כותרות אחרונות
Search

חברת "מלח הארץ" מרחיבה את סדרת המלחים בצנצנות ומציעה מלח אטלנטי בצנצנת של 800 גרם.

 

חברת "מלח הארץ" מציעה לכם מלח הארץ אטלנטי עכשיו בצנצנת של 800 גרם.

  • מלח מובחר בעל ארומה וטעם משובחים, מתאים במיוחד לבישול ולתיבול
  • מלח אטלנטי הוא מלח טבעי, בלתי מעובד
  • עכשיו בצנצנת הנוחה לשימוש ולאחסון

מלח הארץ מרחיבה את סדרת המלחים בצנצנות ומציעה מלח אטלנטי בצנצנת של 800 גרם.

 

המלח האטלנטי נאסף בשיטות מסורתיות ישירות מקרקעית הים. זהו מלח טבעי ולח אשר אינו מכיל תוספים וללא כל תהליכי עיבוד. לאחר האיסוף מקרקעית הים הוא עובר ייבוש בשמש לצורך אידוי יתרת המים ובשל כך הוא מכיל בתוכו את כל המינרלים של מי הים כמויות יוד ומגנזיום מקסימליות. 

 

מלח אטלנטי הוא מלח פרימיום המועדף על שפים וטבחים בכל העולם המצביעים על המלח האטלנטי כטוב ביותר לתיבול המאופיין במרקמו הפריך והלח, בטעמו הנפלא וכן בצבעו האפרפר שמקורו ברכיביו הטבעיים. 

 

צילום סיון פרג'

 

מעכשיו ניתן להשיג מלח אטלנטי של "מלח הארץ" גם בצנצנת של 800 גרם, נוחה לשימוש ולאחסון ומתאימה לכל צורך. הצנצנת בעלת פתח רחב המאפשר להכניס את היד ולזרות מלח בצורה נוחה, תוך כדי מלאכת הבישול והתיבול.

 

את המלח האטלנטי בצנצנת המכילה 800 גרם. ניתן להשיג בכל רשתות השיווק והמרכולים. מחיר צנצנת ברשתות המובילות נע 16.90-18.90 ₪, המוצר כשר בהשגחת הבד"ץ ירושלים של העדה החרדית.

 

בשנים האחרונות הציבור הישראלי נחשף לשורה של מוצרי מלח שונים, המראים כי מלח הוא אמנם יסוד חיוני בכל ארוחה ולכל אדם, אבל כבר מזמן לא מדובר רק במלח הבסיסי . מלח הארץ מציעה מגוון מלחים למגוון שימושים לפי בחירת הצרכן. סדרת המלחים בצנצנות של "מלח הארץ" כוללת: מלח ים דק, מלח ים גס, מלח הימלאיה, מלח מועשר ביוד, מלח מופחת נתרן וכעת כאמור גם מלח אטלנטי. 

 

"מלח הארץ", היצרנית המובילה של מלח איכותי למזון בישראל מאז 1922, הינה חברה שורשית ומתחדשת, המצמיחה תעשיה מועילה לאדם, לקהילה ולסביבה. "מלח הארץ" מובילה את מהלך מיתוג עולם המלח בישראל ומציעה מגוון רחב של מלחים משובחים מותאמים לצרכים של קהלים שונים, בטעמים ומרקמים שונים.  "מלח הארץ" מנהלת בבריכות המלח באילת ובעתלית פרויקט ממושך המאפשר קיומה של סביבה מוגנת עבור עופות המים. בשיתוף ארגוני שמירת הטבע ומתנדבים, מתקיימת באזור בריכות המלח פעילות הגנה על הצפרות והטבע כחלק משגרת העבודה. לטובת שימור והגנה על עופות המים הקימה החברה מצפורים ואיים מלאכותיים המהווים אזורי קינון בטוחים והיא אף תומכת במחקרים ובמעקב באמצעות טיבוע ומעקב באזורי הקינון.