כותרות אחרונות
Search

חברת התעופה "טורקיש איירליינס" מציגה מיתוג חדש ודלק ביולוגי למען קיימות בתעופה.

"טורקיש איירלינס" – צילום: TGA

 

חברת התעופה "טורקיש איירליינס" מציגה מיתוג חדש ודלק ביולוגי למען קיימות בתעופה.

חברת התעופה "טורקיש איירליינס" השיקה עיצוב עלים מיוחד שיעטר את מטוסיה המשתמשים בדלק ביולוגי ידידותי לסביבה.

 

חברת התעופה "טורקיש איירליינס", אשר ליותר מדינות מכל חברת תעופה אחרת בעולם,  השיקה כעת עיצוב מיוחד המעוטר בעלים על מטוס ה-Airbus 321 מסוג TC-JSU ממוספר הזנב שלה, ששימש להפעלת הדלק הסביבתי שלה. חברת Global Carrier הפעילה את הטיסה הראשונה שלה עם מטוס הנושא החדש לשטוקהולם עם טיסת TK1795. בהתאם למאמץ להוביל לשימוש נרחב בדלק ידידותי לסביבה, הטיסה שהשתמשה בדלק ביולוגי במהלך פעולתו בוצעה גם על בסיס עקרון האפס פסולת.

 

"טורקיש איירלינס" – צילום: TGA

 

חברת הדגל הטורקית גם נקטה בפעולות חדשות בעלות מודעות סביבתית עבור טיסה זו, כגון: שימוש בניירות טישו אקולוגיים המיוצרים מסיבים ממוחזרים, כוסות נייר, מכלי עץ למלח ופלפל, כאשר לכל הנוסעים הוגש בנוסף תה ירוק בריא. כמו כן, לנוסעים חולקו שמיכות וציפות לכריות ידידותיות לסביבה אשר יוצרו עם 100 אחוז חוטים מאושרים ממוחזרים על מנת לחסוך במים ולילדים שהיו על המטוס חולקו צעצועי עץ בעלי תעודת FSC.

 

"טורקיש איירלינס" – צילום: TGA

 

יו"ר מועצת המנהלים של טורקיש איירליינס, פרופ' אחמט בולטעל המטוס הידידותי לסביבה: "כנושאת הדגל הלאומית של ארצנו, המטוס שלנו עם עיצובו החדש נמצא כעת בשמיים כדי להדגיש את החשיבות של ערך קיימות עבורנו. באמצעות השימוש בדלק הביולוגי במטוס שלנו, אנו רוצים להדגיש את המשמעות של שימוש בדלק תעופה בר קיימא, שכן הוא אחד המכשולים הגדולים ביותר במאבק של תעשיית התעופה בפליטות הפחמן. לפיכך, אנו תומכים במאמצי ייצור הדלק הביולוגי ושואפים להגדיל את הטיסות שלנו המשתמשות בדלק ביולוגי במהלך פעילותן”.

 

"טורקיש איירלינס" – צילום: TGA

 

"טורקיש איירליינס" תמשיך במאמציה להפחית את פליטת הפחמן שלה עם מטוסים מהדור החדש שנוספו לצי הצעיר שלה כבר בגיל ממוצע של 8.5, תוך שהיא מתכננת להוסיף ערים חדשות המשרתות פעילות באמצעות דלק ביולוגי על גבי שטוקהולם, אוסלו, גטבורג, קופנהגן, פריז ולונדון.