אמתית הפיצה עוטה על עצמה כתר עסיסי בדמות כרובית אפויה בתנור כשהשילוב המיוחד של קונפי עגבניות שרי וקונפי שום מעניקים לה את העסיסיות והטריות של השוק. כדורי הבייבי מוצרלה נימוחים ורכים, גבינת הפרמז'נו פדאנה מגורדת מעל וכל זה מוגש בליווי רוטב שמנת אלפרדו איכותי על מצע עלי תרד טריים ובצק דק שנפתח בעבודת יד על מצע קמח דורום עם שמן זית כתית מעולה. להשלמת הטעם, כתוספת בצד לפיזור על ידי הלקוח, יוצעו עלי פטרוזיליה טריים קצוצים וצנוברים.

 

פיצת דומינו'ס שף – פלנצ'ה עגבניות: פיצה שכל כולה חגיגה צבעונית של עגבניות החל מקונפי עגבניות שרי עסיסיות בשני צבעים ועד לעגבניות מיובשות. לחיזוק הטעמים הפיצה מלווה בקונפי שום, גבינת פרמז'נו פדאנה מגורדת בליווי רוטב עגבניות משובח עם עלי בזיליקום טריים וכדורי בייבי מוצרלה. תוספות אלו מוצעות על בצק דק קריספי עם שמן זית כתית מעולה שנפתח בעבודת יד על מצע קמח דורום ונגיעות של פסטו מפוזרות מעל. כשלהשלמת הטעם מוצע כתוספת בצד, לפיזור על ידי הלקוח, צנוברים.

 

פיצת דומינו'ס שף – 102: הפיצה החריפה במהדורת החורף מציעה שילוב של שלושה זני פלפלים חריפים: סודני, מיני שיפקה ופלפל דובדבן חריף. אליהם מצטרפים עוד שני סוגי פלפלים קלויים צבעונים, פלפל ירוק טרי וקונפי שום לחיזוק הטעמים. כל זאת, מוגש בליווי רוטב עגבניות משובח עם עלי בזיליקום טריים וכדורי בייבי מוצרלה איכותית. כל אלו, מוגשים על בצק דק בתוספת שמן זית ויוצרים פיצה חריפה לחובבי הז'אנר. ואם כל הפלפלים האלו לא מספקים בצד מוגש צ'ילי גרוס לחיזוק ולהדגשת החריפות.

צילומים: דן פרץ

עידו פרידמן, סמנכ"ל השיווק דומינו'ס פיצה: "ההצלחה הגדולה של פיצות השף בדומינו'ס פיצה מהווה עוד הוכחה לשינוי שעובר החיך של הלקוח הישראלי בדרישתו לאיכות וטעם קולינרי ללא פשרות. הרשת מצליחה להביא את פיצות הבוטיק ואת החוויה הקולינרית לקהלים רחבים יותר, בפריסה ארצית ובמחיר אטרקטיבי. זו הסיבה שהחלטנו להגדיל ולעדכן את קטגורית הפרמיום בהתאם לדרישת לקוחותינו."

 

מחיר הפיצות יהיה זהה למחיר פיצה משפחתית 100% מוצרלה, בעוד מחיר המבצע המומלץ יעמוד על 58 שקלים לכל פיצה, בהזמנת 2 מגשי פיצה – דומינו'ס שף  + פיצה משפחתית 100% מוצרלה