כותרות אחרונות
Search

חברת הנדל"ן בוני התיכון משיקה את B CENTER בשכונת כפר סבא הירוקה

חברת הנדל"ן בוני התיכון משיקה בחודש הקרוב  את מתחם  B CENTER בשכונת כפר סבא הירוקה

 ההשקעה  בהקמת המתחם החדש כ- 150 מיליון ₪.

 

חברת הנדל"ן בוני התיכון תפתח בחודש הקרוב את  B CENTER  בשכונת כפר סבא הירוקה. המרכז החדש יכלול שלוש קומות מסחר, 187 חניות תת קרקעיות ומגרש חניה עירוני עילי שיכלול כ- 350 חניות ללא תשלום.

 

המרכז בנוי כמרכז לייף סטייל הנותן מענה לכל צרכי אוכלוסיית השכונה, גודלו הידידותי של המרכז מציע מבחר ומגוון מצד אחד, ותחושה אינטימית מצד שני. בסמוך למתחם הולכים ונבנים מרכז קאנטרי קלאב ומגרשי טניס. כל זה עם נוף לפארק הייחודי של השכונה.

 

תהליך אכלוס המתחם נמצא בעיצומו, וקרוב ל 70% מהמתחם כבר שווק. המרכז פרוס על שטח של כ- 21,000 מ"ר בנוי, מתוכו כ 8,000 מ"ר שטח מסחר.

 

במסיבת העיתונאים שנערכה במתחם החדש הציגו עמי פרץ מנכ"ל חברת "בוני התיכון" וסיון פרץ מנהלת השיווק בחברה, את המתחם בפני העיתונאים הרבים, והבטיחו כי לא מדובר בסתם עוד מרכז מסחרי, כי אם במתחם בו הושקעה מחשבה רבה בעיצוב ואדריכלות ובתמהיל נכון של חנויות. כדי להביא למתחם את החנויות הנכונות, נעזרו בחברת בוני התיכון בחכמת ההמונים ופנו לתושבי האזור בדרכים שונות וביקשו משוב והמלצות לגבי מה הם מצפים למצוא במתחם בתחומי אוכל , בגדים ועוד…..

 

סיוון פרץ "מנהלת השיווק של בוני התיכון": "את ההשראה ל- DNA של המתחם שאבנו משיטת הבנייה המסחרית ההולכת וצוברת תאוצה בארה"ב מדובר בבניית מתחמי לייף סטייל, "life style center". במרכזים מסוג זה, אליהם ניתן ללכת ברגל מהבית, ליהנות מהשמש ומריחות הצמחייה שבשכונה, ובמידה ומגיעים עם הרכב, ניתן ליהנות מחנייה ממש קרובה למתחם החנויות".

 

עוד הוסיפה פרץ: " B CENTER מכיל תמהיל מקורי מגוון ומדויק של בתי עסק, העונה למגוון רחב של צרכים. הקונספט של תמהיל החנויות נבנה בצורה יצירתית דרך שילוב הרצונות והצרכים של האוכלוסייה המתגוררת בשכונה, ע"י פנייה ישירה אליהם דרך הרשתות החברתיות של השכונה. כך למשל המתחם יכול לתת מענה עבור כלל הצרכנים החל מהסידורים של שעות הבוקר: לקחת מרשם מהרופא, לעשות קניות זריזות בסופר, להמשיך לבילוי בצהרים בבית הקפה, ולסיים בחדר כושר או בערב בבילוי בבר השכונתי."

 

עמי פרץ, מנכ"ל חברת בוני התיכון: "חברת בוני התיכון זיהתה הזדמנות בפתיחת מרכז מסחרי באחת השכונות הטובות והמובילות בארץ. אנו מאמינים שהאוכלוסיות של השכונות החדשות כיום מעוניינות במעטפת שלמה שתיתן מענה לכל צרכיהם ליד הבית,  B CENTER הוקם בשביל למלא את הצרכים הללו."

 

בכפר סבא הירוקה מתגוררות כיום כ- 5500 משפחות ממעמד סוציו-אקונומי מבוסס. התכנון החכם והפתוח של המתחם הופך אותו לנגיש במיוחד, ולבית שני עבור תושבי השכונה המתפתחת, תושבי כפר-סבא, רעננה והאזור בכלל.     

 

מול המרכז ממוקמת שדרת החינוך של השכונה- הכוללת עשרה גני ילדים ובית ספר יסודי- המחוברת אל המרכז בגשר, ללא צורך בחציית כביש.