כותרות אחרונות
Search

השנה מעטרים את שולחן החג עם כלים יפים מעשה ידי נערים / ות בסיכון !

צילום: אנה חייט

 

השנה קונים מתנה חברתית !

מעטרים את שולחן החג עם כלים יפים מעשה ידי נערים / ות בסיכון.

"הבית של סוזן" – מרכז להעסקת נערים ונערות בסיכון,  מציע מבחר כלים יפים לשולחן החג.

ימי מכירות מיוחדים יתקיימו בשישי 13/9 או 20/9 בין 09:00 ל 13:00

מצווה לקנות !

 

לכבוד החג המתקרב ובא, הבית של סוזן מציע מבחר כלי זכוכית וקרמיקה יפהפיים, מעוטרים בהדפסים מיוחדים ברוח צעירה ותוססת. פרחים, צורות גיאומטריות, צבעים ודוגמאות מיוחדות, מודפסים על כלי הזכוכית והקרמיקה ויעניקו חיים, צבע ויופי לשולחן החג. הכלים יצעירו את האווירה בשולחן החג, שיכולה להיות לפעמים כבדה … ובעיקר יעשו לכם טוב על הלב ביודעכם שרכשתם מתנה חברתית- ובקניית צלחת לשולחן החג, או קערת ההגשה עזרתם ותמכתם בנער או נערה בסיכון, אשר יצרו במו ידיהם את אותו פריט יפה שרכשתם.

 

צילום: אנה חייט

 

את המוצרים ניתן לרכוש בחנות המפעל של הבית של סוזן (מרכז ספיר, בנין 4 קומה 1 ירושלים) .כמו כן אפשר לרכוש דרך אתר "הבית של סוזן" https://susanshouse.org.il/

 

הבית של סוזן מתמחה בשליחת מוצרים ברחבי הארץ ואף לחו"ל. עבור מוצרי הבית של סוזן עוצבו אריזות מיוחדות, קלות ומונעות שבירת תכולתן. אתם יכולים להזמין מוצרים עבורכם או לקנות מתנה למישהו אחר ולשלוח ישר אליהם – בכל הארץ ובכל מקום בחו"ל.

 

צילום: אנה חייט

 

המוצרים כולם נעשים בעבודת יד ע"י הנערים והנערות עם הרבה מסירות והשקעה שמוכנסים לכל פריט ופריט ולכל חלק מהפריט. המוצרים אינם נופלים באיכות הגימור או העיצוב ממוצרי מעצבים. כל הנערים/ות עוברים הכשרה קפדנית והמוצרים נבדקים בדקדוק כדי שיצאו מושלמים וללא רבב. התוצאה היא מוצרים מדהימים ביופיים ובאיכותם.

והמחירים – בהפתעה – זולים מאוד. אפשר לרכוש כלי ייחודי מעוצב במחיר תחרותי מאוד. ככה גם חוסכים וגם עושים מצווה על הדרך – יש יותר טוב מזה?

 

להלן כמה מן המוצרים לחג:

  • צלחת הגשה מרובעת גדולה מעוטרת – 80 ₪
  • מארז הכולל צלחת זכוכית מרובעת מעוטרת, בוץ ים המלח וסבון – 69 ₪
  • מארז הכולל צלחת זכוכית עגולה מעוטרת, חמסה מקרמיקה, ממרח שוקולד, כפית – 89 ₪.
  • חמסה לתליה מקרמיקה – 20 ₪.
  • ציפור מקרמיקה במגוון צבעים- 40 ₪
  • שרשרת ציפוי זהב 24 זהב, אבנים אמיתיות ופנינים- 180 ₪.
  • צלחת מרובעת קטנה- 45 ₪.
  • צלחת זכוכית עגולה מעוטרת בגדלים שונים 15 ₪, 35 ₪ או 55 ₪.
  •  

צילום: אנה חייט

 

למי שלא מכיר, למי שלא יודע ולמי שלא שמע – "הבית של סוזן" הוא מקום מיוחד במינו…

 

"הבית של סוזן" הינו עמותה המשקמת בני נוער במצבי סיכון דרך שילובם בעבודת אמנות. "הבית של סוזן" לוקח נערים ונערות הנמצאים במצבי סיכון שונים, רובם ללא מסגרת נורמטיבית אחרת. בני נוער אלו עוברים הכשרה לייצור כלים ותכשיטים בזכוכית קרמיקה ובחומרים אחרים, ועובדים בחנות המפעל של הבית. הכסף מהמכירות משמש למשכורות עבור הנערים והנערות העובדים בבית. במסגרת העבודה בבית של סוזן, הילדים מתנסים בלקיחת אחריות אישית וקבוצתית ובקבלת החלטות, ומקבלים כלים, מסגרות וכללים באמצעותם הם מסוגלים בהמשך הדרך להשתלב ולהסתדר "בחיים האמיתיים".

 

"הבית של סוזן" – 02-6725069

האתר של ליין מוצרי "הבית של סוזן" – https://susanshouse.org.il/