כותרות אחרונות
Search

חברת המשקאות "פרי קטיף" משיקה תמצית תה מרוכז קלאסי ובשלל טעמים ללא תוספת סוכר.

 

 

טבעי זה הכי הכי.

 חברת המשקאות "פרי קטיף" משיקה תמצית תה מרוכז קלאסי בשלל טעמים ללא תוספת סוכר.

  

חברת "פ. קטיף מזון בע"מ", נוסדה בשנת 2019 והמשיכה לייצר ולשווק את המותג פרי קטיף הוותיק. החברה מנוהלת על ידי דוד ווקנין בעל וותק של 25 שנה בתחום התעשייה, ניהול ואחזקה במפעלים גדולים במשק וניסיון בטיפול וייצור של מכונות תעשייה. בשנים האחרונות התמקד בניהול בכיר בתחום המשקאות.

 

"פרי קטיף" תמצית תה מרוכז בטעם קלאסי – צילום: סטודיו שחר פליישמן.

 

פרי קטיף מתמקדת בייצור תרכיזים ומיצי פרי עשויים 100% פרי. המפעל שוכן באזור התעשייה בירושלים, ועד כה, נתח השוק הגדול שלה היה המגזר החרדי, וכיום היא מבקשת לחדור גם לשוק החילוני.

 

"פרי קטיף" תמצית תה מרוכז בטעם תפוחים – צילום: סטודיו שחר פליישמן.

 

תמצית התה החדשה נוחה לשימוש והיא ידידותית גם לילדים. היא מיוצרת בתהליך של בישול עלי תה שחור, שעוברים טחינה דקה לאבקה, על מנת לאפשר לה להיות מסיסה במים. לקבלת תה בטעמים, מיצוי התה עובר בישול והעשרה בתמציות טעם וריח. תמצית התה המרוכז מיוצרת בחמישה טעמים: הקלאסי, נענע, תפוח, אפרסק, ופירות יער. בעתיד מתכננים במפעל לייצר תה ירוק. המשקה עשיר באנטי אווקסידנטים, ללא חומרים משמרים, טבעוני, ללא צבעי מאכל, וללא תוספת סוכר. תכולת הבקבוק: 250 מ"ל. כשר בהשגחת הבד"ץ רבנות ראשית ירושלים. מחיר לצרכן: 11.9 ₪. את המוצר ניתן כרגע לרכוש מהמפעל בלבד. בקרוב גם ברשתות.

 

"פרי קטיף" תמצית תה מרוכז בטעם נענע – צילום: סטודיו שחר פליישמן

 

הוראות הכנה: להוסיף כ – 2 מ"ל (1.5 כפיות), תמצית לכל כוס תה. ולהמתיק לפי הטעם.

 

תמצית תה מרוכז, פרי קטיף, מחיר לצרכן: 11.9 ₪, טל' להזמנות: 02-5955134.