כותרות אחרונות
Search

חברת הסייבר הישראלית Sixgill נבחרה על ידי חברת המחקר גרטנר כ- "Cool vendor" לשנת 2019.

חברת הסייבר  הישראלית Sixgill  נבחרה על ידי חברת המחקר גרטנר כ Cool vendor לשנת 2019.

Sixgill, חברת הסייבר המובילה בתחום אנליזה ונטרול איומי סייבר מהרשת העמוקה והאפלה ,(Deep  and Dark web) הודיעה כי נבחרה על ידי Gartner כ Cool Vendor-  לשנת 2019.

Sixgill , אשר נוסדה בשנת 2014, מספקת פתרונות מודיעין המתריעים בפני איומים על ידי ניטור  הרשת האפלה לארגונים ברחבי העולם, כולל חברות Fortune 500, מוסדות פיננסיים ואכיפת רשויות החוק.

 

על פי הדו"ח מ -14 במאי 2019, האחראים על תחום אבטחה וניהול סיכונים צריכים לשקול ספקים חדשים של טכנולוגוית אבטחה שעתידים לענות על דרישות המתפתחות לזיהוי ותגובה לאיומים הגוברים.

 

 

שרון וגנר, מנכ"ל Sixgill : "בחירתה של Sixgill כ-Cool Vendor על ידי גרטנר מחזקת את המטרה והחזון שלנו לצמצום פשעי האינטרנט, הפחתת הנזק ומניעת התקפות פוטנציאליות באמצעות טכנולוגיית המודיעין הייחודית שלנו לאיתור איומי הרשת האפלה והשחקנים הפעילים בה. אנו ממשיכים לחדש ולשפר את המוצר שלנו בכדי להביא ערך גדול יותר למספר לקוחותנו שהולך וגודל ולספק פתרון התפור לצורכי הלקוח שירחיב את הנוכחות שלנו בשוק. המוצר שלנו מתאים לחברות שמחפשות מענה טכנולוגי יעודי המתמחה באיסוף נתונים ואנליזה של המידע הרב שנמצא ברשת האפלה וברשתות החברתיות הסמויות".