כותרות אחרונות
Search

הרגע התעוררתי ואני מושלמת: התסרוקות המוצלחות מהשטיח האדום בריביירה הצרפתית

הרגע התעוררתי ואני מושלמת: התסרוקות המוצלחות מהשטיח האדום בריביירה הצרפתית

השנה, מציין פסטיבל קאן 69 שנים להיווסדו, וחברת השיער היוקרתית מפריז, פיטו, היא שנבחרה להעניק את החסות לפסטיבל היוקרתי הנוצץ. בחינת סגנונות השיער בפסטיבל מגלה נאמנות אדוקה של הכוכבות לתסרוקות במראה בלתי מתאמץ ומרושל משהו, כאילו הכוכבת עשתה זאת בעצמה.

"הסגנונות של כל אחת מהיפיפיות האלו, כמו גם שיערן, היו שונים", אומר אנטוני כריסטיאנו – אמן השיער ומנהל הקריאטיב של 'פיטו פריז' בעיר קאן שהיה אחראי על עיצוב שערן של הכוכבות הרבות. "בפיטו סבורים כי השיער הוא חומר חי ויקר ולכן המשימה שלנו  היא ללמוד איך לכבדו. כשמוטו זה מהווה תורה לי, ברור היה לי כי מתוך הכבוד לשיער אמנע השנה בהיערכות לפסטיבל מעיצובי השיער שעשויים להכביד עליו, והעדפתי להימנע ככל האפשר מתסרוקות ועיצובים מהודקים ומתוחים ומקונסטרוקציות המקובעות באביזרים מעיקים, ובחרתי בתסרוקתן מוקפדות אך נינוחות ומשוחררות במראה טבעי ככל האפשר".

אז מי הגיעה אל הטקס במראה המפוהק אך הסקסי, של שיער שרק התעורר אבל יש לו אישיות עצמאית נחשקת?

הכוכבות ג'וליה רוברטס, ג'ודי פוסטר ו-בלייק לייבלי, התאבזרו שלושתן בתסרוקת משוחררת וטבעית. גם לילי רוז דפ הבת של ונסה פאראדי וג'וני דפ, הפקידה את ראשה בבוטיק פיטו בקאן ובעזרת 'פיטופאום הידריישן', הלוא הוא מרכך השיער הצמחי היא זכתה לשוות לעצמה מראה טבעי ומשוחרר . גם עבור סטפני סוקולנסקי, המוכרת יותר בשם הבמה שלה 'סוקו' בחרו קברניטי 'פיטו פריז' בעיצוב קארה קלאסי צרפתי במראה נונשלאנט בלתי מחייב ועשוי.

kan 1

בלייק לייבלי באדיבות פיטו פריז

פיגורה מעניינת נוספת שבחרה במראה הטבעי היא לא אחרת מאשר אמל אלאמודין הלוא היא בת זוגו של השחקן הפופלארי ג'ורג קלוני. את צמרת הדוגמניות הבינלאומיות ייצגה בקאן הטופ-מודל איימלין ואלי הצרפתייה, שאומנם הגיעה בתסרוקת אסופה, אלא שגם בזאת מוטיב השיער המרושל שכה שלט בפסטיבל, חזר על עצמו.   מלאני טיירי, זוכת פרס סזאר הצרפתי, "התרשלה" אף היא בהופעתה, וכך גם השחקנית הצפרתיה האהודה ברניס ביז'ו.

kan 2

ברניס ביזו באדיבות פיטו פריז

קייט קאפשו (רעייתו של הבימאי סטיבן שפילברג) הסתייעה בעזרתם האדיבה של מומחי "פיטו פריז" בכדי לעצב שיערה בפן למישעי. וכשנשאל כריסטיאנו מה סוד הצלחתו של הפן? הוא השיב "פיטו דפריזנט" –  ג'ל לפן מושלם העשוי 99% צמחים".

kan 4

אמל אלאמודין ביחד עם ג'ורג' קלוני אדיבות פיטו פריז

קרדיטים:

עיצוב שיער – Hair styling by by Anthony Cristiano for Phyto

צילומים – Photos de La Terrasse by Albane