כותרות אחרונות
Search

חברת "מצות אביב" מציגה לחג הפסח סדרת מצות בריאות מקמח כוסמין, סובין, שיפון או 100% חיטה מלא

טרנד הבריאות לא פוסח גם על פסח…

"מצות אביב" מציגים: סדרת מצות בריאות לחג הפסח מצות מקמח כוסמין, סובין, שיפון או 100% חיטה מלא. כן אבל  הם גם מציגים מצה עם שוקולד, קצת פחות בריא, אבל מה זה טעים! 

סדרת מצות בריאות לחג הפסח

aviv 1

כשמדובר בשמירה על הגזרה, חג הפסח הוא ללא ספק חג מאתגר היות והוא מזמן לנו תפריט עשיר בקלוריות, המון מצות ומעבר מארוחת חג אחת לשנייה.. בפסח הזה אפשר בכל זאת לאכול מצות ולשמור על תזונה נכונה ובריאה. סדרת מצות הבריאות של חברת "מצות אביב", מציעה מצות הכוללות סיבים תזונתיים (סובין/ שיפון/ חיטה מלאה) ומצה אורגנית מקמח מלא.

מוצרי סדרת המצות הבריאות של מצות אביב:

מצה 100% חיטה מלאה- מצה העשויה 100 אחוזי חיטה מלאה, עתירה בסיבים תזונתיים וללא תוספת מלח ושומן. אריזת 400 גרם  במחיר של כ- 20 שקלים.

מצה אורגנית מקמח מלא – פיתוח ייחודי ל"מצות אביב", באישור אגודת "אגריאור" האחראית לפיקוח ואישור תוצרת אורגנית. מצות אלו מיוצרות על טהרת חיטה שגודלה וטופחה בשיטה אורגנית ללא שימוש בחומרי הדברה וללא חיטוי ודישון כימי. שימוש בתוצרים אורגניים שגודלו ללא שימוש בכימיקלים וחומרי הדברה ידועים בתרומתם הבריאותית ומקטינים את הסיכון הבריאותי שבחשיפה לחומרים שעברו תהליכים כימיים. אריזת 400 גרם מוצעת במחיר של כ – 25 ש קלים.

מצה עם סובין – מצה המיוצרת מקמח סובין משובח. הסובין המעושר בסיבים תזונתיים, ידוע בתרומתו המרגיעה למערכת העיכול. מצה עם סובין מקלה על פעילותה התקינה של מערכת העיכול. אריזת 400 גרם מוצעת במחיר של כ – 20 שקלים.

מצה עם שיפון – מצה בעלת מרקם עדין וקל המשלבת קמח מלא ושיפון. השיפון, המכיל סיבים תזונתיים בכמות גדולה,  מהווה מרכיב תזונתי בריא ומזין. אריזת 400 גרם מוצעת במחיר של כ – 20 שקלים.

ניתן להשיג ברשת שופרסל, מגה, עדן טבע מרקט, רמי לוי, טיב טעם ניצת הדובדבן, רשת סטופ מרקט וברשתות השיווק המובחרות

 

נכון שמצה ושוקולד זה השידוך המושלם??? זה נכון, אבל לא בטוח שזה בריא כל כך, יחד עם זאת במינונים נכונים זה בסדר גמור….
חברת מצות אביב מציגים מצות מצופות בשוקולד לחג פסח טעים ומתוק

aviv 2

 אין דבר שהולך טוב יותר ממצות ושוקולד.. גם קטנים וגם מבוגרים יסכימו עם כך. גם בפסח הזה מציעה 'מצות אביב'  לכל אוהבי המתוק, מצות מצופות בטעם שוקולד.

מצות מצופות שוקולד של מצות אביב הנן מצות מלבניות עם ציפוי שוקולד עשיר, המיוצר מאבקת קקאו איכותית ועדינה המעניקה טעם עשיר ומתוק של שוקולד לטובת כל אלה שלא מוכנים לוותר על טעם השוקולד גם בפסח.

המצות המצופות בטעם שוקולד מצטרפות למגוון המוצרים הייעודיים לפסח של "מצות אביב" ובהם, החמישייה של מצות אביב, מצות עשירות עם ביצים, מצות בריאות עם סובין, מצה אורגנית מקמח כוסמין מלא, מצה 100% חיטה מלאה, מצה עם שיפון, מצות עם דבש, קמח מצה, מגוון עוגיות כשרות לפסח ועוד.

מחיר אריזת "מצות מצופות בטעם שוקולד" ( 200 גרם ) כ – 17 שקלים

ניתן להשיגה ברשתות השיווק שופרסל, רמי לוי, מגה, טיב טעם, רשת סטופ מרקט ברחבי הארץ.

חברת "מצות אביב", המתמחה בייצור מצות ודברי מאפה, הנמצאת בבעלות משפחת וולף, הוקמה בשנת 1887 בנווה צדק ובעלת מוניטין של למעלה מ- 120 שנה בייצור מגוון רחב של מוצרי מצות מיוחדים בטעמים שונים ועוגיות, אשר פותחו במעבדות החברה.

אז איך עושים מצות?
בביקור במפעל "מצות אביב" ראינו איך עושים מצות ואני מתכבד להציג בפניכם את: 

דרך המצה!

צילומים: אבי בר

aviv 3

aviv 6

aviv 5

aviv 7

aviv 8

aviv 9

aviv 10

aviv 11

aviv 12