כותרות אחרונות
Search

חברת "מכשירי תנועה משאיות" יבואנית "MAN" בישראל, קיבלה את הנציגות הבלעדית בישראל של יצרן האוטובוסים המוביל בפורטוגל חברת "IRAMOS MOTA".

 

 

חברת "מכשירי תנועה משאיות" יבואנית "MAN" בישראל, קיבלה את הנציגות הבלעדית בישראל של יצרן האוטובוסים המוביל בפורטוגל חברת "IRAMOS MOTA".

חברת "IRAMOS MOTA" הינה חברה מובילה בשוק הבינלאומי של בנית מרכבים לאוטובוסים המציעה את הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום האוטובוסים התיירותיים.

חברת "מכשירי תנועה משאיות" משיקה בימים אלו לראשונה בישראל אוטובוס תיירותי חדש שיוצר בשיתוף חברת "IRAMOS MOTA" – אוטובוס "MAN ATOMIC".

מחיר אוטובוס תיירותי בישראל כ-220,000 יורו.

 

יוגב גברי וסרג'יו מוטה MAN צילום מורג ביטן

 

חברת "מכשירי תנועה משאיות" יבואנית MAN בישראל קיבלה את הנציגות הבלעדית בישראל של יצרן האוטובוסים המוביל בפורטוגל חברת IRAMOS MOTA.

 

חברת IRAMOS MOTA הינה חברה מובילה בשוק הבינלאומי של בנית אוטובוסים ומרכבים לאוטובוסים מציעה את הפתרונות הטובים ביותר בתחום האוטובוסים התיירותיים באירופה.

 

MOTA מייצרת מרכב אוטובוסים הנמצא בקדמת הטכנולוגיה. האוטובוסים בעלי עיצוב פנימי וחיצוני חדשני ואלגנטי העשויים מחומרים המשובחים ביותר עם רמת גימור גבוהה ודגש על נוחות הנוסעים והנהג. הסדרה החדשה מתאפיינת באבזור ברמה גבוהה, טכנולוגיה מתקדמת וסביבת נהג מפנקת.

 

יוגב גברי וסרג'יו מוטה MAN צילום מורג ביטן

 

חברת "מכשירי תנועה משאיות" משיקה בימים אלו לראשונה בישראל אוטובוס תיירותי חדש שיוצר בשיתוף חברת IRAMOS MOTA – אוטובוס MAN ATOMIC.

 

האוטובוס בעל מנוע עם הספק של 430 כ'ס ומומנט 2200 ניוטון/מטר, מנוע 12.4 ליטר עוצמתי וגמיש המבטיח ביצועים מהשורה הראשונה לצד חסכון משמעותי בתצרוכת הדלק. 

 

מערכת  EVB (בלם מנוע) וגיר האוטומטי של ZF  עם ריטרנר, המבטיחים בטיחות מקסימלית בכל תנאי הדרך עם שימוש מזערי בבלמי השירות.

 

נוחות המשתמש באה לידי ביטוי בסביבה ארגונומית אופטימלית לנהג, רמת הרעש נמוכה ביותר, שיכוך מרבי של זעזועי הדרך הודות למערכת חדשנית של משככים ומתלים בשילוב של תכנון ואינטגרציה של מבנה חכם ואפקטיבי.

 

יוגב גברי וסרג'יו מוטה MAN צילום מורג ביטן

 

האוטובוס מצויד במערכות בטיחות מתקדמות, תאורות  LEDפנימית וחיצונית, מערכת מולטימדיה איכותית. לבחירת הלקוח מגוון רחב של מושבים ,ריפודים וצבעים.

 

ב MAN לא חסכו וכל אוטובוס יאובזר במצלמות נסיעה לאחור ודלת אחורית כולל מסך 7". חיבורי USB לכל נוסע ולנהג.

 

חברת מכשירי תנועה ומשאיות תשווק את האוטובוס עם אחראיות מלאה של 4 שנים למערכת ההנעה כך שללא ספק מדובר באחת העסקאות הטובות בתחום.

 

האוטובוס החדש מגיע במגוון תצורות החל מ 55 מושבים בסדרת ה Atomic 3 ועד 60 מושבים ב Atomic 7.

 

בשנה שעברה פתחה מכשירי תנועה את מרכז השירות MAN החדש על מגרש של 21 דונם מתוכם 7,500 מ"ר בנוי. במרכז 44 עמדות עבודה למשאיות ואוטובוסים. המוסך החדש הינו אחד הגדולים מסוגו במזרח התיכון וכולל את כל סוגי הטיפולים ותיקונים, פחחות וצבע, צמיגיה ומהווה ONE STOP SHOP עבור לקוחות המשאיות והאוטובוסים.

 

ברכבי הארץ נוסעים מעל ל 5000 אוטובוסים תוצרת חברת MAN וכעת הסדרה החדשה צפויה להוביל בקטגוריית היסעים תיירותיים.

 

צבי נטע, יו"ר חברת מכשירי תנועה מסר: "כניסת האוטובוס הפורטוגלי תרחיב את סל המוצרים שלנו ותיתן מענה לציי רכב יוקרתיים בשוק התיירותי. אני בטוח שהסדרה תשתלב בהצלחה בשוק המקומי".

 

יוגב גברי, מנכ"ל חברת מכשירי תנועה ומשאיות הוסיף: "הבאנו לארץ סדרה חדשה של אוטובוסים שמטרתה לספק חווית נסיעה אחרת לנהג ולנוסע. מדובר שיתוף פעולה של יצרן אוטובוסים תיירותי מוביל באירופה שיימכר בארץ במחיר אטרקטיבי".

 

מחיר אוטובוס תיירותי בישראל כ-220,000 יורו.