כותרות אחרונות
Search

חברת "הייפר גלובל" זכתה בפרס הרייזינג סטאר היוקרתי לדרום אירופה והמזרח התיכון בטקס פרסי השותפים של חברת אנבידיה לשנת 2024.

איתי אהרון – מנכ"ל הייפר גלובל אנטרפרייז – צילום: ענת קזולה

 

חברת "הייפר גלובל" זכתה בפרס הרייזינג סטאר היוקרתי לדרום אירופה והמזרח התיכון בטקס פרסי השותפים של חברת אנבידיה לשנת 2024.

השבוע, הוכרזו הזוכים בפרס הרייזינג סטאר היוקרתי של חברת אנבידיה לשותפים לשנת 2024 וחברת "הייפר גלובל" הישראלית העוסקת במתן פתרונות מחשוב לחברות טכנולוגיות המפתחות מוצרים, זכתה בפרס חשוב זה לאזור דרום אירופה והמזרח התיכון. הפרסים הוענקו בטקס וירטואלי של השותפים של חברת אנבדיה. הוכרזו 11 זוכים בשש קטגוריות שונות ופרס נוסף הוענק כהוקרה על פרויקט חלוצי.

 

בנימוקי הפרס נכתב:  "היכולת של הבינה המלאכותית  (AI) לשנות, לשפר ולשדרג את האופן שבו תעשיות שלמות פועלות,  מסייע בפתרון אתגרים מורכבים  עמם  מתמודדים עסקים, חוקרים וממשלות ברחבי העולם. השותפים  של חברת אנבדיה נמצאים בחזית השינוי הזה ואנבידיה מציגה יכולת טכנולוגית חדשנית מתקדמת, שיכולה לסייע לארגונים להתייעל באופן חסר תקדים שמשפר את יכולת  קבלת ההחלטות בהם ומזרז את תהליכי העבודה. כך ניתן להגיע להישגים חסרי תקדים. פרסי השותפים של אנבדיה מייצגים את התרומה יוצאת הדופן של השותפים שלנו, את המאמצים הבולטים, המחויבות הבלתי מעורערת ורוח החדשנות שלהם שהיו חלק מההצלחה הקולקטיבית שלנו.

 

חברת הייפר גלובל זכתה בפרס הרייזינג סטאר לדרום אירופה והמזרח התיכון בטקס פרסי השותפים של אנבדיה לשנת  2024 על הצטיינותה במתן פתרונות מבוססי טכנולוגיות מיחשוב של אנבידיה למגוון לקוחות רחב. בשנת 2023 תמכה הייפר גלובל באחד מהפרויקטים הגדולים ביותר באזור ובכך האיצה את קצב הצמיחה שלה".

 

 

איתי אהרון – מנכ"ל הייפר גלובל אנטרפרייז – צילום: ענת קזולה

 

איתי אהרון מנכ"ל הייפר גלובל אנטרפרייז: "אנו שמחים להיבחר כזוכים בפרס הרייזינג סטאר לדרום אירופה והמזרח התיכון בטקס פרסי השותפים של חברת אנבדיה.  כשותף עלית של אנבידיה בתחום פתרונות המיחשוב ופתרונות AI לחברות טכנולוגיה, אנו מביעים את הערכתנו הרבה לצוותי המכירות ועובדי החברה, על עבודתם המקצועית ותרומתם הגדולה לקבלת הפרס. אנו מבקשים להודות גם לצוות אנבידיה בישראל על השותפות והתמיכה בנו. עבורנו, קבלת הפרס היא רק תחילת הדרך. אנו מאמינים שבשילוב הכוחות בין שתי החברות, שנת 2024 תביא איתה צמיחה והתפתחות בתחום פתרונות מבוססי AI  שאת ניצניה ראינו בפרויקטים שקרמו עור וגידים ב- 2023 ועתידים להוביל לפריצות דרך משמעותיות במחקר ובמדע בארץ ובעולם".   

 

הייפר גלובל עוסקת במתן פתרונות מחשוב לחברות טכנולוגיות המפתחות מוצרים. החברה מלווה ומיישמת את תהליך הפיכת הרעיון של הלקוח למוצר מוחשי משלב התכנון ועד להגעה לשוק בזמן. החברה פועלת בישראל ובעולם (באמצעות חברות בנות באנגליה ובארה"ב) ומספקת ללקוחותיה פתרונות גלובליים. הפעילות בתחום זה כוללת עבודה משותפת עם גופי הפיתוח של הלקוחות והתאמת פתרונות טכנולוגים מורכבים בהתאם לצרכיהם. בשלבים שלאחר מכן החברה מייצרת ומספקת את המערכות שתכננה לכל רחבי הגלובוס בהתאם לצרכים העסקיים של לקוחותיה.