כותרות אחרונות
Search

הקימו את המטבח שלכם דרך אתר האינטרנט "המטבח שלי" !

צילום: Depositphotos

 

הקימו את המטבח שלכם דרך "המטבח שלי" !

כבר מזמן שהמטבח לא מהווה רק חדרון בישולים בבית. למעשה, עם השנים, הוא הפך להיות חדר בבית שחשוב ביותר לעצב. הוא מעיד על הטעם העיצובי שלנו, על איך שאנחנו אוהבים לבשל ומי שאנחנו. בואו נדבר שיפוץ ועיצוב חדרים שונים בבית, כולל החדר בו כולנו אוהבים לסעוד.

 

ברצוננו להכיר לכם שירות חדש, שעשוי לחסוך עבורכם לא מעט זמנים וגם בתקציב על שיפוץ בבית ובפרט במטבח. עיצוב הבית מצריך ממכם לא מעט התעסקות, אותה מומלץ לחסוך עד כמה שניתן. כיצד חוסכים? פורטל המטבח שלי הוא אתר אינטרנט, שמעדכן אתכם בכל מה שלוהט בעולם עיצוב הבית. תוכלו לערוך השוואת מחירים בין מתקיני מטבחים באתר, להתעדכן במחירים מומלצים ועוד. הצרכן החכם קודם כל קורא מידע על סוגי שיפוצים, ורק אחר כך מחליט איך הוא רוצה שהבית ייראה ויעוצב.

 

כל המידע שצריכים תחת קורת גג אחת:

צריכים לאתר מתקין מטבחים? אולי נגר אומן לעיצוב מחודש בבית? לא משנה מה תצטרכו, תנו לאנשי המקצוע להגיע אליכם. החברות המומלצות ביותר מקבלת את הפנייה שלכם, מעבדת אותה ומוודאת כי השירות הטוב ביותר ניתן לכם.

 

כיצד המידע עליכם מגיע לחברת השונות? אתם משאירים את פנייתכם בפורטל המתאים, והפורטל מבצע סינון של חברות המטבח הרלוונטיות לצרכיכם העיצוביים. המטבח שלי הוא שירות חדשני לגמרי, שמדייק את פנייתכם עבור החברות השונות.

 

צילום: Depositphotos

 

בעלי המקצוע המומלצים מגיעים אליכם:

לאחר שתשאירו פרטים כמו: עיר מגוריכם, סוג המטבח שתרצו לשדרג, עד 3 הצעות רלוונטיות יגיעו אליכם. אתם ממש לא תצטרכו לעבוד קשה בניסיונות לאתר חברות ונגרי מטבחים.

 

אילו נגרים או חברות ייפנו אליכם? ובכן, תלוי מה תבקשו ממערכת החיפוש של המטבח שלי לחפש עבורכם. אם תצטרכו נגרי אומן לבניית חדר בישולים פרובנס (כפרי), זה מה שתבקשו מהמערכת לאתר עבורכם. צריכים מחירון מטבחים מעודכן לשנת 2020? גם את זה תוכלו לאתר בפורטל שבכתובת: https://www.kitchensdesign.co.il/

 

משפצים את הבית ומעצבים מחדש:

שימו לב, במקרים רבים מומלץ כבר לבצע שיפוצים בחדרים נוספים בבית, אותם תוכלו לבצע בעזרת נגרים ובעלי מקצוע אחרים. אם כבר משפצים את אחד החדרים בבית, כדאי לשקול גם לבנות אי מטבח, מזנונים חדשים ועוד. אי עם מגירות נסתרות? יש על מה לדבר! (אנחנו מחכים לכם בפייסבוק של המטבח שלי)

 

מעבר לכך שאי הוא פרקטי מאוד ויעיל, הוא גם מסמל סטטוס מסוים. הוא מעיד על כך שאתם בשלנים, שחשוב לכם האופן בו המטבח שלכם מעוצב ונראה. אי למטבח זוהי אופציה מופלאה עבור חובבי הבישול, אך לא רק. תוכלו להתקין אי שקיימות בו מגירות רבות, כך שהוא יהפוך בעצם לפתרון אחסון מצוין. עיצוב מטבחים מדויק וכזה שעונה על הצרכים היום-יומיים? מאתרים בקליק! אתם עובדים מספיק קשה. במקרה הזה, הרשו לעצמכם לנוח.