כותרות אחרונות
Search

חברת "טופ פליי ישראל" משיקה לחג הפסח את הלהיט החדש שכבש את ילדי העולם והגיע גם לישראל

 "טופ פליי ישראל" מציגה את הלהיט החדש לילדים – "ניטרו G"  – מכסחי הפעלולים בשלל דגמים מרהיבים! – לאסוף אותם, להתחרות ולשחק עם החברים!

חברת "טופ פליי ישראל", יבואנית ומשווקת צעצועים של מגוון מותגים מובילים, בהם  Carrera-RC, Smoby, DICKIE TOYS, HELLO KITTY  ועוד, משיקה לחג הפסח את הלהיט החדש שכובש את ילדי העולם והגיע לישראל! – "ניטרו G" – "מכסחי הפעלולים" מגניבים ביותר, אשר מקפיצים ומעיפים אותם במהירות בהינף האצבע! וניתן לבצע איתם תרגילים ופעלולים למשחק ותחרות עם החברים.

רוכבי  ה"ניטרו G", הבנויים כגליל עם זוג גלגלים, מוצעים במגוון של 60 דגמים ועיצובים מרהיבים נפוצים ונדירים לאיסוף ולמשחק,  כאשר ניתן ליצור שילובים חדשים נוספים שאוהבים על ידי החלפת הצמיגים והחישוקים שלהם בקלות.

עם מכסחי ה"ניטרו G" ניתן להמציא מגוון של משחקים ותחרויות מדליקות, כגון – תחרות הקפצת ה"ניטרו "G אל תוך סל או כל כלי אחר, לנסות להשחיל את ה"ניטרו "G אל תוך גליל, להקפיץ על רמפות משוכללות המוצעות בצעצועי הסדרה, או עם רמפות שבונים לבד כיד הדימיון עם חפצים שיש בבית (ספרים, סרגלים, כלי מטבח ועוד). 

nitro 1

צעצועי "ניטרו G" כוללים מגוון מוצרים במגוון גדלים של מארזים. המארזים הגדולים כוללים רמפה משוכללת לבנייה (לבחירה מגוון דגמים) ורוכב ניטרו G.  ניתן לרכוש כמה רמפות לגוון המשחק והעניין, ולבנות מסלולי מכשולים מאתגרים המשלבים רמפה מוכנה וחפצים נוספים.

סרטונים להמחשה: https://www.youtube.com/channel/UCBtx133uBy6KOIcy26YEC7g

מתאים לגילאים: 6 – 10.

מחירים: 19.90 ₪ ליחידה ניטרו G; 24.90 ₪ לניטרו G במארז; 59.90 ₪ לאריזה כפולה המכילה 2 יחידות ניטרו G וצמיגים וחישוקים להחלפה; מארז הכולל רמפה משוכללת עם ניטרו G נדיר ב- 89.90 ₪. (הרמפות מוצעות במגוון דגמים).

להשיג ברשתות: הפיראט האדום, כפר השעשועים, עידן 2000, ביג טויס, הפנינג, להיט בראש ועוד.