כותרות אחרונות
Search

הצלחה ענקית לפרויקט מגדלי המפרש של האחים ישראל ! 30 דירות בלבד נותרו למכירה

הצלחה ענקית לפרויקט מגדלי המפרש של האחים ישראל !

30 דירות בלבד נותרו למכירה מתוך 158 דירות בפרויקט.

חברת 'האחים ישראל' מדווחת על מכירת רוב הדירות בפרויקט היוקרתי מגדלי המפרש באשדוד.

 

חברת 'האחים ישראל' ומשה חכם מדווחים על ההצלחה מסחררת בשיווק דירות היוקרה בפרויקט 'מגדלי המפרש' הציורי שבאשדוד. רק 30 דירות נותרו למכירה מתוך  158. עד כה נמכרו 128 דירות בשווי כולל של למעלה מרבע מיליארד שקלים.

 

הדמייה: VIEW POINT

 

פרויקט 'מגדלי המפרש' הוא מתחם המגורים המודרני והאיכותי ביותר באשדוד, נמצא 300 מטר מקו החוף, בצידו הדרומי של  המע"ר באשדוד. הפרויקט כולל שני מגדלים יוקרתיים הנישאים לגובה 23 קומות. בפרויקט  72 דירות של  4 חדרים בגודל של 119 מ"ר + 12 מ"ר מרפסת; ו-76 דירות 5 חדרים בשטח של 139 מ"ר+ 15 מ"ר מרפסת. לכל הדירות נוף פנורמי ישיר לים.     

      
מפרט הדירות מרשים והרבה מעבר לסטנדרט המוכר גם בפרויקטים יוקרתיים מסוג אלה.   

 
בכל דירה תקרה בגובה של לפחות 3 מטר, ריצוף גרניט-פורצלן בגודל 80 ס"מ על 80 ס"מ, אסלות סמויות של החברה היוקרתית grohe .

 

צילום: רותם בן חמו

 

בכל בניין בפרויקט היוקרתי שוכן פנטהאוז חלומי גדול במיוחד שעוצב על ידי מעצב העל אריק בן שמחון, ועוד ארבעה מיני פנטהאוזים שבכולן בריכות זרמים פרטיות.

 

הפנטהאוזים והמיני פנטהאוזים שבפרויקט מתפארים במרפסת גג מרווחת המשקיפה אל נוף פנורמי פתוח אל הים, ויטרינות ענקיות שטופות שמש המכניסות אור טבעי ומבריכת שחייה פרטית.   

        
בכל מגדל ישנם שני מיני פנטהאוזים בקומה ה-20 ובתוכם 5 חדרים בשטח כולל של 149 מ"ר + 73 מ"ר מרפסת ובריכה ושני פנטהאוזים נוספים בקומה ה-21, הכוללים חמישה חדרים בשטח של 208 מ"ר + 98 מ"ר מרפסת ובריכה. בקומה ה-22 ניצב לו פנטהאוז הדגל של הפרויקט הכולל 5 חדרים מרווחים במיוחד ומלאי אור שמש המשלימים 261 מ"ר + 63 מ"ר מרפסת בשתי קומות עם בריכה פרטית  הפונה אל הים ואל נוף עוצר נשימה הנשקף מכל פינה ממרפסת הפנטהאוז. עלות הפנטהאוז היא  7.5 מיליון שקלים.

 

צילום: רותם בן חמו

המתחם שוכן באזור מע"ר אשדוד ומהווה את אחת מעתודות הקרקע האחרונות בעיר. מיקומו המושלם של הפרויקט הנמצא במרחק הליכה קצרצרה מלבה הפועם של אשדוד: היכל התרבות, מתחם הבילויים הצבעוני "גן העיר", הקניונים החדשים וכמובן המרינה וחוף הים הנמצאים במרחק נגיעה מהמתחם ומאפשרים לרוכשים בפרויקט לגור בקרבת אחד החופים האיכותיים ביותר בישראל.

 

מגדלי המפרש נבנו בבניה ירוקה. הפרויקט מהווה אייקון אדריכלי מוביל ועוצר נשימה הודות לעיצובו הייחודי המשלב יוקרה חסרת פשרות וחיפוי בחומרים חכמים ומתקדמים בשילוב אבן, אלומיניום וזכוכית.

 

החברה שמובילה את הפרויקט היא חברת האחים ישראל שהינה אחת מחברות הבנייה הוותיקות והיציבות ביותר בשוק הנדל"ן בישראל. החברה הוקמה  בשנת 1964. עד לשנת 2017 בנתה החברה למעלה מ-38,000 יחידות דיור במגוון רחב של פרויקטים בערים שונות בישראל ובמדינות נוספות בעולם. אחד החוזקות הבולטות ביותר בחברה היא יציבותה הפיננסית, דבר המבדיל אותה ממרבית חברות הנדל"ן בארץ. יציבות שתוחזקה במשך שנים, מפרויקט לפרויקט וללא אקרובטיקה עסקית או מינופים פיננסים.

 

צילום: רותם בן חמו

 

בשל איתנותה הכלכלית, מתנהלת החברה במודל עבודה יחסית חריג בנוף המקומי. תהליך שיווק הדירות, בשונה ממרבית חברות הנדל"ן בישראל, מתחיל לאחר בניית 25% ממספר הדירות בכל פרויקט, ולא לפני תחילת עבודת הבנייה, כפי שניתן לראות היום בשוק הנדל"ן המקומי. התפיסה הייחודית של האחים ישראל היא למכור דירות שאפשר לראות בעין ולא דירות על הנייר וכאמור, פרויקט מגדלי המפרש בנוי ונותרו כמה 30 דירות בלבד למכירה. אחד המגדלים אוכלס לפני מספר חודשיים והשני יאוכלס בשנה הקרובה.

 

"זהו אחד מהפרויקטים שאני צופה בו השבחה גבוהה ביותר של ערך הנכס ומי שירכוש בו דירה רק ירוויח" מציין יונתן ישראל, סמנכ"ל השיווק של אחים ישראל, "עקב המיקום הייחודי של פרויקט מגדלי המפרש, שהוא החלום של כל תושבי ישראל. מי לא רוצה לגור בפרויקט עם נוף פנורמי, ליד הים, באזור מעולה באיכות ובסטנדרט הבניה הטובים ביותר שיש? תושבי מגדלי המפרש זוכים לכל זה ובגדול". ומוסיף "לא חסכנו בדבר גם מבחינת המפרט, גם בגובה התקרות העומדות על מ-3 מ' עד 4.5 מטר, השיש, האלומיניום, הדלתות, המטבח- באמת השתמשנו בחומרים ובמוצרים הטובים ביותר בשוק. אני מאמין כי נמכור את 30 הדירות שנותרו בפרויקט זה תוך חודשים ספורים", מסיים ישראל.