כותרות אחרונות
Search

חברת "סנאפ סרקיטס ישראל" מציגה ערכת "סנאפ סרקיטס ג'וניור" – המלמדת את עקרונות החשמל והאלקטרוניקה בדרך מהנה.

 

מחפשים מתנה מיוחדת וחכמה לילדים ולנכדים ?

חברת "סנאפ סרקיטס ישראל" מציגה את ערכת "סנאפ סרקיטס ג'וניור" – המלמדת את עקרונות החשמל והאלקטרוניקה בדרך מהנה, תוך בניית צלחת מעופפת, פעמון מוסיקלי ועוד…

מחפשים מתנה מיוחדת וחכמה לילדים ולנכדים? חברת "סנאפ סרקיטס ישראל" מציגה את ערכת "סנאפ סרקיטס ג'וניור" – משחק איכותי ומעשיר, המלמד את עקרונות החשמל והאלקטרוניקה בדרך מהנה ומסקרנת של "למידה מתוך עשייה".

המשחק המקורי מיובא לארץ מארה"ב בידי "שניידר שירות ושיווק".

 

צילום – אייל קרן

 

הערכה תוכננה עבור ילדים וילדות באופן שימחיש עבורם עולם מרתק זה, תוך התנסות אמיתית ומעשית, הכוללת הרכבת מעגלים חשמליים לבנייה של למעלה   מ-100 משימות מרתקות כמו – נורה ומאוורר, צלחת מעופפת, פעמון מוסיקלי, צופר משטרתי הנשלט באמצאות אור, נורה הנשמעת לפקודות קוליות, קולות מנוע של חללית ועוד…

 

ערכות סנאפ סרקיטס מבית Elenco ארה"ב – המתמחה במשחקי מדע לילדים בנושאי חשמל ואלקטרוניקה – זוכות מדי שנה בפרס "הצעצוע החדשני ביותר" בארה"ב. ערכות החברה משמשות ככלי חווייתי ללימוד עצמי בבתי ספר ובחוגים, בארץ ובחו"ל.

 

הערכה כוללת את כל הרכיבים הנדרשים להרכבת המשימות השונות: מנוע חשמלי, מפסקים, מנורת לד, חיישנים, מוליכים, נגד ועוד. חוברת הוראות מפורטת, הכוללת שרטוטים וכתובה בשפה ברורה, מאפשרת לילד להתנסות בעצמו בעולם לא מוכר ומסתורי זה, להרכיב מעגלים חשמליים ולבנות מגוון פרויקטים באופן קל, פשוט ובטיחותי. 

 

כדי שגם ילדים מגיל צעיר יוכלו לחוות את המשחק, שיטות החיבור וההרכבה האלקטרוניות במשחק לא דורשות הלחמה או שימוש בכלים נוספים: כל החלקים מתחברים זה לזה בקלות באמצעות תיקתקים (כמו אלו שבבגדים).

 

הערכה איכותית ורב פעמית, כך שהילד יכול לשחק בה הרבה פעמים: לבנות, ללמוד, ליהנות, לפרק ולהרכיב את האתגר הבא. למשחק תו תקן בינלאומי והוא באישור מכון התקנים הישראלי.

 

הערכה מעניקה שעות רבות של פעילות משותפת, מהנה ומעשירה של הורים, סבים, ילדים ונכדים. לא פעם, מבקשים הורים וסבים לחשוף את יקיריהם בדרך זו אל עולם הנדסת החשמל והאלקטרוניקה, כדי לגרות את סקרנותם להתעניין בתחום.

 

צילום – אייל קרן

 

הערכה כוללת:

  • ערכה ללימוד חשמל ואלקטרוניקה.
  • 2 חוברות הוראות – בעברית ובאנגלית, ובהן למעלה מ- 100 משימות שונות עם שרטוטים ברורים.
  • 30 חלקים ובהם מנוע חשמלי, 2 מפסקים, בית סוללות, מנורת לד, חיישנים, לוח חיבור, מוליכים, נגד ועוד…
  •  

** יש צורך בשתי סוללות אצבע (AA) – שאינן כלולות.

 

מתאים מגיל 8 שנים.

 

אחריות: שנתיים.  נציגות החברה בארץ מעניקה שירות זמין ואמין. ניתן להזמין חלקי חילוף או חלקים נוספים גם מחוץ למסגרת האחריות.

 

מחיר: החל מ-229 ש"ח.

 

סרטון המחשה: https://www.youtube.com/watch?v=5B6HOb18090&feature=youtu.be

להשיג באתר  https://snapcircuits.co.il/he/store/

 ובחנויות המובחרות – ברשת "טויס אר אס", "מוריה שופ" (ירושלים), "טויסים" (תל אביב), "אלטק" (פתח תקווה), "סופר טויס" (רעננה), ועוד.

רשימת חנויות באתר https://snapcircuits.co.il/he/store/