כותרות אחרונות
Search

ורדינון מגשימה פנטזיה – פותחת ברחבי הארץ חנויות פופ אפ עם קולקציות מגניבות ובלעדיות

צילומי גלריה עליונה: תמי בר שי

ורדינון  מגשימה  פנטזיה – חפשו את הכרכרה

 חנויות הפופ אפ של ורדינון ודיסני פתחות ברחבי הארץ עם קולקציות מגניבות, מהדורות בלעדיות ובמחירים חד-פעמיים ב-15 לוקיישנים משתנים, בקניונים המרכזיים – כל פעם למשך חודש ימים

ההשקעה הכוללת במהלך כמיליון ₪

אסנת רוזנברג מנכ"ל חטיבת ורדינון: "חוויית קנייה שמממשת פנטזיה"  

צילומים: רותי.ד

צילומים: רותי.ד

הפתעת הקיץ !! – חנויות הפופ-אפ של ורדינון, חברת הטקסטיל המובילה בישראל, בשיתוף ובהשראת דיסני כבר תופסות תאוצה, ומציעות קולקציות בלעדיות בקונספט צעיר, תוסס ומפתיע להורים ולילדים. סימן ההיכר – במרכז כל חנות פופ-אפ ממתינה כרכרה אגדתית ומלכותית.

צילומים: רותי.ד

 

בין הפריטים הייחודיים שימכרו אך ורק במתחמי הפופ אפ: מצעי ג'רסי נעימים ומפנקים, ציפיות, תיקים אופנתיים, כוסות שתיה מדליקות עם קש ומגבות מטבח בעיצוב שובב, מגבות ושמיכות לקיץ, כירבוליות בחורף – והכל בהדפסים מקוריים ובסגנונות טרנדיים מובילים בעולם האופנה ועיצוב הבית. הקיץ – כל אחד יוכל להרכיב לו את הסט האולטימטיבי על פי טעמו האישי.

צילומים: רותי.ד

 

אוסנת רוזנברג, מנכ"ל חטיבת ורדינון: "הקהל הישראלי מוכיח שוב ושוב כי הוא סקרן ופתוח לחידושים ולטרנדים עולמיים ואותנו זה מאתגר בכל פעם מחדש. מתחמי הפופ אפ של ורדינון זכו לפרגון ולהצלחה רבה בשנים הקודמות, ואנו בטוחים שגם בקיץ זה יתרמו לחוויית הקנייה וחיזוק הקשר שלנו עם לקוחותינו ועם קהלים חדשים".

צילומים: רותי.ד

אוסנת רוזנברג מוסיפה: "השנה בחרנו להפתיע את הקונים עם קולקציית דיסני לקטנים וגדולים בשילוב הדמויות האהובות על כולם ובכך לספק חוויית קניה שמממשת פנטזיה".  

 

חנויות הפופ אפ תפעלנה החל מחודש יולי ועד דצמבר 2017. כל חנות תוקם למשך חודש ימים בקניונים המרכזיים ברחבי הארץ. הקניונים שיארחו את מתחם הפופ אפ בחודש יולי: קניון איילון ברמת גן, סינמה סיטי בראשון לציון וגרנד קניון בחיפה.

צילומים: רותי.ד

בהמשך יפתחו עוד ועוד מתחמי פופ אפ בקניונים בפריסה ארצית.

צילומים: רותי.ד