כותרות אחרונות
Search

חברת "מד-אופ" הישראלית מציגה חדשנות בטיפולי הסרת שיער ואנטי אייג'ינג

אולם התצוגה החדש של "מד אופ" – צילום: "מד אופ"

 

חברת "מד-אופ" הישראלית מציגה חדשנות המבוססת על טכנולוגיות פורצות דרך  בטיפולי הסרת שיער ואנטי אייג'ינג

חברת "מד-אופ" הישראלית מובילה ומפתחת טכנולוגיות לאסתטיקה רפואית בתחום ה-  "SLOW AGEIN" המאפשרות טיפולים קצרים עם תוצאות מהירות מיוחד.

 בימים אלו משיקה החברה אולם תצוגה ומשרדים חדשים בהרצליה פיתוח, רחוב מדינת היהודים 60.

 

אולם התצוגה החדש של "מד אופ" – צילום: "מד אופ"

 

מוזמנים להכיר את המכשור המתקדם בענף האסתטיקה הרפואית, המבוסס על טכנולוגיות פורצות דרך של חברת מד-אופ הישראלית, ייצור כחול לבן,  בתחומי האנטי אייג'ינג והאסתטיקה.

 

חברת "מד-אופ אסתטיק טכנולוגיה", מתמחה מעל 35 שנה בפיתוח ויישום של טכנולוגיות מתקדמות בתחום הטיפולים האסתטיים. מדובר על מכשור מקצועי ואיכותי בקנה מידה בינלאומי, פיתוח וייצור כחול לבן, נוח ובטוח לשימוש המספק תוצאות מעולות בזמני טיפול קצרים במיוחד.

 

בעלי חברת "מד אופ" מימין: חיים דובובסקי ושלמה שרון מציגים את החידושים הטכנולוגים בתחום – צילום: אבי בר

 

"מד-אופ" מספקת פתרונות טכנולוגיים מתקדמים וייחודיים להסרת שיער, טיפולי פנים, טיפולי אנטי אייג’ינג, טיפולי קופרוז (נימי דם) ונגעים בעור, עיבוי שפתיים ועוד. בין לקוחותיה: מכוני יופי ,קוסמטיקאיות מקצועיות ורופאי עור. החברה מציעה מכשירי RF ,לייזר, IPL, מכשירים להסרת שיער עם כיסוי גוף שלם תוך 10 דקות בלבד. בנוסף פיתחה החברה בלעדית את שיטת: NCPL™ הסרת שיער IPL , שיטה אפקטיבית וזריזה יותר ללא כאב, ללא מגע וללא ג’ל.

 

מכשיר "פוקוס" של חברת "מד אופ" צילום: "מד אופ"

 

בעשור האחרון שמה החברה דגש מיוחד על פיתוח מגוון רחב של ידיות עבודה בכל מכשיר – לביצוע מגוון טיפולים ביניהם: הרמת עפעפיים, טיפולי התפחת שפתיים, טיפול בקמטים – טשטוש והעלמת  קמטים (קמטים/חריצים/סדקים בפנים), מיצוק וחיטוב אזור הדקולטה (פנים וצוואר), חיזוק תאי רקמה ותאי שריר, הידוק קו הלסת, טיפול אפילציה במחט – הסרת שיער במחט, הסרת שיער בלייזר, מחיקת/העלמת קופרוז (נימי דם), הסרה של יבלות ויראליות, טיפול אנטי אייג'ינג להצערת כפות הידיים,  הרמת טונוס, מיצוק, הרזיה והצרת היקפים, האצת מערכת הלימפה בגוף וסילוק רעלים, חידוש ייצור הקולגן וחידוש תאי רקמה ושריר. 

 

"מד אופ" מימין: שלמה שרון בעלים, ננסי ברנדס, שרון מנכלית, דוד דביר, חיים דובובסקי בעלים – צילום: ליאון ראובן

 

בנוסף השקיעה החברה בפיתוח ידיות היעילות במיוחד על גבי שטחי טיפול רחבים וגדולים, כולל שטח פנים גדול במיוחד לעבודה אולטרא מהירה, במהלך טיפול של הסרת שיער בשטחים רחבים. כל אחד מסוגי המכשור של מד-אופ, עומד בתקני משרד הבריאות הישראלי, תקן ה-FDA האמריקאי והתקן האירופאי CE.

 

מכשיר "ביונג" של חברת "מד אופ" – צילום: "מד אופ"

 

בימים אלו משיקה החברה אולם תצוגה ומשרדים חדשים בהרצליה פיתוח, רחוב מדינת היהודים 60. שם היא חושפת את כל סוגי המכשירים, הידיות השונות והשימושים השונים על אזור הפנים והגוף, לגברים ונשים כאחד. לדברי שלמה שרון וחיים דובובסקי, מפתחי טכנולוגיות מד אופ אסתטיק טכנולוגיה ישראלית " העברנו את החברה למשכנה החדש בהרצליה פיתוח,  במטרה להצעיד קדימה את המפעל שלנו ולהציג לראווה את הפיתוחים הטכנולוגיים שאנו מייצרים  תוצרת כחול לבן , בקדמת החדשנות".    

 

 אתר הבית https://med-op.com/ טלפון 09-7493161     כתובת אינסטגרם  med_op