כותרות אחרונות
Search

חברת "מפעיל" זכתה במכרז החשכ״ל (החשב הכללי) עם מחשב נייד 2 ב-1 של טושיבה

חברת "מפעיל" זכתה במכרז החשכ״ל (החשב הכללי)

⇐ חברת "מפעיל" זכתה במכרז החשכ״ל עם מחשב נייד 2 ב-1 של טושיבה  שמפגין 17 שעות סוללה ומותאם לסביבות עבודה קשות.

המחשב Portégé X30T-E-1E1 כולל בתוכו מגוון אמצעי אבטחה ביומטריים לשמירת המידע מידיים עויינות.

⇐ המחשב עמיד במיוחד ונבחן בבדיקות הסטנדרט הצבאי MIL-STD-810G ובמבדקי A.L.T.

 

חברת ׳מפעיל׳, נציגת טושיבה בישראל, זכתה במכרז החשכ״ל לאספקת מחשבים ניידים למשרדי הממשלה לשנת 2019. המחשב עמו זכתה מפעיל הוא אחד הדגמים הבולטים של טושיבה שהושקו באחרונה: ה- Portégé X30T-E-1E1 – מחשב הדור הבא עם תצורה של 2 ב-1: גם מחשב נייד עסקי רב עוצמה וגם טאבלט שימושי במיוחד.

 

הזכייה תאפשר לעובדי הממשל, יחידות הסמך, מנהלים וזכאי ממשל, לנצל את מגוון התכונות המתקדמות בהן מצוייד המחשב: עבודה רציפה של עד 17 שעות סוללה, כולל טעינה מהירה (חצי שעת טעינה מספקת 4 שעות עבודה), חלונות 10.00, מעבד אינטל דור שמיני, 4 ליבות, LPDDR3 RAM ואחסון SSD מהיר. מרכב מגנזיום בתצורת חלת דבש, הופך את המחשב לעמיד וחזק במיוחד. אימות משתמש ביומטרי כולל אופציה לזיהוי פנים כמו גם טביעת אצבע לשמירה על המידע החשוב בעת אובדן או גניבה. למחשב יש גם מערכת קירור מיוחדת שפותחה על ידי טושיבה השומרת על ביצועי המעבד, מודם סלולרי מובנה ורכיב GPS, לצרכי עבודת שטח מדוייקת. המכשיר מצויד במסך מגע, במצלמה קדמית ובחלק האחורי נמצאת מצלמת 5MP.

 

צילום: TOSHIBA

 

מהצד של האבטחה, המחשב מצויד בקורא טביעות אצבע ובמודול ה- TPM 2.0שמאפשר הצפנת מסמכים. המחשב עמיד במיוחד והוא עבר את מבדקי H.A.L.T. הקשוחים המדמים 3 שנות עבודה בתנאים קשים במיוחד ואף נושא תו תקן צבאי MIL STD 810G שמשמעותו: עמידות בסביבות עבודה קשות במיוחד.

 

לעובדים שרוצים להתנייד בקלילות, ניתן לקחת לדרך רק את הטאבלט המקצועי בגודל 13.3" השוקל 799 גר׳ בלבד. בחלק של הטאבלט, ה- Portégé X30T-E מגיע מצויד במסך מגע ברזולוציה 13.3" full HD ויכולת לצייר או לכתוב עליו באמצעות העט האוניברסלית של טושיבה (אופציונלית).

 

למחשב אחריות ה-RG  – החזר כסף מלא במקרה של תקלת חומרה בשנה הראשונה (בכפוף לפוליסה מול טושיבה). כמו כן, 3 שנים טיפול במקרה תקלה – באתר הלקוח – ביום שלמחרת פתיחת קריאת השירות.

 

אודות טושיבה

במשך מעל 140 שנות פעילות בנה תאגיד Toshiba רשת גלובלית שמקיפה כ-400 חברות המתעלות טכנולוגיות אמינות ועכשוויות ל״תשתיות חברתיות״, ״אנרגיה״, ״מכשירים מערכות אלקטרוניות״ ו״פתרונות דיגיטליים״ – שכולם יחד מהווים את הבסיס לחיים מודרניים ולחברה כולה. Toshiba מונחית על ידי העיקרון וההתחייבות של ״מחוייבות לבני האדם, מחוייבות לעתיד״ וככזו מקדמת החברה ערכים ומערכות גלובליות התורמות לקיומו של עולם בו הדורות לעתיד לבוא יחיו חיים טובים יותר. במהלך שנת הכספים 2017 החברה על 141000 עובדיה הביאו למכירות שעברו את רף 37.2 מיליארד דולר.

אתר: www.toshiba.co.jp/worldwide/about/index.html

 

אודות מפעיל

"מפעיל' הוקמה לפני כ-75 שנה כחברה המתמחה במתן פתרונות כוללים לארגונים ועסקים בתחומי טיפול בפלט ארגוני ושירותים עסקיים מבוססי תמיכה ושרות מתמשכים. החברה התאימה עצמה לשינויים הטכנולוגיים שחלו במהלך השנים, והתמקדה במתן פתרונות כוללים בתחום ההדמיה, הדפוס המקצועי והמחשוב לעסקים וארגונים בכל סדר גודל.

אתר: http://www.mafil.co.il/