כותרות אחרונות
Search

חברות הביטוח "הראל" ו"כלל" אישרו לבעלי פוליסת ביטוח לתכולת הבית, לכלול את הכספות במתחם בריקסטון בפוליסת ביטוח הבית בתעריף פרמיה מוזל.

בצילום: עו"ד דביר אינדיג במתחם הכספות  – צילום: מורג ביטון

 

חברות הביטוח "הראל" ו"כלל" אישרו לבעלי פוליסת ביטוח לתכולת הבית, לכלול את הכספות במתחם בריקסטון בפוליסת ביטוח הבית בתעריף פרמיה מוזל.

עו"ד דביר אינדיג מנכ"ל מתחם הכספות בריקסטון: "עד כה נוהל זה של חברות הביטוח אושר רק לכספות במתחמי בנקים וזאת פריצת דרך בתחום הביטוח האלמנטרי לתכולת הבית".

 

בדיקת שוק שערכה חברת בריקסטון קובעת שבבתים פרטיים שיש בהם כספת: אחד מתוך 20 בתים נפרצים ע"י גנבים  (מדי שנה) בשל הידיעה שיש כספת בבית

 

חברות הביטוח הראל וכלל אישרו לבעלי פוליסת ביטוח לתכולת הבית לכלול את הכספות במתחם בריקסטון בפוליסת ביטוח הבית בתעריף פרמיה מוזל.

 

עו"ד דביר אינדיג מנכ"ל חב' בריקסטון:" נוהל זה היה מאושר עד עתה לחדרי כספות בנקאיים, אולם היות והבנקים סוגרים את חדרי הכספות ברחבי העולם וגם בישראל, חברת הראל היא הראשונה שהבינה את המשמעות והתאימה את עצמה לעידן החדש בו חברות כספות פרטיות יהיו היחידות בשוק.

 

בדיקת שוק שערכה חברת בריקסטון קובעת שבבתים פרטיים שיש בהם כספת: אחד מתוך 20 בתים נפרצים ע"י גנבים  (מדי שנה) בשל הידיעה שיש כספת בבית.

 

כידוע בכל רחבי העולם וגם בישראל בשנים האחרונות הבנקים סוגרים את מתחמי הכספות הממוקמים בסניפי בנקים מרכזיים, כחלק מתהליך התייעלות וצמצום כ"א בשנים הקרובות עם המעבר לבנקאות הדיגיטלית, יסגרו עוד עשרות מתחמי כספות בנקאיים.

 

חברת בריקסטון שהיא הראשונה והיחידה בישראל שזיהתה את הצורך ופתחה בת"א את מתחם הכספות האישיות  הפרטי הראשון בישראל בקומת הקרקע במגדל רובינשטיין בת"א, מתחם "בריקסטון".

 

בצילום: עו"ד דביר אינדיג במתחם הכספות  – צילום: מורג ביטון

 

מתחם "בריקסטון". כולל 2,800 כספות והוקם בשת"פ עם חברת "BALTHORNE" מהחברות הגדולות באנגליה בתחום הקמת ותפעול מתחמי כספות, שבבעלותה למעלה מ- 20,000 תאי כספות.

 

בבריקסטון מקפידים על  נהלי אבטחה ודיסקרטיות מחמירים ביותר, במסגרתם כל עובדים עוברים סינון ובדיקה, כולל בדיקות פוליגרף תקופתיות וקבועות. לכל לקוח תא אישי מאובטח, אשר הוא ורק הוא, מחזיק את המפתח אליו, ורק באמצעות טביעת האצבע והפנים שלו יקבל גישה אל התא.

 

מתחם "בריקסטון" מבוטח על ידי חברת הביטוח LLOYSD'S"  "בשווי של $5,000 (חינם). עם זאת הלקוח יכול להגדיל את פוליסת הביטוח על פי שוויי התכולה ועד לחצי מיליון דולר$ בעלות של 0.5% משוויה.